Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daro1003

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daro1003

  1. Ja mam również problem z sondami. Czy należy zrobić to samo ? Błędy u mnie: 16804 System katalizatora poniżej progu wydajności strona 1 brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17511 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 16514 Sonda lambda obwód (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 17524 Podgrzewana sonda lambda strona 1 - przerwa grzejnika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Jest gdzies na forum opis jak zrobić to ci radź kolega wyżej ?
  2. Witam Po zaświeceniu się pomarańczowej lampki check w audi A4 B6 1.8t z instalacją LPG podłączyłem VAG i sprawdziłem błędy i co się okazało: 16804 System katalizatora poniżej progu wydajności strona 1 brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17511 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 16514 Sonda lambda obwód (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 17524 Podgrzewana sonda lambda strona 1 - przerwa grzejnika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Poradźcie koledzy od czego zacząć. Błędy usunąłem lampka zgasła po oddaleniu ale jeszcze nie jeździłem tylko zacząłem czytać tematy o tych błędach i sam nie wiem gdzie szukać.
  3. Witam Czy ktoś rozwiązał problem z ogrzewaniem bo mam identyczny. Znajomy mechanik wymienił mi nagrzewnicę i nic. Pompa wody również mieniona i również nic. Złapie 90 stopni i słabiutko grzeje jak ma wyższe obroty to lepiej. Mechanik sugerował domontowanie dodatkowej pompki obiegu wody jak np jest w starszych wersjach. A może w naszych B6 jest taka pompka i uszkodzona tylko nie wiadomo gdzie.
  4. Witam Wymieniłem nagrzewnicę oraz pompę wody. Dalej słabo grzeje samochód musi przejechać ok 40km żeby zaczął grzać. Układ odpowietrzany kilka razy. Auto łapie 90 stopni i dmucha takim letnim powietrzem chyba że zwiększę obroty. Mechanik doradził aby domontować dodatkową pompkę obiegu wody taka jaka montowana jest w starszych modelach. Ma to sens ? A może taka pompka w B6 gdzieś jest i uszkodzona ?
  5. A mnie interesuje montaż mat do przednich siedzeń bo w moim modelu nie ma grzanych foteli. Czy ktoś już to robił ?
  6. Hej Koledzy możecie pomóż w zakodowaniu manetki. Jestem już po wymianie ale nie rozumiem jakie wartości i gdzie mam podać może ktoś podpowiedzieć ? Posiadam A4 B6 z 2001r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.