Treść opublikowana przez wolantt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
faktycznie ten pod MM miał nasze okoliczne blachy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
żartujesz, prawda ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:drunk::drunk:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w sumie to nic nowego tam niema więc po co nowy wątek ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dokładnie a u mnie tył dziwnie sterczy ...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pamiętam... fajna fela
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a kto się wybiera ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jest dziś spot ???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gratki Cris:thumbup:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i chyba będą czarne ale po zimie...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oczywiście 17" a o tym żółtym to jeszcze pomyśle- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widziałem... cały czas obserwuję ten wątek Bo kupiłem takie fele i zastanawiam się co z nimi zrobić- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co myślicie jakbym zrobił je w takim kolorze ?? <br /><br />- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie wiem jaka szeroka felga, ale koleś ma je na passacie b5 i nie są schowane, ładnie pasują, więc w audi jest inaczej?? ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- ok... koleś ma dystansy przód 1cm i tył 3 cm, także dlatego ładnie leżą- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
et 55 opony 225/45/17 więc jak myślisz, brać ??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Lakiernik mi zadzwonił, że zderzak mogę odebrać w sobotę o 8 ... także na montaż halo raczej nie będę miał czasu ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- Panowie mam do wytargania 17" RH za dobre pieniądze... co myślicie ?? <br /><br />- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam nadzieję, że się wyrobie... tzn lakiernik bo inaczej to przyjadę focusem póki co auto wygląda tak : <br /><br />- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
akurat Ciebie się to nie tyczyło Panie kolego... bo jesteś na każdym spocie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zróbcie sobie: "Podanie o zezwolenie na spota" ... co poniektórzy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
piękna jest... i jeszcze ten silnik- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no comment!!!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje? Piotrek a jak myślisz... Jest i foto angielskie czy eu? Oczywiście, że angliki... ale Valeo ma ten plus, że w lampie jest bajer do przestawiania na eu to po pierwsze... Po drugie, szukałem, szukałem i wpadłem na pomysł taki, że jeśli ktoś wystawia na allegro aukcje z całym autem na części to pewnie lampy też ma na sprzedaż... i się nie myliłem, podzwoniłem, popytałem, i znalazłem... koleś miał lampy, jedna była spoko, a druga miała urwane zaczepy, ale kosz pospawania to 20 zł, i teraz najlepsze: cena lamp 250 z przesyłką także dobry dil siadł... a tak na marginesie mam ringi do sprzedania jakby ktoś chciał- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje? Piotrek a jak myślisz... Jest i foto - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt