Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Nie robimy dzisiaj jakiego spota na rynku??
  2. Prezes CZIKITA jesteś na fb?? ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 20:23 ---------- http://tablica.pl/oferta/gwint-audi-a4-s4-b5-quattro-gwintowane-CID5-ID3T069.html ---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ---------- Tu jest gwint do quattro
  3. Długi weekend wkońcu coś trzeba robić;D
  4. Nie będzie mojego znaczka dope??
  5. Jak sie uda to jutro przyprowadze b6 s-line 1.9 TDI quattro;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Ma ktoś wolną karte pamięci Micro SD wzią bym kamere jutro na spota;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Sie miało czerwony kolorek;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- Nooo rozjebało mnie na łopatki;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Niebieskie?? Nie kojarze ze spotów Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Kto taki?? Kamil z tego co wiem nie odpuścił ostatnio żadnego spota Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Bardzo chętnie ale to dopiero jak będzie znaczek dope na tyłku;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Hehe narazie tylko drobiazgi i zobaczymy jak to będzie się prezentowało;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. No to wiadome dogadać sie zawsze trzeba też raczej będe szedł w biały kolor Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. To mówisz że ile takie cudo?? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. A czym malowałeś swój?? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. Siara i jak z tym znaczkiem??;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Karta pamięci mu sie skończyła 2sekundy po tym jak zaczą ją nagrywać;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  18. Tak tak jasne;D nie pogoniły bo na początku było wszystko ok dopuki ogranicznik na prawym siedzeniu mi sie nie włączył Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. Hehe sie wie;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- Jedziesz sobie 310 na godzine a tu z prawej strony audi chciał bym widzieć mine tego gościa z Ferrari;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  20. Mody yyy silnik narazie zostaje tak jak jest seria ale lampy polift napewno wpadną przyciemka i z tyłu lampy raczej LEDY ale to sie zobaczy;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 18:44 ----------
  21. Ferrari 458 Italia vs Audi RS6 - YouTube
  22. Nooo i dużo nowych osób przybyło;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  23. 4.2 V8;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.