Treść opublikowana przez banan87
-
Spoty wrocławskie
a z policją nic się nie udało? ktoś jest za tę drogę odpowiedzialny... qrczak - thx
-
Spoty wrocławskie
oj ironiczne małpy decyzja jest taka, że teraz biorę te heble, bo cena jest kusząca, heble są od na pewno znanego Wam siemiana, który dziadostwa by mi nie sprzedawał a w czerwcu, czyli już po ślubie, zrobię to sprzęgło (i tak nim w czerwcu nie będę jeździł, bo pół miesiąca w Turcji się będziemy wylegiwać ) a ja zapraszam 1. czerwca na godzinę 16:00 do kościoła w Wołowie pw. św. Wawrzyńca przy. ul Bosaka i mam nadzieję, że na jakąś weselną się zgadamy
-
Spoty wrocławskie
może po prostu to sprzęgło nie radzi sobie z 440nm:kwasny: ciekawe, czy nowe seryjne sobie poradzi...
-
Spoty wrocławskie
hehe:naughty: to się nazywa zmartwychwstanie:banan: to naprawdę działa!? pytanie, czy rzeczywiście za tę cenę nie warto zainwestować w większe heble, które na pewno będą o wiele lepiej hamować... kusi mnie to:facepalm: 206km 440nm
-
Spoty wrocławskie
ile niutów było? lub nadal jest przy tej pogodzie u mnie aktualnie nic się nie ślizga, ale domyślam się, że i tak mnie ta wymiana czeka... co się dzieje, jak się sprzęgło wysypuje całkowicie?
-
Spoty wrocławskie
ślizgało Ci się cały czas, czy tylko przy większej wilgotności i niższej temperaturze?
-
Spoty wrocławskie
przy jakim przebiegu padło?
-
Spoty wrocławskie
nic mi nie pierdnie:whistling: Emil, sam mi mówiłeś na ostatnim spocie, na którym byłem, że jak będę wymieniał heble (a muszę, kontrolka mi już świeci, wrzucałem tu foto), to żebym założył większe niż są sprzęgło też pójdzie, ale w późniejszym terminie, na razie nie ma żadnych problemów, nic się nie ślizga
-
Spoty wrocławskie
nie no tyle mocy jak jest już zostawiam... sprzęgło ucichło i lepiej go nie wybudzać i tak i tak tarcze i klocki wymieniam na nowe, więc pomyślałem, że może warto zarzucić coś większego, lepiej hamującego na te tarcze 312mm koła 16' z dystansami wejdą i to jest duży plus
-
Spoty wrocławskie
Panowie, czy cena 2750zł za heble od 3.0tdi 312mm przód, tył 285mm z nowymi tarczami zimmermanna i klockami ori audi jest git?
-
Spoty wrocławskie
nie marudzić, że pada, tylko wszyscy na stadion!
-
Spoty wrocławskie
szczuraz jakieś fotki auta?
-
Spoty wrocławskie
Podeślij namiary Panie na tą klimatyzację ;-) pisz do qrczaka, bo nie wiem, czy mogę
-
Spoty wrocławskie
właśnie nie wiem... czasami jakieś dziwne dźwięki są, takie jakby 'strzelanie' czegoś pod deską (na środku) i nie są to plastiki
-
Spoty wrocławskie
u mnie też czasami coś dziwnie bulgocze mówicie, że to klima? dajcie jakieś namiary na tego gościa, ma jakąś stronkę swoją?
-
Spoty wrocławskie
qrczak, to prawda? daj jakieś namiary, stronka czy cuś... i co to za serwis za 400zł?
-
Spoty wrocławskie
Panowie, doradźcie mi, gdzie we Wro najlepiej zrobić serwis klimatyzacji?
-
Spoty wrocławskie
znalazłem tu Audi A4 B7 Instrukcja PL - polish:Elite:board lub tu Instrukcja obsługi Audi A4 B7 - Audi A4 / S4 / RS4 B7 (2004-2008) - Audi Forum - AudiTIMES.PL
-
Spoty wrocławskie
sukinkoty muszę dać radę do ślubu! jest gdzieś 'legenda' wszystkich tych komunikatów?
-
Spoty wrocławskie
chłopakiii... a co to za komunikat?
-
Spoty wrocławskie
hehe mecz oglądajcie, a nie i Emil zabraniem wykonywania zdjęć mojemu pięknie zaparkowanemu autku bo na pewno jeszcze nie raz tak wjadę nie ma innej opcji - po prostu... parkowałem pod tą nową szkołą, to mi kartkę włożyli... spod biedry i lidla holują na chodniku nie ma miejsca jak na 9 przyjeżdżam... ale zaczynam spacerować od jutra
-
Spoty wrocławskie
w ULTIMO:wink: jakim zakręcie?
-
Spoty wrocławskie
przecież to ja jestem głupole czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić qrczak - nie, to nie ten Na spocie dostaniesz kutasa na szybę ojjj tam pod lidlem wiele kutasów i karnych łosiów już przykleiłem mam ich całą stertę w schowku wcale aż tak brzydko nie zaparkowałem:wink: czepiacie się
-
Spoty wrocławskie
przecież to ja jestem głupole czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić qrczak - nie, to nie ten
-
Spoty wrocławskie
u mnie jest po swapie pompy i wymianie wszystkich PPD w ASO, wywalony DPF, nowy EGR, czujnik położenia wałku rozrządu... co tam jeszcze może się popsuć? to moje drugie audi, wcześniej miałem małyszówkę 1.9TDi AWX