Treść opublikowana przez banan87
-
kupno kamerki samochodowej
zamówiłem 5 sztuk G1WH na Foxoffer G1WH Car DVR Full HD Camera 140 Degree Wide Angle [G1WH] - $59.90
-
kupno kamerki samochodowej
widziałem gdzieś zdjęcie tej kamerki Full HD 1080P G1W 2.7" LCD Car DVR Camera Recorder G-sensor H.264 Night Vision | eBay zamontowanej właśnie na przed lusterkiem wstecznym Panowie, odsyłam Was do wątku na forum autowrzuta, znaleźliśmy na allegro prawdopodobnie przerobioną tę kamerkę, ale dostępną w kraju, bez konieczności martwienia się, czy będzie cło/vat etc. REJESTRATOR TRASY Xblitz Platinum 1080p 60kl/s 24H (3797035117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. forum: www.AutoWrzuta.pl - pierwsze i największe forum motoryzacyjne o rejestratorach samochodowych. • Zobacz wątek - G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
-
kupno kamerki samochodowej
zarejestrowałem się na forum autowrzuta.pl (polecam) i tam można znaleźć naprawdę dużo informacji hitem ostatnich dni jest ta kamerka Full HD 1080P G1W 2.7" LCD Car DVR Camera Recorder G-sensor H.264 Night Vision | eBay mega jakość w stosunku do ceny! zobaczcie sobie filmiki, z wszystkimi kosztami wyjdzie ok. 150zł!
-
kupno kamerki samochodowej
@DamianIno - nie patrzę teraz na to: KAMERA SAMOCHODOWA 1080p FULL HD GS1000A z GPS (3838349877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nagranie wygląda dobrze
-
kupno kamerki samochodowej
jakość tego video jest beznadziejna... ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- znajoma mi to poleciła: Prestigio Roadrunner 300 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nagranie wygląda nieźle (oczywiście trzeba włączyć najlepszą jakość oglądania na youtube) ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- ale ta wymiata... LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens [LS650W] - $66.50 ktoś zamawiał kiedyś stamtąd? niby przesyłka jest darmowa, czy trzeba mimo wszystko liczyć się z jakimiś dodatkowymi kosztami? cena w stosunku do jakości tej kamerki jest baaardzo kusząca...
-
kupno kamerki samochodowej
odświeżam temat, bo teraz ja szukam kamerki... proszę o doradzenie zakupu czegoś do 200zł, może być nawet z Singapuru
-
Kamera samochodowa (rejestrator trasy)
super, thx
-
Kamera samochodowa (rejestrator trasy)
Witam, nie wiem, czy to jest dobry dział, ale postanowiłem tutaj zapytać Was, czy korzystacie z jakiejś kamery samochodowej i coś polecacie? Postanowiłem się w to zaopatrzyć, bo za dużo idiotów na drodze mijam. Chciałbym wydać max. 200zł. Ktoś się zna na tym? Kamera samochodowa - Rejestratory - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
wow, co masakra auto miażdży! jak coś sprzedasz jako b6 czy b7?
-
Spoty wrocławskie
Wesołych Świąt wszystkim!
-
Spoty wrocławskie
taka sytuacja jest, że się zakochałem
-
Spoty wrocławskie
moja żona pracuje w tej samej firmie co ja i cały czas ma auto na widoku
-
Spoty wrocławskie
I co się cieszysz? Przestań parkować na chodniku przy lampie bo Ci lusterko upierdolę , przez takich jak Ty nie widzę samochodów jadących po Braniborskiej gdy wyjeżdżam . ja rozumiem, że skodzina Ci cały świat przysłania, ale wychyl się z niej czasem a tak na poważnie, to k... nie ma tam gdzie parkować w przeciwieństwa do CA nie mamy firmowego parkingu... i już nie przesadzaj, że tak bardzo Ci przeszkadzam ew. jakąś ustawkę pod szkołą zrobimy
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
i jak? śmiga bez problemu? mamy podobny moment z tego co widzę, niby na wykresie mam 440nm, ale dzisiaj mi spece powiedzieli, że ichniejszy sprzęt może trochę zawyżać i momentu pewnie jest trochę ponad 420:facepalm:
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Ma dostęp do czerwonej ropy chyba do kosiarki ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 20:30 ---------- Niunia ma wreszcie nowe kompletne sprzęgło w BRD wielkiego wyboru nie ma, tylko LUK oczywiście jazda od razu zupełnie inna, oby temat ślizgającego się sprzęgła szybko nie wrócił
-
Spoty wrocławskie
niunia ma nowe sprzęgło LUK-a wreszcie temat odchodzi do lamusa (oby) na ten rok mody skończone
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
słyszeliście "nowy" tekst na podryw? widzisz te gwiazdy na niebie? przy tobie to c**j...- Spoty wrocławskie
Nelson - wyklepie się kości całe, to się liczy w piątek nowe sprzęgło będzie montowane, wreszcie...- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
zakochałem się w dieslach- Spoty wrocławskie
słucham, przecież nie napisałem, że tego sprzęgła nie wzmocnię, po prostu zbieram opinie z różnych źródeł i na końcu sam to sobie przekalkuluję jeżdżę ok. 10tys rocznie, więc jak dla mnie to jest ok- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
ja jeżdżę ok. 10tys rocznie, więc nie ma tragedii- Spoty wrocławskie
nic się nie zaczyna, sprzęgło wreszcie wymieniam- Spoty wrocławskie
twierdzi, że 45tys da radę- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
tak, tylko po programie to sprzęgło już miało 190tys... to też trzeba brać pod uwagę nie wiem, gość mówi, że to nie ma większego sensu, że spokojnie 45tys seryjne sprzęgło da radę nawet przy tej mocy - Spoty wrocławskie