Treść opublikowana przez banan87
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Witajcie, sory, że tak na ostatnią chwilę, ale okazało się, że jutro mam wolną chatę, żonka wyjeżdża do mamusi:decayed: Chciałby ktoś wpaść jutro? Wiszę co najmniej dwie flaszki. Na pewno o 18:00 oglądam mecz Śląska. Jak coś adres na priv. Pozdro:hi:- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
do BRD tylko LUK (inne chyba nie wejdzie) EDIT: jakie ciśnienie kół robicie? na 17 cali coś takiego znalazłem: Ciśnienie w oponach dla Audi A4 B7 2,0 125kW- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
jasne, że lepiej się jeździ, bardziej elastycznie się biegi zmienia, redukcja jest łagodniejsza, no i nie ślizga się przy przyspieszaniu, co jest niezwykle ważne w perspektywie bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu obecnie mam 206tys z groszami- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
mój też lakier też jest skur..., ale po takim 4-godzinnym pielęgnowaniu i dobrym aparacie wygląda jak prosto z salonu- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
na razie nic nie będę machał małe bananiątko w drodze 9 tydzień we wtorek rozrząd kompletny wymieniłem na ori, doszło też nowe łożysko od kierowcy, buczenia już nie dało się wytrzymać przydałaby się jeszcze wymiana całego zawieszenia, ale jak o tym żonie powiedzieć po tym remoncie jeszcze tylko amorki i auto będę miał jak nowe - DPF out - swap pompy oleju - nowe pompowtryskiwacze - nowe sprzęgło - nowe kompletne heble (zaciski używane) , ale już duuużo modów by się przydało marzą mi się xeny, wreszcie parktronic tył, podłokietnik, ledowe oświetlenie w środku... ale skąd mamony tyle brać!?- Spoty wrocławskie
oj uwierz mi, że plany się szybko zmieniają- Spoty wrocławskie
Hehe, Szczuraz zdecydowanie nie ma z tym nic wspólnego- Spoty wrocławskie
Widzę, że słabo cenisz zdrowie bananiątka :-D Wysłane z monopola 24/7 wychodzę od najniższej stawki- Spoty wrocławskie
no już dwie flaszki wiszę, teraz trzecia dochodzi- Spoty wrocławskie
Marzenie ściętej głowy :-D Wysłane z monopola 24/7 +1. Jak żłopie to będzie żłopać i możesz go głaskać po dachu, masce czy nawet załadować w rure wydechową - nie przestanie, dopóki się tym na poważnie nie zajmiesz. Dziękuję dobranoc wiem o tym, ale żeby się na poważnie za to zabrać, niestety nie mam funduszy, a rozrząd już musiałem zrobić albo przestać jeździć a brak funduszy, bo... kierwa ojcem zostanę 8 tygodni ma bananiątko w brzuchu ;-)- Spoty wrocławskie
nowy rozrząd zapodany, wszytko ori w ecu zrobili, razem z pompą i płynem, wreszcie łożysko lewe zrobili też, bo buczenia nie dało się już znieść... kierwa jakie to audi drogie w utrzymaniu z olejem nic nie robię, doleję to co mam (prawie litr), jak się znowu zapali alladyn, to zmienię na inny olej i zobaczymy, generalnie może ten typ tak ma...- Spoty wrocławskie
wygląda jak jakiś ulep z powrotu do przyszłości nie lubię takiego bajeranckiego ospoilerowania...- Spoty wrocławskie
jest prawie min., no właśnie ciekawe, kiedy się kontrolka zapala wam się w ogóle od zalania do zalania zapala w międzyczasie?- Spoty wrocławskie
przejechałem 4k km od wymianu oleju, więc żeby obliczyć problem, dwa pytania: 1) Cwiara - ile oleju mi zalałeś, a ile zajumałeś? 2) ile wynosi stan, kiedy zapala się kontrolka wydaje mi się, że ten stan to 1 litr, a było zalane chyba 4,5l, więc spalił 3,5l oleju przez te 4k km:facepalm:- Spoty wrocławskie
w sensie moja a4 czy Ty? czy razem?- Spoty wrocławskie
bo pryszcza to się leczy a nie pudruje Cwiara przy wymianie oleju sprawdzał i wszystko było ok. Na przyszły wtorek do ECU jestem umówiony na wymianę rozrządu i inne pierdy, to jeszcze sprawdzą co i jak. Coś o pierścieniach albo tłokach mówił. Zalany był w październiku, przejechałem jakieś 4 tysiące, spalił ok. 3 litry oleju.- Spoty wrocławskie
k... po 5 miesiącach od wymiany, znowu mi się kontrolka oleju pali:facepalm: to jest kosmos, żeby silnik tyle oleju brał :/ btw - czas na zmianę ogumienia na letnie już, czy jeszcze czekacie?- Spoty wrocławskie
ruszamy na weselicho, udanego weekendu wszystkim!- Spoty wrocławskie
Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW to B8 jest? dobrze widzę? o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił ja Cię nie wrzuciłem tylko podlinkowałem, ale nie wiedziałem kto to na następnym filmiku na pewno Cię już rozpoznam- Spoty wrocławskie
Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW to B8 jest? dobrze widzę?- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
taka sytuacja- Spoty wrocławskie
Wrocław miastem golfa, astry i fabii? Zobacz, czym jeżdżą wrocławianie (RANKING) - Gazetawroclawska.pl 3201 a4 we wro?- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
racja, zapomniałem o tym, że to nie jest seria od co najmniej 2-3 lat, to sprzęgło już miało prawo się odezwać teraz chodzi cudnie, komfort jazdy jest o wiele lepszy, bez porównania, biegi wchodzą płynnie, auto nie skacze, redukcja jest łatwiejsza ---------- Post dopisany 01-02-2014 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 14:05 ---------- 4 godziny polerki, łapy mi odpadają (ręcznie wszystko), ale efekt jest zadowalający niestety jutro ma padać - Spoty wrocławskie