Treść opublikowana przez banan87
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
bardzo chętnie, problem polega na tym, że ja sam tego oświetlenia nie zakładem:wink: oddałem w dobre ręce będąc na urlopie i same się zamontowały
-
Spoty wrocławskie
cwiara - thx, nie dam rady przyjechać... wybiera się ktoś na top gear do wawy? ja śmigam:decayed:
-
Spoty wrocławskie
tylko że do Ciebie do pracy mam całe miasto do przejechania a gdzie mieszkasz?
-
Spoty wrocławskie
mam prośbę, coś mi szwankuje płyta navi (lub niestety rns-e), chciałbym to przetestować, ma ktoś z okolicy strzegomskiej/legnickiej płytę? to bym podjechał... gdyby działała, to potrzebowałbym też pożyczyć do niedzieli, w sobotę do wawy śmigam chyba, że można ją tak po prostu sobie od kogoś skopiować? hammer sprzedaje je po 60zł
-
Spoty wrocławskie
kto jeździ czerwonym avantem b5 DLW? spotkany dziś na trasie, nie dał się minąć pod bunkrem ale naklejka "baby inside" jest ;-) jechał w stronę nowego dworu
-
Spoty wrocławskie
Hej, gdyby ktoś miał ładne ori felgi 16' do sprzedania (bez opon), to chętnie przygarnę Poza tym potrzebuję jeszcze jedną rzecz: http://a4-klub.pl/kupie-23/zawor-podcisnieniowy-sterujacymi-klapami-kolektorze-ssacym-286403/ Dzięki Cwiarze udało się załatwić problem z klimą (padł czujnik), a przyczyna niskiego stanu oleju jest nieznana (nigdzie nie było śladów wycieku). Może w serwisie skurczybyki wlali po prostu minimalny stan, szczerze to go nie sprawdzałem:facepalm:
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
ja DPF-a nie wyrzucałem, zrobił to poprzedni właściciel (też forumowicz) czy dodałem sobie trochę? taki wykres dostałem od tunera skoro 16' ori wejdą, to chętnie takowe przygarnę ma ktoś coś ciekawego?
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
jaka alu na zimę mi spasuje do tych hebli? wejdą ori 16'? nie chcę się w dystanse bawić
-
Spoty wrocławskie
spoko, na pw się zgadujemy, thx
-
Spoty wrocławskie
no to Cwiara - gdzie i kiedy mogę wpaść? oprócz klimy prawdopodobnie mam jeszcze problem z EGR-em i warto byłoby ustalić, co się stało z olejem, którego nagle zabrakło
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Panowie, byłby ktoś chętny do pomocy w diagnozie problemu z klimą u mnie? Nie mam nawet kabla do sprawdzenia błędów... Dzisiaj cieplej się zrobiło i bez klimy lipa jest:kwasny: Jakieś piwko czy cuś gwarantuję, np. wódeczkę weselną Dla przypomnienia: nie działa mi klima, w trakcie jazdy econ sam się włączył, po resecie auta na kilkadziesiąt minut zadziałała, później aż do teraz nie działa, ciągle econ się świeci, nawiew normalnie hula. Tydzień temu byłem na pełnym serwisie klimy, może coś tam nababrali...
-
Spoty wrocławskie
nawiew działa, nie wiem czy sprężarka chodzi, nie sądzę, nie miałem jak zajrzeć, po weselu w c**j ludzi ma zatrucie pokarmowe, oczywiście w tym ja, ja pier**le co za nieudany wyjazd:facepalm: byliśmy pod zakopcem na weselu... i teraz umieram:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
no trochę Wam się pomyliło, ja nie Piotr i nie mam smyczy forumowej jak pech to pech... w trakcie trasy coś z klimą się spieprzyło i działało tylko na econie:facepalm: wyłączyłem i włączyłem samochód, zaczęło działać, po kilkudziesięciu minutach to samo i już niestety 'reset' nie pomógł
-
Spoty wrocławskie
Cholera wie ile go naprawdę w ASO wlali przy wymianie. Albo czy naprawdę pompa jest po swapie, bo tak mi przekazano przy zakupie (auto forumowe).
-
Spoty wrocławskie
Spoko, zatrzymaliśmy się u rodzinki, auto stygnie, zaraz kupimy olej i doleje się. Tylko nie pamiętam co lałem ostatnio k... mać... Na pewno półsyntetyk... Co kupić? ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- Dobra, zalany 5W30, na razie żyje Zaraz na A4 wskakuję w Brzesku, pozdro!
-
Spoty wrocławskie
Pompa jest po swapie
-
Spoty wrocławskie
Jestem w trasie pod Krakowem, mam się przejmować kontrolką niskiego stanu oleju? Można olej dolać do rozgrzanego silnika czy nie bardzo?
-
Spoty wrocławskie
goldik - jeśli to było wczoraj, to okazuje się, że wczoraj był dzień policjanta:decayed:
-
Spoty wrocławskie
no i właśnie dlatego polismeni postanowili wziąć sobie Ciebie pod lupę uważaj, pewnie jakąś obławę szykują a z księdzem to musiała być dobra akcja:grin:
-
Spoty wrocławskie
ewidentnie na Ciebie polują, strzeż się mi w sierpniu wreszcie wyzeruje się część punktów, przez 10 miesięcy jeżdżę z 18pkt na koncie:facepalm: jedna suszarka w Lesznie i radar we Wro na Dmowskiego:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Panowie, szwagier szuka auta, A4 B7 Avant najlepiej 1.9TDi roczniki 2007 w górę, zna ktoś coś ciekawego do sprzedania?
-
Spoty wrocławskie
opowiadam żonie o forum, że tutaj w każdym temacie (nie tylko samochodowym) sobie pomagamy, a żona do mnie "to takie koło gospodyń wiejskich"
-
Spoty wrocławskie
opowiadam żonie o forum, że tutaj w każdym temacie (nie tylko samochodowym) sobie pomagamy, a żona do mnie "to takie koło gospodyń wiejskich"
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
możesz cenę zdradzić? super sztuka, znaczek się zdejmie i będzie nie do poznania