Treść opublikowana przez banan87
-
Spoty wrocławskie
będzie weselna, będzie:wink: tylko na razie wszystkie weekendy mam zajeb...
-
Spoty wrocławskie
też zawsze sprawdzam, tym razem jakieś chwilowe zaćmienie mózgownicy mnie dopadło, że jak czerwony, to na pewno +
-
Spoty wrocławskie
wczoraj prawie aku zjarałem:facepalm: odpalaliśmy corsę żony przez kable i połączyłem plus z minusem, bo k... w tej corsie czerwony kabel to minus:facepalm: trochę się bieguny przyjarały, ale generalnie fuksa miałem, bo nic się nie stało, ufff...
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no niestety... i nie na wrocławskie drogi ta moc za to poza miastem można poszaleć Siemian - możesz rozwinąć swoją wypowiedź? tzn. jaki błąd popełniłem, szczerze to dopiero uczę się jeździć tym autem z taką mocą
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
nie, ale właśnie zapodałeś dobry pomysł ---------- Post dopisany 09-07-2013 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 22:35 ---------- taki badziewny filmik dzisiaj nagrałem, z drugiego biegu 30-100 w jakieś 5s, zabawa zaczyna się na większych biegach, ale Legnicką nie wypada szybciej jechać
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
thx pracujemy nad tym nieustannie
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no to może kiedyś to ogarnę, na razie ten mod musi jeszcze poczekać thx
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
ooo, dobry pomysł, bo mocno pracujemy nad tym, żeby się przydał jak to ogarnąć?
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no dobra, a co teraz by tu fajnego, niedrogiego zrobić w audiczce?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
jak można Audiczki na $ przeliczać?- Spoty wrocławskie
Hornet Ty małpi szczurze! moja żona ma idealna nogi, bo to moja żona jest Szczur - lotnisko w Dalaman- Spoty wrocławskie
Szczur - miejscowość Oludeniz kask był na starcie i przy lądowaniu wystarczy- Spoty wrocławskie
hehe ojjj duuużo salonowych Audiczek ktoś musiałby mi pod dom postawić, żebym te nogi oddał- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
szczerze to nie mam pojęcia, bo wszystko 'się robiło' jak byliśmy w podróży poślubnej- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
zacząłem (na próbę) od oświetlenia tablicy i na razie jestem bardzo zadowolony, efekt jest tak to teraz wygląda (ze świeżo upieczoną żoną w tle ) dodatkowo dokładkę zderzaka s-line założyłem- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Prowokacja, jasne że 320 ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- wreszcie mogę pochwalić się kilkoma nowinkami 1) podświetleniem wizytownika i 'kubka' (mała rzecz, a cieszy) 2) jasnym podświetleniem tablicy (polecam http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/ !!!) 3) dokładką tylnego zderzaka s-line (mam do sprzedania idealną 'zwykłą' dokładkę) 4) nogami nowej żony ;-) 5) gwiazda wieczoru - heble od 3.0tdi kupione od Siemiana, przód 320mm, tył 288mm, tarcze Zimmermana, klocki ori Audi- Spoty wrocławskie
no dobra, to teraz 'chwale się' 1) podświetleniem wizytownika i 'kubka' (mała rzecz, a cieszy) 2) jasnym podświetleniem tablicy (polecam http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/ !!!) 3) dokładką tylnego zderzaka s-line (mam do sprzedania idealną 'zwykłą' dokładkę) 4) nogami nowej żony ;-) 5) gwiazda wieczoru - heble od 3.0tdi kupione od Siemiana, przód 320mm, tył 288mm, tarcze Zimmermana, klocki ori Audi- Spoty wrocławskie
no pewnie, że fajnie, ale sobie krzyknęli 200 lir za zdjęcia+filmiki moje i żonki, czyli to jest prawie 400zł... Turcja jest mega droga:facepalm:- Spoty wrocławskie
wracam do świata żywych zanim pochwalę się nowymi hamulcami i innymi duperelami, chwalę się filmikiem z podróży poślubnej https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i3wnGY1--a0 było nieziemsko- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
przyszły hebelki od Siemiana zaciski od 3.0tdi przód 312mm, tył 288mm, nowe tarcze Zimmermana i klocki ori audi, w tygodniu może się założy ;-)- Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
wykrakałem, bo wczoraj na tempomacie też szarpało ile kosztuje czyszczenie tego? ktoś wie?- Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
michier - u mnie też chyba EGR się odzywa muszę drania odłączyć i spróbować, ale mogę znaleźć tej wtyczki :/ mam takie same objawy, przy delikatnym gazie o obrotach ok. 2000 auto szarpie na sekunde, przy mocnym gazie/przyspieszaniu niczego takiego nie ma co ciekawie - jak jezdzilem na tempomacie ani razu nie szarpnelo- Spoty wrocławskie
walcz może coś się uda, niech wiedzą, że kierowcy takich tematów łatwo nie odpuszczają- Spoty wrocławskie
to nie wystarczy, że spiszą jakiś protokół i ogólnie napiszą, że uszkodzeniu uległo koło z zawieszeniem? (coś w tym stylu) ja bym poszukał o tym czegoś w necie, nie odpuściłbym - Spoty wrocławskie