Treść opublikowana przez banan87
-
Spoty wrocławskie
to trzeba było o tym pisać, zanim zatankowałem do pełna ultimate
-
Spoty wrocławskie
ja tankuję na BP tego lepszego diesla, ultimate bodajże się nazywa, mówicie, że się nie opłaca i to jest to samo?
-
Spoty wrocławskie
oddam komuś w dobre ręce panel od climatronica do B7, dla forumowiczów cena 130zł IGŁA! Panel climatronic klimatyzacja 2DIN A4 B7 (2900478124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Wesołych świąt wszystkim!
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
ubezpieczam jednak w MTU, obdzwoniłem chyba wszystkich i w MTU mieli najtaniej i na normalnych warunkach OC + NNW (k i p) + szyby + kradzież,pożar,etc. płacę 2x627zł
-
moja niunia
no to będzie się musiał chyba przeprowadzić
-
Spoty wrocławskie
ja znowu jestem na wyjeździe, ale na pewno w końcu po raz kolejny zawitam
-
Spoty wrocławskie
Kamil? Nie kojarzę w moim mieście żadnego Kamila, który ogarnia te tematy... Chyba że ktoś świeży. Wiktor na Dobroszyckiej ogarnia takie sprawy i z tego co wiem to chyba Wróbel obok Leclerca na Spalicach też coś grzebał. Oboje spod dobrej ręki wyszli jako mechanicy znam ich osobiście i mogę śmiało polecić thx, pwdp do ecu podjadę to zrobić, chyba, że krzykną sobie nie wiadomo ile... w ecu za to podłączenie grzałek krzyczą sobie 600zł (plus ja płacę za climatronic) :/ czyli lipa :/ ja nie wiem skąd te ceny :/
-
Piszczenie przy rozruchu (który pasek/rolka?)
w ASO mi dzisiaj powiedzieli, ze to moze po prostu przez wilgoc sobie czasami pasek popiskuje jutro zrobia przeglad i moze sie okaze co tam w trawie piszczy
-
Piszczenie przy rozruchu (który pasek/rolka?)
Jak był wymieniany to może tym razem jakiś inny, dzięki za info
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
nie korzystajcie z kalkulatorów na stronkach, bo wyliczają z reguły zawyżone stawki, dzwońcie do konsultanta, zawsze wam jakąś promocję dadzą, ja zadzwoniłem do axa i oc nnw + od kradzieży i pożaru wyszło prawie dwa razy (!!!) mniej niż wychodziło mi przez kalkulator!
-
Piszczenie przy rozruchu (który pasek/rolka?)
rozumiem, że pamiętasz ten dźwięk?
-
Piszczenie przy rozruchu (który pasek/rolka?)
Hej, przy zimnym silniku przy rozruchu jest piszczenie którejś rolki lub paska, jak myślicie, skąd jest ten dźwięk? Piszczenie A4 B7 2.0TDi BRD - YouTube
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
f*ck, a właśnie dzisiaj kupiłem filtr za 80zł! wziąłbym od Ciebie oczywiście... ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- jak by ktoś chciał, będę miał panel klimatyzacji do sprzedania IGŁA! Panel climatronic klimatyzacja 2DIN A4 B6 B7 (2762911103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Kamil? Nie kojarzę w moim mieście żadnego Kamila, który ogarnia te tematy... Chyba że ktoś świeży. Wiktor na Dobroszyckiej ogarnia takie sprawy i z tego co wiem to chyba Wróbel obok Leclerca na Spalicach też coś grzebał. Oboje spod dobrej ręki wyszli jako mechanicy znam ich osobiście i mogę śmiało polecić thx, pwdp do ecu podjadę to zrobić, chyba, że krzykną sobie nie wiadomo ile...
-
Spoty wrocławskie
W ecu mi powiedzieli, że mają tyle roboty, żebym do nich w piątek dzwonił Ale mogą to zrobić, cenę mi poda w piątek. Dzięki za sugestię ecu
-
Spoty wrocławskie
hmm... no to qrczak takie chyba nie ma ;D więc chyba nie mam wyjścia i muszę do tego gościa jechać... niejaki Kamil z Oleśnicy z polecenia Łukasza Szopy (tego od zabezpieczeń)
-
Spoty wrocławskie
kabel jak coś to qrczak chyba może załatwić ;D ale i tak nie chcę sam się bawić w to podłączanie, nie wiem nawet jak się zabrać za wymianę panelu :/ dlatego szukam kogoś chętnego, jeśli któryś z forumowiczów chciałby się tego podjąć, wolę dać zarobić komuś od nas!
-
Spoty wrocławskie
wydaje mi się, że jest tam coś takiego ;D dzięki!
-
Spoty wrocławskie
oki, ktoś od b7 poznaje te kostki?
-
Spoty wrocławskie
a kto mi to kupi? widzisz gdzieś te kostki, które powinienem mieć? ja ślepok jestem, bo nie wiem które to w ogóle mogą być... thx za pomoc
-
Spoty wrocławskie
wygląda to tak: jaką wiązkę dokładnie powinienem kupić? thx, jak mi powiedział tę kwotę, trochę mi mina zrzedła... +200zł za panel z grzałkami :/
-
Spoty wrocławskie
tak, będzie nowy vin, nie chciał podać dokładnej ceny, ale powiedział, że na pewno nie więcej niż 500zł, mówi że będzie potrzebował kostki i kable kupić, ale ile to może kosztować, 100zł? :/
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
dobra d*pa z twarzy, niech sie tylko dobrze prowadzi ;D