Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy zbliża mi się koniec mojego ubezpieczenia i poszukuje jakiegoś innego bo dotychczasowy ubezpieczyciel dowalił mi teraz taką stawkę że masakra... ;/ Gdzie macie i jakie ubezpieczenie polecacie. Oczywiście tanie ubezpieczenie w miarę mi chodzi głównie OC.

Dotychczas miałem ubezpieczenie w Liberty Direct ale już planuje zmienić bo stawki i m wzrosły masakrycznie ;/

Liczę na jakieś wsparcie :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy zbliża mi się koniec mojego ubezpieczenia i poszukuje jakiegoś innego bo dotychczasowy ubezpieczyciel dowalił mi teraz taką stawkę że masakra... ;/ Gdzie macie i jakie ubezpieczenie polecacie. Oczywiście tanie ubezpieczenie w miarę mi chodzi głównie OC.

Dotychczas miałem ubezpieczenie w Liberty Direct ale już planuje zmienić bo stawki i m wzrosły masakrycznie ;/

Liczę na jakieś wsparcie :D Pozdrawiam.

To dziwne bo ja przez 4 lata płaciłem w PZMocie i własnie w tym roku przeszedłem do Liberty bo składka z dotychczasowych 590zł spadła do 360zł Oc i assistance.

A drugie auto właśnie teraz przeliczałem w Proamie i wyszło najtaniej ze wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU i taniej raczej nie znajdziesz.

Przy ewentualnym wypłacaniu szkody też tanio wycenią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy zbliża mi się koniec mojego ubezpieczenia i poszukuje jakiegoś innego bo dotychczasowy ubezpieczyciel dowalił mi teraz taką stawkę że masakra... ;/ Gdzie macie i jakie ubezpieczenie polecacie. Oczywiście tanie ubezpieczenie w miarę mi chodzi głównie OC.

Dotychczas miałem ubezpieczenie w Liberty Direct ale już planuje zmienić bo stawki i m wzrosły masakrycznie ;/

Liczę na jakieś wsparcie :D Pozdrawiam.

Zgłoś im, że będziesz wypowiadał umowę na OC :smiley: ja tak zrobiłem i dostałem taką promocję na kolejny rok, że żadna ubezpieczalnie tego nie przebiła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU i taniej raczej nie znajdziesz.

Przy ewentualnym wypłacaniu szkody też tanio wycenią :polew:

No tylko wypłacane nie będzie dla mnie, chyba że będe miał wyjątkowego pecha i trafie też na kogoś z mtu:naughty:, a tak poważnie to czytałem ostatnio opinie że nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w proamie robiłem symulacje składki i dośc dużo mi wyskoczyło najtaniej w miarę wychodzi axa i link4 hmmm pomyslę jutro też wyślę wypowiedzenie starej umowy zobaczymy :)

---------- Post added at 14:36 ---------- Previous post was at 14:35 ----------

ooo i teraz czytam że proama już plajtuje .... heh a chyna kilka miesięcy jest na PL rynku .. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja placilem ostanio przy -60% 303zl za OC na rok, teraz 20 kwietnia konczy mi sie i ciekawe ile mi wylicza:D Jestem w MTU bedzie to moja 4 kontynuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescinie jest Pani ktora posiada wszystkie dostepne ubezpieczenia z posrod wszystkich ofert wybiera najdogodniejsze dla Ciebie wedlug cenny i dodatkowych opcji widzialem na internecie takie ogloszenia moze wartoby tam sprobowac slyszalem nawet ze przez siec zamawiajac jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś miesiąc temu wykupywałem ubezpieczenie i najtaniej wyszło w liberty. Zawsze chodzę do agencji ubezpieczeń i tam mi jedna Pani wybiera z różnych ofert najlepszą.

Ojcowi też tam byłem załatwić ubezp. i też liberty najlepiej wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja placilem ostanio przy -60% 303zl za OC na rok, teraz 20 kwietnia konczy mi sie i ciekawe ile mi wylicza:D Jestem w MTU bedzie to moja 4 kontynuacja

dzisiaj przyszlo z MTU - koszt kontynuacji 386zl ( wtym juz mam policzony zwyzszke za 12lat auta 10%) czyli drozej niz za tamten rok o 80zl:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU i taniej raczej nie znajdziesz.

Przy ewentualnym wypłacaniu szkody też tanio wycenią :polew:

buhaha widac jak sie znasz na ubezpieczeniach. jesli jestes w jakiej kolwiek firmie i masz kolizje nie z twojej winy to przeciez twoj ubezpieczyciel ci nie wyplaca kasy na naprawe tylko ubezpieczyciel osoby ktora zrobila szkody logiczne chyba co?? i jesli sie mysli i postepuje rozsadnie to swoje wywalczysz i kasy spokojnie starczy na naprawy i jeszcze zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanie, mam A4 B5 1996r. 1.9 TDi i dzisiaj byłem się dowiedzieć ile będzie kosztowało ubezpieczenie. I najtaniej prawie 2000zł...

Auto mam z ojcem, który ma 40% zniżki. Ja mam 19 lat no i prawko od roku. Jakieś rady?

Najtaniej im wyszło w Compensa.

Czekam na odpowiedź pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUW - OC 340zł, NW (jakieś tam droższe bo niby do 10tys.zł) 40zł, tańsze NW 20zł

przy pojemności silnika 2.6 chyba całkiem dobrze :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te moje to jest dobrze policzone bo jak tak to mi się bardziej opłaci przerejestrować całkiem na ojce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...