Treść opublikowana przez banan87
-
kupno kamerki samochodowej
i oczywiście to jest polska podróbka G1W poczytajcie się na forum autowrzuta.pl o tej kam, ludzie odsyłają ją z powrotem... dużo się naczytałem na temat kamerek, zapewniam, że w tej cenie lepszej opcji nie ma, gdyby była, to bym z niej skorzystał ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 13:08 ---------- no i sprzedałem za 350
-
Spoty wrocławskie
z tym trzepaniem to uważaj
-
Spoty wrocławskie
- Dlaczego Jezus nie grał w kosza? - Bo miał problem z krzyżem...
-
kupno kamerki samochodowej
powodzenia z urzędem celnym ;-) Banan nie strasz Co Ty pierwszy kupujesz od Chinoli?? Kupiłam w grudniu 15 szt GS8000 i leży paczka w domu. Narobiłeś szumu w necie, że głowa boli w Polsce brakuje kamerek w dobrej jakości w przystępnej cenie - na szczęście mam G1WH jako rozwiązanie tego problemu:decayed: a tak na poważnie - nie kupiłem tego na handel, z trzech sztuk została mi jedna, bo ziomek zrezygnował... chcę się z kimś 'podzielić' dobrym towarem za rozsądną cenę
-
kupno kamerki samochodowej
powodzenia z urzędem celnym ;-) wrzuciłem filmik z nocnych manewrów: Download 21040005.MOV from Sendspace.com - send big files the easy way
-
kupno kamerki samochodowej
wrzuciłem filmik na serwer do ściągnięcia, bo youtube trochę kradnie na jakości licytować, bo szansa się może nie powtórzyć tej kamerki nie ma na allegro Download 11120002.MOV from Sendspace.com - send big files the easy way
-
kupno kamerki samochodowej
będę miał do sprzedania jedną sztukę tej kamerki G1WH Car DVR Full HD Camera 140 Degree Wide Angle [G1WH] - $56.99 prosto z Singapuru nowiutka szczegóły na priv, a tak nagrywa: ---------- Post dopisany 29-01-2014 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 10:07 ---------- kto chce, kto chce? www.AutoWrzuta.pl - pierwsze i największe forum motoryzacyjne o rejestratorach samochodowych. • Zobacz wątek - Nowa kamerka G1WH ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- moje nagranie z dzisiaj youtube nieco zniekształca dźwięk i obraz, w rzeczywistości jest jeszcze lepiej, obraz się nie zacina i nie ma skoków dźwięku jedną sztukę odsprzedam, link powyżej
-
Spoty wrocławskie
kupić nową. Z regeneracją jest jak z pudrowaniem pryszcza.., niby nie widać a jest. nie wiedziałem, że w ogóle jest coś takiego jak regeneracja baterii i w życiu by mi to do głowy nie przyszło
-
Spoty wrocławskie
hehe lepiej nie wywoływać wilka z lasu chyba, że jest syty, bo dzisiaj ktoś inny stoi na tym miejscu i może już na straż dzwonił
-
Spoty wrocławskie
chętnie, bo jeszcze ślubną wiszę z czerwca dam znać kiedy, ten weekend na pewno odpada:facepalm: mądrze mówi ale kolejny już jest jak najbardziej wskazany pomyślimy nigdy z wami jeszcze nie imprezowałem, macie jakąś miejscówę? bo u mnie za bardzo się nie da
-
Spoty wrocławskie
chętnie, bo jeszcze ślubną wiszę z czerwca dam znać kiedy, ten weekend na pewno odpada:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
niemożliwe, w sobotę byłem w Bardzie thx thx thx
-
Spoty wrocławskie
na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM. to od razu zmień sobie nick z Emay na Konfident:wink: masz parking za szlabanem w Lukasie? to się ciesz z niego i daj już sobie spokój w tym temacie
-
Spoty wrocławskie
na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz
-
Spoty wrocławskie
niestety nie ma tu innych miejsc, a czasami muszę do pracy jechać samochodem, staram się zawsze rzetelnie parkować, nie zawsze po prostu się da, z drugiej strony droga nie zawsze jest usłana różami, czasami trzeba się wysilić, nie dojeżdżaj do końca wyjazdu, jak zatrzymasz się wcześniej, to widać z daleka, czy coś jedzie, często stosuję tę technikę
-
Spoty wrocławskie
a co mnie to obchodzi, stoję zgodnie z przepisami przy krawędzi jezdni, jak mi zbudujesz parking, to chętnie z niego skorzystam:wink: tam zawsze ktoś parkuje, jak nie ja, to ktoś inny kiedyś straż miejska mnie i inne auta upomniała, jak staliśmy kawałek dalej na chodniku w kierunku szkoły (bo nie staliśmy przy krawędzi jezdni), nie wlepili żadnego ostrzeżenia aucie, które stało tak jak ja dzisiaj nie bądź taki nerwowy:thumbdown:
-
Spoty wrocławskie
no akurat 'odwoziła' mi auto, bo poszedłem chlać do bunkra
-
Spoty wrocławskie
to moja żona była! wspominała, że widziała czerwone a4 w ramkach
-
Spoty wrocławskie
hehe to ja w piątek chyba żona Cię też widziała pracuję na Braniborskiej
-
Spoty wrocławskie
nikt nie jeździ w 100% przepisowo, to jest po prostu niemożliwe, dlatego sceptycznie podchodzę do udostępniania tablic rejestracyjnych na takich filmikach, chociaż niektórzy czasami rzeczywiście przeginają
-
Spoty wrocławskie
no i teraz mina Chopina, jak to zobaczy... bezcenne
-
Spoty wrocławskie
tam jest pełno filmików z Wro na tym forum, oglądam wszystkie z nadzieją, że mnie tam nie będzie no i patrzę, że jakieś "audi", oglądam, a tu klubowe ramki czekam na kamerkę, z singapuru śmiga do mnie i też takich wariatów będę nagrywał, także Chopin - zachowuj się!
-
Spoty wrocławskie
hehe:decayed: ale nawet przez chwilę hamował, szybko się jednak rozmyślił dobry ten tekst: "do tego złom"
-
Spoty wrocławskie
znalazłem coś ciekawego na forum autowrzuta.pl który to wariat?
-
Spoty wrocławskie
"Kolejna A4, która zmieniła właściciela Skradziono B7, czarna, avant, chrom pakiet. Ostatnio widziana we Wrocławiu w okolicach ul. Pereca. Blachy LTM 10109. Może ktoś coś wie, więc proszę o kontakt." https://www.facebook.com/Audi.A4.Klub.Polska