Treść opublikowana przez palel
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
właśnie mam podobny problem u siebie. szczególnie jak się rozgrzeje to nic nie widać.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Sam naprawiałeś fisa ?
-
demontarz dekorów
ok, dzięki bo szukałem i nie znalazłem tego tematu
-
demontarz dekorów
witam ma ktoś pomysł jak ściągnąć boczne listwy tzw dekory plus z deski żeby nic nie połamać ? wie ktoś gdzie potem te metalowe spineczki dokupić ?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
ja już znalazłem instalację w kostce tylko podłączyć i mam nadzieję, że będzie świeciło
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
a faktycznie, bo jak zmieniłem lampy na tzw. po lifcie to po włączeniu świateł zaczął się właśnie świecić jeden włącznik
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
fajnie wyszło ;d a te dekory zdejmowałeś ?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
ja założyłem zderzak z halogenami, ale mam pytanie, bo na desce mam dwa włączniki świateł przeciwmgłowych jeden włącza tył, a drugi nic czyli może mam instalację pod halo ?
-
brak napięcia w prawym świetle mijania
już naprawione, kostka była popsuta
-
brak napięcia w prawym świetle mijania
witam. mam problem, bo nie mam światła mijania w prawej lampie. długie i pozycja są, ale do mijania nawet prąd nie dochodzi. Bezpieczniki Ok, bo sprawdzone.
-
podłączenie spryskiwaczy reflektrów
spryskiwacze mam w zderzaku, czyli tylko zbiorniczek no i podłączenie
-
podłączenie spryskiwaczy reflektrów
witam. miałem wypadek więc odrazu założyłem zderzak ze spryskami, ale mam pytanie jak teraz je podłączyć ? zbiorniczek też muszę zmieniać ?
-
[B5 APT] Adaś... by rafles :)
no lepiej stylizować na rs S a nie na b7 xD
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
pozazdrościć takiego autka
-
Jakie amory wybrac
za tą cenę to rewelacji i trwałości się nie spodziewaj. jak masz dwa razy wymieniać to lepiej dołóż troszkę kasy i kup coś firmowego
-
Jakie amory wybrac
jak kupiłem sachs i musiałem je reklamować, bo były niesprawne. Znajomy w sklepie zaproponował mi TRW i wziąłem jest, bo TRW robi zawieszenie do wielu samochodów. Jak narazie nie narzekam na nie.
-
tryb awaryjny, łopatki ok
to zrobię logi na dniach, bo nawet po odpaleniu i nie jechaniu turbina się nie odzywa
-
tryb awaryjny, łopatki ok
tak, bo błąd pojawia się dopiero gdy przejadę się samochodem. ale dźwięk silnika po odpaleniu i przegazowaniu jest inny niż zawsze
-
tryb awaryjny, łopatki ok
sprawdzę jutro wężyki, to że był by jakiś błąd w zapisie to bym się nie przejmował, ale samochód nie chce jeździć jak przed usterką
-
tryb awaryjny, łopatki ok
jest błąd 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania
-
tryb awaryjny, łopatki ok
ok
-
tryb awaryjny, łopatki ok
witam, mam problem gdyż samochód mam cały czas w trybie awaryjnym. Sztanga turbiny od zmiennej geometrii działa normalnie, nie jest nic zapieczone. Ma ma ktoś jakieś pomysły ?
-
Głuche dudnienie na dołach
jak mi się uda je oddać to albo wezmę z pewnego sklepu od znajomego, albo tak jak mówisz od kolegi z forum.
-
Głuche dudnienie na dołach
mam 2 lata gwarancji, a wgl. to chyba jest taki przepisz, że mogę zwrócić towar w przeciągu dwóch tygodni bez podania przyczyny
-
Głuche dudnienie na dołach
gazowe mają troszkę inną budowę, a olejowe wiadomo, że z samego oleju się nie składają. Mi chodziło o te gazowo olejowe ;p ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 19:55 ---------- wymieniłem amorki. nowe sachs i odradzam, bo mają 41% i 60% sprawności.. Muszę to reklamować, bo dalej się wszystko tłucze