Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

palel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez palel

  1. właśnie mam podobny problem u siebie. szczególnie jak się rozgrzeje to nic nie widać.
  2. Sam naprawiałeś fisa ?
  3. palel odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4 B5
    ok, dzięki bo szukałem i nie znalazłem tego tematu
  4. palel opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam ma ktoś pomysł jak ściągnąć boczne listwy tzw dekory plus z deski żeby nic nie połamać ? wie ktoś gdzie potem te metalowe spineczki dokupić ?
  5. ja już znalazłem instalację w kostce tylko podłączyć i mam nadzieję, że będzie świeciło
  6. a faktycznie, bo jak zmieniłem lampy na tzw. po lifcie to po włączeniu świateł zaczął się właśnie świecić jeden włącznik
  7. fajnie wyszło ;d a te dekory zdejmowałeś ?
  8. ja założyłem zderzak z halogenami, ale mam pytanie, bo na desce mam dwa włączniki świateł przeciwmgłowych jeden włącza tył, a drugi nic czyli może mam instalację pod halo ?
  9. już naprawione, kostka była popsuta
  10. witam. mam problem, bo nie mam światła mijania w prawej lampie. długie i pozycja są, ale do mijania nawet prąd nie dochodzi. Bezpieczniki Ok, bo sprawdzone.
  11. spryskiwacze mam w zderzaku, czyli tylko zbiorniczek no i podłączenie
  12. witam. miałem wypadek więc odrazu założyłem zderzak ze spryskami, ale mam pytanie jak teraz je podłączyć ? zbiorniczek też muszę zmieniać ?
  13. no lepiej stylizować na rs S a nie na b7 xD
  14. pozazdrościć takiego autka
  15. palel odpowiedział(a) na Hans47 temat w Układ Jezdny
    za tą cenę to rewelacji i trwałości się nie spodziewaj. jak masz dwa razy wymieniać to lepiej dołóż troszkę kasy i kup coś firmowego
  16. palel odpowiedział(a) na Hans47 temat w Układ Jezdny
    jak kupiłem sachs i musiałem je reklamować, bo były niesprawne. Znajomy w sklepie zaproponował mi TRW i wziąłem jest, bo TRW robi zawieszenie do wielu samochodów. Jak narazie nie narzekam na nie.
  17. to zrobię logi na dniach, bo nawet po odpaleniu i nie jechaniu turbina się nie odzywa
  18. tak, bo błąd pojawia się dopiero gdy przejadę się samochodem. ale dźwięk silnika po odpaleniu i przegazowaniu jest inny niż zawsze
  19. sprawdzę jutro wężyki, to że był by jakiś błąd w zapisie to bym się nie przejmował, ale samochód nie chce jeździć jak przed usterką
  20. jest błąd 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania
  21. witam, mam problem gdyż samochód mam cały czas w trybie awaryjnym. Sztanga turbiny od zmiennej geometrii działa normalnie, nie jest nic zapieczone. Ma ma ktoś jakieś pomysły ?
  22. jak mi się uda je oddać to albo wezmę z pewnego sklepu od znajomego, albo tak jak mówisz od kolegi z forum.
  23. mam 2 lata gwarancji, a wgl. to chyba jest taki przepisz, że mogę zwrócić towar w przeciągu dwóch tygodni bez podania przyczyny
  24. gazowe mają troszkę inną budowę, a olejowe wiadomo, że z samego oleju się nie składają. Mi chodziło o te gazowo olejowe ;p ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 19:55 ---------- wymieniłem amorki. nowe sachs i odradzam, bo mają 41% i 60% sprawności.. Muszę to reklamować, bo dalej się wszystko tłucze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.