Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

palel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez palel

  1. zwykłe zawieszenie, dzwoniłem do innych sklepów i cena była właśnie podobna jak mówisz, ale niestety nigdzie nie mogę olejowych dorwać. wszystko w samym gazie
  2. u mnie to bez względu na temperaturę. są wypracowane i tyle, ich czas minął. nawet byłem dziś w zaprzyjaźnionym sklepie zapytać o nie, ale olejowych żadna hurtownia nie ma na stanie oO a cena jaką mi zaśpiewali mnie przerosła sachs 450zł za sztukę oO podziękowałem..
  3. też chyba tak zrobię, bo ten test amorków zależy chyba też od opon. akurat była zimówka więc wyższa to miało co tłumić
  4. witam mam takie głuche dudnienie na dołkach i nierównościach , zero luzów w zawieszeniu, a amorki z porzodu 63%
  5. dolny wahacz może tzw. banan
  6. a mi tam się podoba z tymi lampami i mówisz, że bez dwumasu się jeździ lepiej ;> bo też mi się myśli go wywalić
  7. kawał dobrej roboty odwaliłeś piękna audiczka a powiedz mi jeszcze jak montowałeś te kratki podświetlane to skąd brałeś zasilanie ?
  8. palel odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pasują idealnie, a jak już zakładać to tylko firma DEPO.
  9. palel odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co prawda są to zamienniki i dzielone, ale fajniej wygląda i fajnie świeci
  10. palel odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    swiezak84 tak, dobrze widzisz. KaMaZ87 tylko, że wyświetlacz od fisa już w kiepskim stanie jak się rozgrzeje ;/
  11. palel odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o mój zasoleniec a widziałem Twoją audiczkę
  12. palel odpowiedział(a) na palel temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    poszukam coś poszukam
  13. super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba. A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?
  14. palel opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oto i moje Audi A4 B5 Silnik 1,9 TDI 110KM czyli AFN przebieg przy zakupie 212000Km obecnie 230000Km Rok produkcji; 1998 niestety z początku i jeszcze przed liftowe wyposażenie jak na ten rok nie jest bardzo ubogie ; wspomaganie abs climatronic domykanie szyb z kluczyka grzane spryskiwacze alarm elektryczne szyby x2 c.zamek podgrzewane lusterka (był fotochromatyczne, ale się popsuły i są zwykłe) zegary poliftowe FIS 4x airbag lusterka i klamki w kolorze nadwozia nawigacja fabryczna (podobno kiedyś działała) w audi zostały zmienione lampy zwykłe na lampy z soczewką tzn. poliftingowe, ale są to zamienniki (depo) koło wpadło 16'' może i małe, ale uwierzcie, że szkoda mi felg i zawieszenia jeżdżąc na większej feldze po moich drogach jakieś tam stickery na lusterkach, a tak poza tym nic szczególnego się nie zmieniło w planach mam jeszcze ; założenie xenonu, ale trzeba najpierw spryski zrobić, a może jak wpadnie w dobrej cenie to i zderzak od wersji ,,S'' myślałem też na jakimiś fajnymi fotelami, ale trudno coś trafić w dobrej cenie i żeby było do avanta marzy się większa felga i samochód niżej, ale pożyjemy zobaczymy
  15. witam gdy samochód stoi na wolnych obrotach delikatnie żarzy się kontrolka ładowania. gdy włączę światła lub dodam lekko gazu gaśnie, a ładowanie wynosi na wolnych obrotach 14.53 V a po dodaniu gazu spad do 14.35V
  16. byłem dziś pod kompem i okazało się że to właśnie ten czujnik g2
  17. a da się jakoś ustawić ? może zadaję głupie pytania, ale mam krótko ten samochód
  18. a czy ta inspekcje olejowa w każdej A4 się wyświetla ??
  19. rozwiązał ktoś ten problem ?
  20. podłącze pod kompa. dziś jadąc przez ponad 50 Km co chwilę temperatura była 90st. a po chwili spadała na zero, czyli wskazówka leżała jak wyłączona. I tak co jakiś czas się włącza lub wyłącza więc może być to czujnik od licznika
  21. który to może być czujnik i gdzie go znajdę ?
  22. witam mam pewien problem; przejechałem jakieś 30km i patrzę,że wskazówka praktycznie leży, to myślę że pewnie termostat, ale zgasiłem silnik i po dosłownie 3 minutach uruchomiłem go ponownie i patrzę i oczom nie wierzę, temperatura 90stopni. Czyli w czym może tkwić problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.