Treść opublikowana przez palel
-
Głuche dudnienie na dołach
zwykłe zawieszenie, dzwoniłem do innych sklepów i cena była właśnie podobna jak mówisz, ale niestety nigdzie nie mogę olejowych dorwać. wszystko w samym gazie
-
Głuche dudnienie na dołach
u mnie to bez względu na temperaturę. są wypracowane i tyle, ich czas minął. nawet byłem dziś w zaprzyjaźnionym sklepie zapytać o nie, ale olejowych żadna hurtownia nie ma na stanie oO a cena jaką mi zaśpiewali mnie przerosła sachs 450zł za sztukę oO podziękowałem..
-
Głuche dudnienie na dołach
też chyba tak zrobię, bo ten test amorków zależy chyba też od opon. akurat była zimówka więc wyższa to miało co tłumić
-
Głuche dudnienie na dołach
witam mam takie głuche dudnienie na dołkach i nierównościach , zero luzów w zawieszeniu, a amorki z porzodu 63%
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
dolny wahacz może tzw. banan
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
jest fajnie ale plany to masz fajne
-
[A4 B5] 1.9TDI by Michaś;)
a mi tam się podoba z tymi lampami i mówisz, że bez dwumasu się jeździ lepiej ;> bo też mi się myśli go wywalić
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
kawał dobrej roboty odwaliłeś piękna audiczka a powiedz mi jeszcze jak montowałeś te kratki podświetlane to skąd brałeś zasilanie ?
-
[B5] AFN Avant
pasują idealnie, a jak już zakładać to tylko firma DEPO.
-
[B5] AFN Avant
co prawda są to zamienniki i dzielone, ale fajniej wygląda i fajnie świeci
-
[B5] AFN Avant
swiezak84 tak, dobrze widzisz. KaMaZ87 tylko, że wyświetlacz od fisa już w kiepskim stanie jak się rozgrzeje ;/
-
[B5] AFN Avant
o mój zasoleniec a widziałem Twoją audiczkę
-
[B5] AFN Avant
poszukam coś poszukam
-
[B5 APS] by czorny
super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba. A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?
-
[B5] AFN Avant
Oto i moje Audi A4 B5 Silnik 1,9 TDI 110KM czyli AFN przebieg przy zakupie 212000Km obecnie 230000Km Rok produkcji; 1998 niestety z początku i jeszcze przed liftowe wyposażenie jak na ten rok nie jest bardzo ubogie ; wspomaganie abs climatronic domykanie szyb z kluczyka grzane spryskiwacze alarm elektryczne szyby x2 c.zamek podgrzewane lusterka (był fotochromatyczne, ale się popsuły i są zwykłe) zegary poliftowe FIS 4x airbag lusterka i klamki w kolorze nadwozia nawigacja fabryczna (podobno kiedyś działała) w audi zostały zmienione lampy zwykłe na lampy z soczewką tzn. poliftingowe, ale są to zamienniki (depo) koło wpadło 16'' może i małe, ale uwierzcie, że szkoda mi felg i zawieszenia jeżdżąc na większej feldze po moich drogach jakieś tam stickery na lusterkach, a tak poza tym nic szczególnego się nie zmieniło w planach mam jeszcze ; założenie xenonu, ale trzeba najpierw spryski zrobić, a może jak wpadnie w dobrej cenie to i zderzak od wersji ,,S'' myślałem też na jakimiś fajnymi fotelami, ale trudno coś trafić w dobrej cenie i żeby było do avanta marzy się większa felga i samochód niżej, ale pożyjemy zobaczymy
-
Żarzy się kontrolka ładowania na wolych obrotach
witam gdy samochód stoi na wolnych obrotach delikatnie żarzy się kontrolka ładowania. gdy włączę światła lub dodam lekko gazu gaśnie, a ładowanie wynosi na wolnych obrotach 14.53 V a po dodaniu gazu spad do 14.35V
-
[B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
byłem dziś pod kompem i okazało się że to właśnie ten czujnik g2
-
[B5 AJM] Odłączenie akumulatora
a da się jakoś ustawić ? może zadaję głupie pytania, ale mam krótko ten samochód
-
[B5 AJM] Odłączenie akumulatora
a czy ta inspekcje olejowa w każdej A4 się wyświetla ??
-
[B5 AFN] Dziwnie blokujące się wspomaganie
rozwiązał ktoś ten problem ?
-
[B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
podłącze pod kompa. dziś jadąc przez ponad 50 Km co chwilę temperatura była 90st. a po chwili spadała na zero, czyli wskazówka leżała jak wyłączona. I tak co jakiś czas się włącza lub wyłącza więc może być to czujnik od licznika
-
[B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
na zegarach było 60st.
-
[B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
jutro przepatrzę pod maską
-
[B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
który to może być czujnik i gdzie go znajdę ?
-
[B5 AFN] Wskazówka temperatury leży, a po ponownym uruchomieniu wstaje.
witam mam pewien problem; przejechałem jakieś 30km i patrzę,że wskazówka praktycznie leży, to myślę że pewnie termostat, ale zgasiłem silnik i po dosłownie 3 minutach uruchomiłem go ponownie i patrzę i oczom nie wierzę, temperatura 90stopni. Czyli w czym może tkwić problem ?