Treść opublikowana przez palel
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
dobrze by było jak by przód siadł tak żeby nie był wyżej od przodu
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
mam 1.9 tdi więc pójdzie przód niżej ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
ja znalazłem -40/40 vogtlnda. ap jest 40/35 i będzie równo stał, bo w a4 często przód stoi wyżej od tyłu, szczególnie w avantach
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
koło 17" niestety nie mogę więcje obniżyć, bo nie wyjadę z domu takim samochodem. Ale będzie zawsze mniejsza koza niż teraz i lepiej będzie się prowadzić ap i vogtland to prawie ta sama półka cenowa, a jak z jakością wykonamia, komfortem prowadzenia itp ? które będą lepsze ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
http://www.sklepy24.pl/sklep/autoracing_pl/produkt/zestaw-zawieszenia-ap-sportfahrwerke-audi-a4-8e-avant-wagon-10-01-/6887 a co powiecie o takim zawieszeniu sprężyny plus amory ap. -40/30. Jak się na tym jeździ ?
-
215/50/17 czy 225/50/17
a jak się prowadzi wtedy autko w koleinach ?
-
215/50/17 czy 225/50/17
spalanie nie wzrośnie znacząco ? 1.9 tdy chyba taka opona zamuli
-
215/50/17 czy 225/50/17
mowa o b5. opona 215/45 czy 205/50 albo 215/50. Wszystko 17'' szerokość felgi 8' jaki rozmiar będzie najlepszy ?
-
a4 b5 17'' 215/45
do a4 b5 ''mam zamiar wsadzić felgi 17'' szerokość 8'' i do tego opona 215/45 ? co o tym sądzicie? bo opona 215/50 to będzie raczej słabo wyglądała tylko, czy 8'' i 215 nie będzie trzeba naciągu robić ?
-
Znaczenie ET Felgi
felga 17" 8J ET34 i opona 215/45 będzie wystawała poza obrys a4 b5 ?
-
wysokie spalanie, średnie rośnie na postoju
zamienię na inny i zobaczę
-
wysokie spalanie, średnie rośnie na postoju
Ostatnio audi zaczęło mi palić poza miastem ok 8l. patrząc po zbiorniku nie po kompie. Samochód normalnie jeździ, nie dymi, ma moc, brak wycieków paliwa. Dawka paliwa 4.6mg. Samochód na postoju co wylicza spalanie w nieskończoność. Rośnie co chwilę o 0.1 l/km. Średnie spalanie po kompie wychodzi koło 8 tak samo Popsuł mi się interfejs i nie mogę zrobić logów, ale kumpel na szybko mi sprawdzał i powiedział, że pokazuje strasznie dużo masy powietrza. Czy to może być przepływomierz ?
-
oświetlenie wnętrza ba9s nie działa
Żarówka jest sprawna bo świeci, a led też jest sprawny, bo świeci na krótko. Najgorsze jest to, że ten led po włożeniu w oprawkę nie świeci. Polaryzacja jest ok
-
oświetlenie wnętrza ba9s nie działa
napięcie jest, bo zwykła żarówka świeci, a zmiana polaryzacji nic nie daje
-
oświetlenie wnętrza ba9s nie działa
W lampce podsufitki nie działają te dwie boczne żarówki po wymianie na led. środkowa rurka świeci, a boczne na ledach nie działają. jakieś pomysły ?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Czy na diodach również działa tzw ściemniacz w podsufitce ?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
tak poliftowa kierownica. dzięki za info
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
mam kierownicę poliftową czteroramienną a chcę założyć kierę od trójramienną tzw od s4. wieloklin pasuje, a mam pytanie o taśmę poduszki czy będzie pasować
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
mi wd40 nie pomogło. na początku długie miałem tylko w mrygaczu, a teraz cały czas mam długie muszę trzymać manetkę żeby jechać na krótkich..
-
TDI Czyszczenie wtryskiwaczy
lał ktoś to bezpośrednio do nowego filtra ?
-
Pomoc w doborze sterownka zamka centralnego
http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-sterow-centr-zamka-z-domyk-szyb-i4665082169.html ja zamontowałem sobie taki. domyka szyby i ma duży zasięg.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
plus od aku brałeś, czy gdzieś się wpinałeś ?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
a jak bym tak podłączył pompkę na tzw ,, krótko'' czyli plus u minus, a do tego gdzieś fajnie schowany jakiś mały włącznik. czy koniecznie trzeba jakiś przekaźnik dać ?
-
zapadnięta poduszka powietrzna pasażera
czasami od słońca się deski odkształcały, ale to dziwnie wygląda. jak zdejmiesz schowek to możesz zobaczyć, czy siedzi tam poduszka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
wiem o tym wiem, ale mam drugi samochód jeszcze ;p