Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Odłączenie akumulatora


mati9151

Rekomendowane odpowiedzi

Czy odłączenie akumulatora kasuje inspekcje serwisowe? Chodzi mi o to że powinna mi już wyskoczyć inspekcja olejowa a nie wyskakuje. Przypomniałem sobie że przecież wymieniałem akumulator i może dlatego wyzerowało się wszystko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odłączenie akumulatora kasuje inspekcje serwisowe? Chodzi mi o to że powinna mi już wyskoczyć inspekcja olejowa a nie wyskakuje. Przypomniałem sobie że przecież wymieniałem akumulator i może dlatego wyzerowało się wszystko???

Odłączenie aku nie powinno kasować ustawień inspekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się jakoś ustawić ?

może zadaję głupie pytania, ale mam krótko ten samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebię ale mam pytanie - czy da się wykasować "Service", który pojawia mi się po włączeniu zapłonu. Szukałem w google jednak znalazłem instrukcję jak wykasować w starszych wersjach ( u mnie nie działa).

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________dodam tylko, że moje audi jak w profilu A4 model 2000/2001 1,9tdi tiptronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzebię ale mam pytanie - czy da się wykasować "Service", który pojawia mi się po włączeniu zapłonu. Szukałem w google jednak znalazłem instrukcję jak wykasować w starszych wersjach ( u mnie nie działa).

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________dodam tylko, że moje audi jak w profilu A4 model 2000/2001 1,9tdi tiptronic

http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:39_________________________________________________

odgrzebię ale mam pytanie - czy da się wykasować "Service", który pojawia mi się po włączeniu zapłonu. Szukałem w google jednak znalazłem instrukcję jak wykasować w starszych wersjach ( u mnie nie działa).

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________dodam tylko, że moje audi jak w profilu A4 model 2000/2001 1,9tdi tiptronic

http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html;

niestety nie m tam informacji o tym jak w konkretnie moim modelu wykasować "service" tzn. wszystkie metody sprawdzone - bez rezultatu ale...znalazłem na konkurencyjnym forum to:

1. wyłączyć zapłon

2. wcisnąć jednocześnie przyciski A i B (lub jak kto woli X i Y)

3. włączyć zapłon (nie uruchamiając silnika) z wciśniętymi przyciskami

4. puścić przyciski

5. pojawia się na chwilę napis SERVICE 15000

itbbnt

zadziałało więc polecam do silników AJM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati9151 Czy po odłączeniu aku nie miałeś problemu z elektrycznymi szybami?

Zapewne chodzi o to, że nie otwierają się i nie zamykają samoczynnie/automatycznie... Zamknij szybę do końca i pociągnij "dzyndzel" jeszcze raz do góry - automatyka powinna znowu działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...