Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avancik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Avancik

  1. Avancik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Jak klikniesz na nie to sie powiekszy... A mialem wczesniej w reku grill od rs4 i numery mial wybite z tylu na tych kółkach od znaczka, a na tym zdjeciu nie ma tych numerow
  2. Avancik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    To gdzie ma numery???
  3. Avancik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie do fachowców... czy to jest ori grill rs4 do b5 ??? nie widzę tam wybitych numerów a sprzedawca twierdzi że to ori....
  4. po wysuszeniu pompki centralnego na grzejniku wszystko wróciło do normy...czyli jest ale może na przyszłość wsadzić tą pompę w jakąś zrywkę czy coś ? żeby ta wilgoć tam się nie dostawała...
  5. pomka od wczoraj leży na grzejniku
  6. Dzisiaj w nocy przyszedł do mnie sąsiad i mówi że wyje mi alarm...więc schodzę do auta i okazuje się że autko jest otwarte i szyby z przodu otwarte na maxa.... nawet jak nie zamknę auta pilotem tylko z kluczyka to i tak po jakimś czasie samochód i szyby się otwierają....w różnym czasie, raz po minucie a drugi raz po 15 minutach po zamknięciu samochodu słyszę jak pompka centralnego co jakiś czas chodzi w bagażniku, więc dobrałem się do niej i zauważyłem że ta gąbka ochronna pompki jest mokra.... i teraz moje pytanie czy to raczej pompa jest walnięta i trzeba wymienić czy raczej instalacja gdzieś w samochodzie dostała po pupie i robi zwarcie?? jak siedzę w aucie i włącze tym przyciskiem do zamykania drzwi to autko się zamyka i normalnie otwiera jak wyłączę ...ogólnie raz to działa , a drugi raz nie zadziała...ale jak wsadzę kluczyk do stacyjki i wyjmę to znowu zacznie działać....pomóżcie koledzy bo narazie radzę sobie tak że odpinam klemę od aku i zamykam autko ręcznie przybijając "gwoździe" :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:07_________________________________________________Doradzi ktos???
  7. ja nie mam bose(ori system nokia) ale moje tweetery grają głośno...słyszę je doskonale...
  8. chodziło mi o dokładkę zderzaka ...gdyż kolega OLIVER tam właśnie zamontował te ledy. a z tego co widziałem ty zamontowałeś w kratce... ps. pokaż foty jak to u ciebie wygląda w tych kratkach
  9. czyli mamy kompromis kowiemu podobają się lampki led w zderzaku...byle by miały minimum 30cm szerokości...powiem szczerze że mnie też to się lepiej podoba niż te co ja mam o dł. 20cm...ciekawe czy wtyczki są te same...tak to bym tylko podmienił same lampki
  10. nom podobne do s6 ...chciałbym jeszcze zobaczyć jak to świeci w słoneczny dzień
  11. oooo Kowi pochwalił dzienne to kiedy takie zakładasz
  12. no lampki ładne i szerokie...i to są chyba te same co z pierwszego posta... Kowi wypowiedz się ... dobre na szerokość ? ps.gorzej jak zgubi dokładkę zderzaka
  13. haha zobaczcie jak to w nexi zrobili
  14. no ale wydać 750 i po dwóch latach mieć "co drugi wystąp" to
  15. kiedyś dzwoniłem do gościa z allegro i pytałem o takie lampy...i mianowicie dowiedziałem się że jest gwarancja 2 lata....a po dwóch latach jak się spali taka dioda to ponoć nic nie da się zrobić bo są nie wymienialne...tak powiedział gość który je sprzedawał, a już dużo aut widzę na mieście z popalonymi tymi diodami...i wygląda to nie ciekawie ps. są też ciemne
  16. i wszystko jasne
  17. co do rs4 to ok ...mój błąd ale s4 wychodziły od 99r ? nie było wcześniejszych ?
  18. no dobrze a czy grile z s4 i rs4 były przedliftowe i poliftowe ?
  19. tutaj też forumowy kolega ładnie wszystko opisał http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-wymiana-radia-concert-plus-1din-na-symphony-2din
  20. założyłeś kolego te światełka ??? jak tak to pokaż zdjęcia
  21. nie zwracałem wcześniej uwagi na ten chrom...szukałem różnicy w tej kratce plastikowej...teraz jak patrzę to widzę , jest więcej tego chromu i przez to wydaje się być grubszy EDIT: a czy wychodziły grille od s4 w tak jakby poliftowej wersji ? bo z tego co widzę to chrom w nich jest taki jak w przedliftach....to samo pytanie mam o grill rs4 pytam z ciekawości :gwizdanie:
  22. ale ktos przeciez mogl kupic kiedys nową podróbkę i później sprzedac...wiec tez bedzie uzywana ale podrobka , wiec pytam jak odróżnić je ?
  23. no dobrze... ale jak odroznic podróbke od ori ?? Rozumiem ze ori ma wybite jakies numery z tylu tak ??? Bo przodem to pewnie sie nie roznią
  24. a możesz jeszcze powiedzieć jakie oznaczenia na kloszu musi mieć lampa aby miała homologacje na xenon ?
  25. a czy hid w homologowanej lampie , ze spryskami i samopoziomowaniem będzie legalny ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.