Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Moja A5 miała 2 razy zderzak malowany w ASO na naprawie AC i po 2 razach kolor dalej nie byl taki jak ma być. 3 raz malowała mała firma lakiernicza i jest igła. Także zejdz na ziemie:D
  2. Udało się zakupić ładne sprężyny
  3. W moim przypadku nie ma na chwile obecna żadnej akcji. Ani też nie była robiona.
  4. A to nie bylo tylko w dieslach?
  5. Bede musial zadzwonic do ASO
  6. Ale to chodzi o grzalke a nie o panel chyba?
  7. W a5 2013 tez byla akcja bo niema zadnych informacji
  8. Dobrze jest w tych nowszych autach ten obrys nie pasuje.
  9. Tylko że w getem długo to trwa.
  10. Ja tez kupuje w aso skody i daja znizki normalnie. Klientowi z ulicy.
  11. Jakbym mial dac 900zl za nakladki to by mi szkoda bylo w butach jezdzic. Wole te z ali i nawet wymieniac co rok?
  12. Witam, ciągle mam problem z 1.8 TFSI CJEB 170km. Przy bucie miedzy 2-3tyś obrotów auto lekko szarpie. Tak lekko że nie widać tego na obrotomierzu. Co lepsze w tym zakresie obrotów jak przyspieszam normalnie i chce zmienić bieg to przy puszczaniu gazu auto dostaje chwilowy przyrost mocy po czym obroty spadają jest to dosłownie lekkie wyrwanie do przodu i nic więcej takie szarpniecie. Skrzynie mam manualna. Zrobiłem logi doładowania ale szarpnięć nie widać w logu ciśnienie idzie równo. Cewki mam nowe i świece. Nowe magnesy wałków, sprzęgło i dwumas też. Odma też nowa. Podejrzewałem zawór DV ale log wygląda ok. Ktoś miał podobne objawy?
  13. Pasuje do A4 B6 i B7
  14. Te ceny A5ek leca tak na łeb na szyje zę niewiem czy inwestowac cos w nia za taki sos. Po roku wartosc spada ok 6k na 8 letnim aucie?
  15. Własnie wydaje mi ze musze miec te 29059-4 bo mam takie klasy.
  16. A pamietasz może oznaczenie spreżyn? Dziwne w hr jest to ze nie ma rozklasyfikowania na silniki. Przeciez takie 3.0 wazy sporo wiecej jak 1.8TFSI. Wiec pewnie siądzie inaczej.
  17. kris_91 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Panowie mam w A5 8T sportback zawieszenie 1BV. Kupiłem 20" koła i się pokraka zrobiła. Myślałem o spreżynach Eibach Sportline. Ale w katalogu eibacha nie ma sportline dla 8T. Czy można kupić np od A4 Avant? Wiem że konstrukcja ta sama ale jak ma się do tego rozłożenie mas?
  18. Tylko własnie do A5 nie ma sportline. Tylko prokit. Niewiem jak siadzie zestaw do a4
  19. @KoJ@K te eibachy to jakie maja obniżenie?
  20. Ile wyszlo na hamowni?
  21. Jaka folie dajesz na przód?
  22. Wrzucilem tylko jedna strone zeby zobaczyc jak to bd wygladało i wiem ze musze cos z zawiasem zrobic.
  23. Nie mialem wtyke aux w lokciu. Przymierzone. Zdało by sie zejść lekko w dół i dorzucic dystanse 10mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.