Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Zamontowane bo jestem ciekaw efektu?
  2. Pro Kit siedzi. Podniósł sie o jakieś 1.8cm ale jeszcze coś się uklepie. Ale teraz to jazda to bajka. Nawet na 20". Na H&R zrobił się spory negatyw z przodu i dziwnie się jeździło. Coś kosztem czegoś?
  3. Za nisko za sztywno za mało wygodnie, auto podskakuje jak ping pong na nierownościach. Wrzucam pro-kit.
  4. a zamówiłeś już?
  5. Ty nie umiesz zrobić jednej twojej foty tylko wrzucasz 5 fotek z neta????
  6. Niewiedziałem jak ori leży na żywo. Ale raczej różnicy wielkiej niema.
  7. Jakiś zamiennik. Od gościa z grupy na fb kupiłem.
  8. Pora na update. Felgi zabezpieczone Carpro Dlux. Sprężyny H&R -35/-35 na miejscu. Dodatkowo przerobione gumy tylnych sprężyn bo nierówno stało auto. Wypolerowałem kuku na zderzaku. Felgi letnie na aucie, trzeba ogarnąć geometrie i dobrać trochę dystansu. I lotka na klapę kupiona ale coś kolor się nie zgrał i trzeba customowo dobierać chyba.
  9. Robiłeś coś z tym? Ja myślałem żeby je stoczyć od gory trochę bo też mi przód niżej siadł jakieś 1.5cm.
  10. Najważniejsze Wasze zdrowie. Auta w sumie też szkoda, a raczej modów. Powodzenia z ubezpieczalnią. I tak jak ktoś pisał wywal folie z tylnych lamp bo mogą się przyje..ć.
  11. Felgi zrobione tak jak chciałem: Emblematy na miejscu: I kuku pod marketem:( oczywiście ch#% zwiał. Lekko lakier popękał. Ale zderzak ogólnie wymaga lakierowania więc jak polerka mnie nie zadowoli to się polakieruje. Ciągle nie mogę znaleść czasu na montaż sprężyn i nałożenie ceramiki na felgi.
  12. Nie wiem czy dobrze zrobiłeś. Na czarnym będzie jeszcze gorzej. Było dać powłokę ceramiczną.
  13. Tak dla mnie jest spoko. Z przodem bym coś zrobił ale wiadomo jak jest. Przyszły zakupy z ASO Ali? pakiet czerń w komplecie.
  14. Wkońcu pogoda lepsza to lekkie odszczurzanie pozimowe. Na lakier wrzuciłem testowo QD CarPro Elixir i powiem że robi robotę?
  15. Za dużo też to nie pomoże bo będzie spryskiwacz walił po rancie maski. Też mam wrażenie że te z vw słabo "moczą" szybę.
  16. Po roku użytkowania wleciał serwis olejowy z wymiana uszczelki miski. Poszłoby sprawnie jakby nie 2 śruby nad maglem.
  17. Pokaz wiecej fot z dyfuzorem S4
  18. A gdzie mnie widziałeś?
  19. Może po Wielkanocy?
  20. Kiedyś pojechałem do ASO wyjąć rnse bo nie miałem kluczy:P ASO a nie umieli znaleźć kluczy do radia jak widziałem jak zabiera się ze śrubokrętem to podziękowałem za usługę. Nigdy więcej ASO. Chyba że kolega jeździ do ACO do Staśka:P
  21. Nie mam ochoty w taka pogodę grzebać:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.