Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalrsr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalrsr

  1. Zatrzasnęły mi się drzwi prawdopodobnie linka, nie działa centralny ani opuszczenie szyb. Jak otworzyć drzwi strona prawa tył
  2. michalrsr opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Czy podejdą do sedana ? Czym się ewentualnie różnią? Czy ktoś zmieniał już lampy i jak to wygląda ?
  3. Panowie co z tymi masami ?? też podłączam poziomowanie i nie działa oczywiscie nie można podłączyc masy sterownika poziomowania gdziekolwiek ?? Jak nie to gdzie to zrobic ??
  4. Dzięki wielkie
  5. Witam Mam następujący problem. Po przekładce z anglika i załozeniu nowej wiązki nie działała poziomowanie reflektorów. Wyciągnąłem ze starej wiązki całą instalację do tej centralki . Część kabli już podłączyłem i zostało pare niejasnych. Dwa kable szły do skrzynki bezpieczników zielony to ok i czarny i nie wiem własnie gdzie go podłączyć bo on nie wchodzi do centralki. i w centralce były dwa kabelki niebiesko białe jeden idzie do licznika a drugi ? Jakby ktoś dysponował wiedzą bądz schematem to byłbym bardzo wdzięczny. [mod]Przy zakładaniu wątku masz pole wyboru prefix-u i nie trzeba kombinować ze swoimi kombinacjami - poprawiłem[/mod]
  6. Dolot przejże a co do zaworu to miałem wogole tą śrubkę odkręconą i był ciągle otwarty. Byłem u gościa co regeneruje turbo i mi to ustawił tak jak niby powinno byc.
  7. Witam Sprawa wygląda następująco, auto przy pedale w podłodze nie jedzie szarpie , nie przyśpiesza. Jak lekko to się rozpędza. Błędy jakie są aktualnie to 16490 nieprawidłowy sygnał czujnika map i 16621 czujnik ciśnienia doładowania, niski sygnał Czujnik ciśnienia wymieniony i to samo cewki sprawne, świece? dziura w dolocie ?
  8. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.