Panowie co z tymi masami ?? też podłączam poziomowanie i nie działa oczywiscie nie można podłączyc masy sterownika poziomowania gdziekolwiek ?? Jak nie to gdzie to zrobic ??
Witam
Mam następujący problem. Po przekładce z anglika i załozeniu nowej wiązki nie działała poziomowanie reflektorów. Wyciągnąłem ze starej wiązki całą instalację do tej centralki . Część kabli już podłączyłem i zostało pare niejasnych. Dwa kable szły do skrzynki bezpieczników zielony to ok i czarny i nie wiem własnie gdzie go podłączyć bo on nie wchodzi do centralki. i w centralce były dwa kabelki niebiesko białe jeden idzie do licznika a drugi ?
Jakby ktoś dysponował wiedzą bądz schematem to byłbym bardzo wdzięczny.
[mod]Przy zakładaniu wątku masz pole wyboru prefix-u i nie trzeba kombinować ze swoimi kombinacjami - poprawiłem[/mod]
Dolot przejże a co do zaworu to miałem wogole tą śrubkę odkręconą i był ciągle otwarty. Byłem u gościa co regeneruje turbo i mi to ustawił tak jak niby powinno byc.
Witam
Sprawa wygląda następująco, auto przy pedale w podłodze nie jedzie szarpie , nie przyśpiesza. Jak lekko to się rozpędza.
Błędy jakie są aktualnie to 16490 nieprawidłowy sygnał czujnika map i 16621 czujnik ciśnienia doładowania, niski sygnał
Czujnik ciśnienia wymieniony i to samo cewki sprawne, świece? dziura w dolocie ?