Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalrsr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalrsr

  1. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avj-oliwka-232743/#post2809707
  2. NAKŁADKA OSŁONA ZBIORNICZKÓW AUDI A4 B6 ORYGINAŁ (2887628231) - motoAllegro a ta lewa to chyba uzywka 4 dyszki ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- .... folia
  3. Po udanej przygodzie z moim poprzednim wozidełkiem jakim był sejek :-) przyszedł czas na przygodę z audi. Zdjęcie Seja i co było w nim w ostatniej fazie zrobione : Silnik 1.4 16v + skrzynia 6speed Buda jak widać gładko nisko szeroko Wnętrze w jasnej skórze z AUDI TT :-) no i wszystko jasne Zawieszenie airride Koła mangels poszerzane 8 i 9J To z grubsza o przeszłosci <br /><br /> A teraz trochę o Audi Jest to A4 z 2001 roku z silnikiem 1.8t Quattro. Zmiany jakie zdążyły już zajść w aucie to min -Pakiet USA klapa lampy -koła wzór mercedesa 19" -zawieszenie pneumatyczne -kpl osłon na silnik -radio zmienione na navigation plus -grill pomalowany w czarny połysk -cziptjuning I jeszcze zdjęcie wozidełka na niedziele :-) <br /><br /> <br /><br />
  4. michalrsr odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupowałem w tamtym roku colorsata za chyba 280 zł a w środku oryginał był
  5. Moj znajomy pracuje na takim jecie i mówi że naprawde jest poprawa, silnik chodzi tylko na tym środku do czyszczenia który jest naprawde dobry. Przykład seat altea mojego brata przed czyszczeniem i po wczesniejszym programie 138km a po czyszczeniu 149 km więc jak ktoś ma możliwość to ja POLECAM !!!
  6. Takie pytanko mam za bardzo się nie natknąłem na taki temat więc postanowiłem się dopytać. Mianowicie mam licznik z pełnym fisem i chciałbym mieć z fisem kolorowym :-) czy wogole ma to prawo działać ??
  7. Zawór upustowy bov, jutro podmienie z kumpla zaworem ma taki sam. Swiece były wkładane w tamtum roku nowe tak samo jak powietrza ( sportowy) i palowa wszyatko jakieś 10 tyś temu. Dziś wymieniłem w sumie nowe świece na nowe i to samo, zobaczymy co bedzie po podmiance zaworu
  8. Oczywiscie 1.8t na zimnym chodzi jak czołg, jakby czasem na 3 garach, potrafi po odpaleni zgasnac po paru sekundach. W czasie jazdy ze stałą predkoscią potrafi zacząć przerywać, dodanie bądz ujęcie gazu pomaga. Potrafi tez zgasnać podczas wysprzęglania. Błędów nie ma przeplywka nowa, cewki dwie wymienione. Założony jest zawór upustowy properfect.
  9. Zawieszenie złożona jakieś 2 tyg temu. Wszystko bardzo fajnie wyszło jutro postaram sie wsadzic jakieś foto
  10. Sam składam, mam robione identyczne jak allgrundo, kolega od nich kupował i tokarz mi zrobił na wzór więc jest git
  11. no ja od razu postaram sie zrobić na gotowo, bo potem bede tak jezdził cały czas jak coś nie dokoncze bądz zrobie na sztukę, ps właśnie skończyłem składać okucia
  12. b6 1.8t 4wd ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- Już jedno auto z airem za mną więc nie bedzie może tak żle
  13. Podłączam się od poniedziałku biorę się za składanie mojego zestawu air ride, podzespoły jakie używam to 2x camozzi 5/2 w miarę szybkie zawory zobaczymy jak w praktyce, kompresor viair 480c chrom, okucia robione na wzór allgrundo też aluminiowe amorki seria. Postaram się na bierząco wrzuciać tu foty z postępami
  14. Panowie kupiłem sobie nawigacje z kodem i po podłączeniu i wpisaniu kodu kod nie wchodzi. Kod jest raczej prawidłowy ponieważ mam instrukcję i jest tam numer radia na wlepce i ten kod. Miałem concerta, co muszę zrobić żeby to bujnęło ?? ---------- Post dopisany 04-07-2012 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 10:27 ---------- Navi odpalona brakowało jednego +12 w kostce. teraz mam inny problem nie działa podświetlanie klawiszy, czym to może być spowodowane ? który kabel odpowiada za podświetlanie ?/
  15. Wkleje po weekendzie bo dziś jade na centozlot :-) Jest jeszcze w garażu mercedes heckflosse w110
  16. Nie kierownice zmieniałem bo chciałem przyciski w kierze do sterowania zawieszeniem
  17. Tak wygląda moja a4 na sezon 2012 Us pack , Gwint KW ( narazie potem air jak bede miał czas) felgi 19" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09c13500226cf56b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b31c37dfc8cf5654.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/550a342373b55383.html
  18. A w quattro jest średnica taka sama jak w ośce ?
  19. michalrsr opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Własnie dziś zrobił mi kolega program i zaczeło się ślizgać sprzęgło. Teraz pytanie po pierwsze czy w 1.8 t jest dwumasa ? jak tak to od czego pasuje sztywne koło, a jeżeli jest jednomasa to od czego pasuje mocniejszae sprzęgło. Kiedyś u kumpla robiliśmy tt było 270km i było załozone koło od g60 i sprzęgło od scharana 2.3 chyba. Czy ktoś słyszał o takim zestawie czy zmiana sprzęgła na nowe pomorze (słyszałem że nie da rady seria nawet nowa) U mnie jest teraz 195km
  20. polerka była nawet zaczęta, ale zrezygnowałem dlatego ze mi .... pod praca psy sikają :-)
  21. No jak narazie to na sezon letni czeka klapa USA lampy przednie no i air sie klei, a w zime jest gewint
  22. Srebrnych nie chce. Myślę własnie o kremowym własnie w kolorze foteli lub w kolorze dekorów :-)
  23. Panowie potrzebuje porady. Na jaki kolor pomalować felgi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3add6c85fb526bb.html Samochód zielony jak widać wnętrze beżowe
  24. Tzn z tym centralnym jest tak że, to jest generalne angol niedawno przełożony i nie podłączałem jeszcze tylnich drzwi wogole bo jak podłączam kostke to zamkną sie drzi i za 5s robi takie trrrrrrrrr w zamku :-) Nie zdązyłem jeszcze tego ogarnąć porostu gdybym wiedział gdzie podać prąd to może by bujneło
  25. a które kable są od centralnego ? moze podam prąd na któryś i se otworza ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.