Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Sprzęgło


michalrsr

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dziś zrobił mi kolega program i zaczeło się ślizgać sprzęgło. Teraz pytanie po pierwsze czy w 1.8 t jest dwumasa ? jak tak to od czego pasuje sztywne koło, a jeżeli jest jednomasa to od czego pasuje mocniejszae sprzęgło. Kiedyś u kumpla robiliśmy tt było 270km i było załozone koło od g60 i sprzęgło od scharana 2.3 chyba. Czy ktoś słyszał o takim zestawie czy zmiana sprzęgła na nowe pomorze (słyszałem że nie da rady seria nawet nowa) U mnie jest teraz 195km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dwumas i jeśli masz tylko program-seryjne nowe Ci wystarczy :wink4: mój AVJ jest zrobiony na 180+ i nowe sprzęgło LUKa daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat bo nie chce nowego wątku zakładać.

Jakie sprzęgło założyć do AVJ 1.8T? Obecnie mam 191 KM. Sprzęgło dość wysoko bierze, dwumasa sie nie odzywa. Jednak będę mierzył trochę wyżej. Chodzi mi o jakieś 230 koni (turbo k03s i wtryski ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie ma sensu pisać bo Ty zwyczajnie nie czytasz odpowiedzi w swoich tematach.

Przeciez pisałem Ci, ze wystarczy seria z BFB/AMB/BEX czyli np. LUK Numer: 623 1157 00

Takie mam u siebie SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 C5 VW PASSAT B5 1.9 TDI (3169620667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 558zł, ale można je znaleźć jeszcze taniej!!!

Na k03s z doładowaniem ok 1.25 bara daje radę.

Jak masz więcej pieniędzy to

Cennik - regeneracja i tuning sprzgie samochodowych. Przyblione ceny za usugi wykonywane w naszej firmie. za ok 1200zł

albo sachs performance ok 2000zł

Umieram z ciekawości które wybierzesz... <załamka>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...