Treść opublikowana przez michalrsr
-
Lampy zwykłe na lampy led Audi a4 b8 HELP!
Panowie, założyłem do mojej b8 przedliftowej lampy przednie z wersji USA. Lampy posiadają w pomarańczowych odbłyśnikach dwie małe diodki które u mnie nie świecą pytanie czy uda się je włączyć VCDS-em czy są inne sterowniki led?
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Prawdopodobnie na części pójdzie
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
A no facet nie ustąpił pierwszeństwa, auta niebede naprawiał bo się nie opłaca, został cały przegięty w pół newet chyba silnik nie ocalał bo rozrząd puścił. Szkoda tylko włożonej pracy
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
http://images63.fotosik.pl/532/780a0f43fe8bb0f4.jpg No i niestety taka sytuacja...
-
votex a4 b6 ms design
no dzięki odpuszczam temat tego zderzaka jednak
-
votex a4 b6 ms design
Panowie jak z kratkami do takiego zderzaka może jakis numer albo coś chce kupić ale nie ma kratek AUDI A4 B6 ZDERZAK PRZOD LZ9W S4 CZARNY MS DESIGN (3752495739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Concetrt II na Navigation Plus
Sam zakładałem nie kodowałem nic założyłem gra ale nie tak jak stare.
-
Concetrt II na Navigation Plus
Po przełożeniu radia cicho gra subwoofer i została wolna taka chyba czerwona kostka od czego ona jest ?
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Zapraszam do oglądania
-
Kraft
Kraft i tak jest najlepszy z serii "tanich linii" nie ma co porównywać z max gearem czy 4maxem nie mówię już o harcie bo to samobójstwo. Wiadomo cena do jakości i zależy jeszcze co chcesz założyć, klocki są np bardzo dobre...
-
B6 DIVISION
Wyrzuciłem ostatnio ja mam w halogenach i mi się usrała jedna ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Wiem, bo idJota z poczty linki wrzuciłem. Już podrzucam z ISa. ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- http://img94.imageshack.us/img94/4010/e6dw.jpg http://img22.imageshack.us/img22/3724/psbb.jpg http://img689.imageshack.us/img689/1480/18t0.jpg Sarna vs B6 przy 120: 1:0. Twardy ten wóz Ściągnij zderzak to zobaczysz szkody... Pewnie chłodnica w banan, zaczepy lamp wylamane, plastiki itd. więc 500zl to nie będzie kosztować na kosztorys raczej dużo nie dadzą teraz się mądrzą. chyba ze wstawi do ASO na bezgotówkowe jeżeli jeszcze uznają ori graty. . a jaka firma ubezpieczeniowa Ja miałem ostatnio szkode chcieli mi dać 2900 wyśmiałem ich, zaprowadziłem do serwisu u muszą wybulic 18 tyś
-
B6 DIVISION
na vaga sie wybieram
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Od czego jest AIRRIDE ;-)
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
mam drugą lampę przełożę bebechy i będzie jak wcześniej
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Tak się ładnie spasował tył :-) 10Jx19 A tak przodek 9Jx19 Do tego idą oponki 215/35/19 i będzie gitarra ale to dopiero jak ogarnę to :-( Przykra sytuacja koleś mi wyjechał i bum potem oczywiście walka z ubezpieczalnią i w końcu auto jedzie do serwisu.
-
Schemat tylnich drzwi
Panowie potrzebuje schemat kostki do podłączenia tylnich drzwi w wersji z elektryką i korbą. Ta kostka na słupku gdzie są pasy
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
To tez mówię ze folia ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 09:34 ---------- Felgi Audi VW 5x100 5x112 215/35/19 (2983039539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. link do felg masz propozycje cenowe pisz dogadamy sie :-)
-
kolory podsufitki w b6
Szare były takie same w b7 mogł być inny odcień ale nie mam pewnosci. A tak wogole dobrze się składa bo ja kupiłem do siebie jasną (bananową) i mam na zbyciu szarą chcesz się jakoś dogadać ?? Dodam że jest w stanie idealnym, dołożę do niej rączki i co tam jeszcze bedziesz chciał
-
Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto
rób rób :-)
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Zgrywus Ta kaadarka koło koła najbardziej pasuje :-)
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
wiesz co ja mam coś takiego że jak przyśpieszam powiedzmy na 5tce pedał i przestaje przyśpieszać chcąc jechać z równą prędkoscią to szarpie wtedy samochodem i słychać zawór jakby był ciągle otwarty ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- <br /><br /> Takie coś sobie zakupiłem :-) jeszcze tylko muszę wiązkę jakoś wykąbinować
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Zależy od ciśnienia jak mocno wcisnąć gaz ale od 2,5 zaczyna puszczac
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
no to już nie źle.. też się zastanawiam nad tym na wiosnę, musimy się kiedyś styknąć i porównać serię z chipem, bo ciekawi mnie jak by szła moja właśnie z taką mocą.. duża jest różnica w przyspieszeniu przed i po chipie..??? no spora naprawde :-) nie ma problemu musimy sie styknąć ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- podłączony jest w seryjnym miejscu tylko przeniosłem go troche wyżej przewodem, a do turbo zaślepione
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
- A4 b6 1.8t Quattro Film str3
8.5 et chyba 28 + 15mm dystans ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Hehe :-) ZAWÓR PROPERFECTA a co chcesz założyć ?? jak chcesz i masz sprawny stary mozemy sie zamienic bo mi sie już znudził :-) ja dałem 350 chyba, to taki sam jak ma słoniu w 80 czerwonej ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Jak jest ciepło to super tylko jak jest ponizej 0 to zawory potrafią przymarznąć a tak to to super - A4 b6 1.8t Quattro Film str3