Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

albi281

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez albi281

  1. Tom czy n75 będzie pasował od mojego A4 bo to chyba te same silniki?
  2. Witam.mam problem z teścia pasatem.Od jakiegoś czasu odłącza turbinę,mi się to stało na 4 biegu przy około 120 km/h.Wyskakuje błąd: 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Jakie logi trzeba zrobić? Proszę o pomoc.
  3. Witam,Teście kupili pasata b5 no i nie świecą przednie światła przeciwmgielne ,gdzie szukać przyczyny?Dodam że tylne działają i na liczniku działa kontrolka, a od przednich nie,może ma ktoś jakiś pomysł?
  4. on się tak instaluje,jak nie masz czegoś takiego jak na zdjęciu niżej to raczej nie masz wgranych sterów.
  5. A świeci diodka na interfejsie po podłączeniu ?
  6. Jak sterowniki nie wchodzą na system 64 bit to trzeba mu wyłączyć sprawdzanie zgodności,jest to na forum,ja mam win 8 i podziałało,nie wiem dokładnie jak jest z win 7 ale powinno się dać. ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Żeby sterowniki poszły trzeba zrobić wg. tej instrukcji ,u mnie na win8 chodzi. Wyłączanie wymuszania podpisów sterowników w Windows 8.pdf - Dokumenty - jarekklebczyk - Chomikuj.pl
  7. Ja mam taki i działa na vcds Interfejs VAG KKL obd2 audi skoda seat VW PL FV (3113070048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Kolego jak odpalasz vaga czy też vcdsa masz od razu ustawienia czy też opcje tam zaznaczasz port 1,2,3,lub 4 w zależności od tego do którego podpiąłeś kabel ,porty te muszą się zgadzać.
  9. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kudalty66 jaki masz kabelek do tego VCDS 11.11.4? Bo te taniochy z allegro to raczej z nim nie działają.
  10. Kolego a podłączałeś kabel do auta?Bo wg mnie to jest ok. Menedżer urządzeń nie pokazuje błędu,a vag pokazuje że port jest ok,resztę trzeba łączyć w aucie.Co do win 7 to nie martwił bym się ,ja mam lapka z win 8 i wszystko dobrze działa,poszukaj na forum wszystko jest.
  11. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to ok. dzięki,więc tylko kąt wałka i można jeździć dalej:decayed:.A czy w pasacie b5 logi robi się tak samo jak w audi?Pasat też na pompkach.
  12. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No może i tak,wczoraj ni sprawdzałem,odzim zerkniesz na moje logi dynamiczne?
  13. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u mnie działa bez zarzutu
  14. Cieszą takie słowa! Tylko na co następnym razem zwracać uwagę żeby nie zakładać niepotrzebnych tematów,jestem laikiem i nie mam pojęcia o co kaman,może ktoś mi krótko objaśnić?Dodam że studiuję już tydzień temat diagnostyki i za nic nie mogę się połapać w tych logach.
  15. kolego po przeczytaniu twojego postu i przejrzeniu forum widzę o co kaman,jak by jeszcze jakieś spostrzeżenia były to będę wdzięczny,co do kąta to trochę pogody i ogarnę. ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:20 ---------- Witam ponownie,zrobiłem wreszcie logi dynamiczne,bardzo proszę o analizę . Log (0 - 011,011,011) Log (1 - 008,008) Log (2 - 003,003,003) Log (3 - 011,003) Log (4 - 008,003)
  16. Kolego zrób to jak należy:naughty: vaglog.rtnet.pl/
  17. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Qźwa nie mam garage i nie bardzo mam jak to ugryźć,ale jak zorganizuję kawałek suchego miejsca to będę sprawdzał
  18. Mogę się nie znać, ale jak zapalał się sporadycznie to może płyn hamulcowy?
  19. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie cały rok temu wymieniałem,ale warto by sprawdzić
  20. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rano pali jak by na jednym garze nie chodziła,a za chwilę się normuje,czasami jak odpala to obroty stoją w miejscu (na liczniku),przy tym kopci.Jak gaszę i odpalam od nowa to odpala dobrze,miałem nadzieję że po zrobieniu logów,coś się wyjaśni.
  21. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    odzim wrzuciłem logi tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-267903/ ale tylko statyczne,na dynamiczne brakło czasu,zważywszy na to, że to mój pierwszy raz:doh:
  22. no właśnie coś nie halo bo żeby mi temp. skoczyła do 90 st. to muszę przejechać 30 km. termostat wymieniałem na jesieni i sam nie wiem:doh:
  23. statyczne Log (0 - 000,001,003) Log (1 - 004,007,013) Log (2 - 014,018,023)` Basic Settings: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 011) Log (3 - 004) ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- chłopie jak byśmy się kiedyś spotkali to wiszę Ci bro
  24. no nie zrobiłem ,raz że dopiero co ogarniam,a dwa to trochę mi czasu zajęły statyczne i przerobienie w excelu
  25. kolego to jak to się ma do : http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ teraz to nie wiem jakie logi robić? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- wg. twojej wypowiedzi brakuje tylko 010

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.