Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

albi281

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez albi281

  1. Witam,od razu proszę o wyrozumiałość gdyż wczoraj miałem vag-a pierwszy raz w rękach. Wszystko wg:http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ zrobiłem próbę statyczną: http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg http://img853.imageshack.us/img853/6746/59933820.jpg http://img109.imageshack.us/img109/6867/53472930.jpg Basic Settings: http://img401.imageshack.us/img401/722/000lbb.jpg http://img341.imageshack.us/img341/1980/003ikj.jpg http://img23.imageshack.us/img23/7783/004nuo.jpg http://img18.imageshack.us/img18/3787/011ucsj.jpg nie wiem czy to będzie czytelne:doh:
  2. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    poczytaj w tym dziale jak to sie robi: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ poza tym z tego co widac to termostat do wymiany no właśnie wg.tego robiłem logi,ale zanim je wstawię w odpowiednie miejsce na forum,chciałbym żeby zerknął na nie ktoś kto ma pojęcie
  3. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam chłopaki pomożecie?Bawiłem się dzisiaj pierwszy raz vagiem i nie bardzo wiem czy dobrze,proszę o wskazówki:doh: http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg
  4. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka,może i ja bym się załapał na swojego pierwszego spota 29-go,była by okazja pogadać na żywca.
  5. albi281 odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    he he
  6. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w sumie jest tam co oglądać
  7. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany i co warto jechać czy nie?
  8. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podobno 206 tysi ale kto wie
  9. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Daj cynka jakbyś się wybierał. Polecimy razem. Będziesz wąchać moje spaliny.. Nowe Miasto to obok mnie,dajcie znać też zalecę. A tak na marginesie zaraziłem kolegę i szuka Audi co sądzicie o tym? AUDI A4 1.9 TDI* AVANT* S-LINE* LIFT* XENON* MEGA (3095253816) - motoAllegro
  10. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chłopaki mam sprawę,nie mogę się doszukać w temacie,może ktoś z was znajdzie: kupiłem laptopa z win 8 i teraz potrzebuję interfejs ze sterownikami,robiłem próbę ze starym elm-em i jest nie compatybilny, co robić (zmiana systemu lub wgranie drugiego odpada,jakieś blokady)
  11. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kudłaty gratulacje!
  12. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chyba stare zdjęcie bo puszka pepsi jest niebieska:naughty:
  13. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Fura jak złoto,ale i kasa pewnie nie mała
  14. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto69 dzięki za pw.
  15. Witam,jak już pisałem kupiłem continentale ,świeżyzna ,powiem szczerze nie polecam,przy temperaturze 0 stopni szumią jak by się za przeładowanym tirem jechało:facepalm:.
  16. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cześć pany,ja z innej beczki:Wyłoży mi ktoś jak skasować serwis po wymianie oleju,gdzieś to czytałem na forum ale trochę niezrozumiale opisali (albo ja jestem taki kumaty:facepalm:) ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- o sk***iel:kox: j**any!!!
  17. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    smutne ale prawdziwe, tez przez chwilę miałem z nimi do czynienia, teraz nie poznają w trakcie kontroli, jak to stwierdził jeden z nich'' mają krótką pamięć'' ps, odzim juz mam to o co pytałem,. ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- VCDS napewno tak,. chodzi mi o interfejs bo np. elm jest nie compatybilny z win8,nie przyjmuje sterowników
  18. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka panowie,mam małe pytanko:ma ktoś pojęcie jaki kabelek do vag-a będzie działał z win8? bo póki co nie mogę trafić takiego (albo tak szukam)
  19. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Wszystkiego naj. w nowym roku:banan:
  20. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No niestety,fura nie na moją kieszeń
  21. Marcin,witam ponownie,ile kosztuje czujnik temp. zewnętrznej?Waham się między nowym a używką i chcę porównać ceny.
  22. Witam,ja właśnie zakupiłem Continental ContiWinterContakt TS850 chyba w dobrej cenie,ale nie ma żadnych opinii w necie,podobno nowość (2612) [h=3][/h]
  23. Witam.Też kilka dni temu wymieniałem przeguby w moim AJM i jak wyżej koledzy piszą da się zdjąć przegub bez młotka samą śrubą, ale trzeba dorobić kawałek pręta który wkładamy w otwór śruby która nie dochodzi do pół ośki tylko do tego pręta wyciągając przegub.Myślałem nad tym z godzinę,wypiłem w tym czasie 2 tyskie:drinks:,a wszystko przez to że zapomniałem założyć tego stożka i założyłem z pośpiechu nowy przegub.Młotkiem szkoda walić,więc potrzebna była pauza żeby pomyśleć
  24. albi281 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja raczej z wędkarskiego punktu widzenia:banan:,ale duży jest i poszaleć można:buhaha:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.