Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LUCEK86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wlasnie nie moge sie dostac zby sprawdzic jaki jest dokladnie ten reduktor musial bym wiechac na kanal ale narazie nie mam takiej mozliwoscikurcze
  2. wiem wiem ale juz mi gaziasz zmienil ale to nic nie dalo wiec czeka mnie kupno czujnika do reduktora zevoli
  3. MI CZUJNIK OD RAZU POKAZUJE 25 STOPNI A NIE ZERO
  4. LUCEK86 odpowiedział(a) na LUCEK86 temat w Audi A4 B5
    nie powiem wam dokladnie alw wydaje mi sie sie ze 12 13 w cyklu mieszanym
  5. AHA DOBRA TO SPRAWDZE TE USTAWIANIA DZIEKI WIELKIE NARAZIE
  6. DZIEKI KOLEGO A NIE WIESZ GDZIE JEST DOKLADNIE TEN CZUJNIK ZEBY GO WYMIENIC ? [mod]Po pierwsze to obowiązuje jakiś standard w pisaniu tematu(pkt.9 regulaminu) po drugie nie krzycz (duże litery) - poprawiłem temat kolejne wątki odrazu wylądują w koszu[/mod]
  7. Witam mam taki problem od kilku dni mam instalacie stag 300 od kilku dni po odpaleniu samochodu rano nie uplynie 5 sekund i wlacza mi sie na gaz zaznacze ze mam ustawiona tem przxelaczania 30stopni wczesniej bylo wszystko ok pomocy pozdrawiam
  8. KOLEHO JA tez tak mam i kurcze nie moge dojsc co jest powodem tego
  9. LUCEK86 odpowiedział(a) na LUCEK86 temat w Audi A4 B5
    WYDAJE MI SIE ZE PO WYMIANIE TERMOSTATU TAK MI SIE PO DZIALO !!!
  10. LUCEK86 odpowiedział(a) na LUCEK86 temat w Audi A4 B5
    tak nie pokazalo zadnych błedow [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 12:36_________________________________________________moze byc to wina pod cisnienia np ? w sumie sprawdzalem czy sa jakies nie szczelnosci ale nic nie znalazlem
  11. LUCEK86 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam was mam taki problem samochod mi slabo przyspiesza a wiec do 3 tys to dos przyspiesza a od 3 tys ma taka DZIURE dopiero jak dojdzie do 4 tys to cos czuc ze idzie na gazie jak i na bezynie jest to samo! wymienilem swiece kable bylem ustawic gaz i nic moze wiecie co moze byc przyczyna tego prosze o pomoc .
  12. WITAM JESTEM POSIADACZEM AUDI A 4 2.8 ROK 95 ,BARDZO ZADOWOLONY JESTEM Z TEGO AUTKA POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIE KRZYCZ!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.