Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pusieq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Brat był w tamtym roku tutaj: Dom Gościnny Dorota Fajne miejsce, warunki bardzo dobre. Do centrum niedaleko. Bardzo fajna gospodyni. Zadzwoń zapytaj, cena też nie była najwyższa. Aha jeszcze jedno, właścicielka ma szkółkę narciarską. Więc myślę, że jak ktoś śmiga na nartach to warto zapytać. Pzdr
  2. Wydaje mi się, że nie. Jak się przyjrzeć, to widać tam taki jakby talerzyk, to jest ostrze/nóż. Giętarka ma inne, nazwijmy to profile. https://www.google.com/search?q=gi%C4%99tarka+do+rur&client=aff-maxthon-maxthon4&channel=t28&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=c8j4UtHhA4a4hAfMoIGABQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1634&bih=902
  3. Ostatnie foto moim zdaniem przedstawiają nóż do cięcia rur. https://www.google.com/search?q=n%C3%B3%C5%BC+do+ci%C4%99cia+rur&client=aff-maxthon-maxthon4&channel=t28&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tbz4Ut-AMoqTtAas24DYDg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1634&bih=902
  4. U mnie ostatnio to puka
  5. Hej Jey_Di Mój tata od lat robi swoje wyroby. Podpytałem go troszkę. Jeżeli chodzi o temperaturę w wędzarniku, to nie ma tam termometru. Mówi, że wędzi zawsze mocnym dymem, do momentu aż wszystko złapie dobry kolor. Zawsze używa do tego "świeżego" drewna: olszyny, śliwa, jabłoń, grusza. Można dołożyć trochę gałązek świeżego jałowca, dla zapachu i koloru. Następnie parzy. I tak odpowiednio: - kiełbasę 20-25 minut w temperaturze ~75 stopni - szynka (ok 1kg) 2-2.20h w temperaturze ~75 stopni, po sparzeniu wrzuca w zimną wodę na chwilę, tzw hartowanie i wiesza - boczek w temperaturze ~75 stopni, i tutaj sposób taty...zabrzmi to co najmniej dwuznacznie, ale do momentu aż wchodzi palec W przypadku, kiedy nie chcesz parzyć kiełbasy po wędzeniu, trzeba ją wędzić do momentu, aż po dotknięciu będziesz czuł, że skórka szeleści Mam nadzieję, że coś Ci pomogłem Pzdr
  6. kosik1234, o to Ci chodzi?: http://i39.tinypic.com/v81gl.jpg
  7. Witam posiadaczy wszystkich AUDI. Osobiście posiadam Golfa IV GTI 1.8 Turbo (nie AUDI ale tez VAG :>). Jestem na etapie poszukiwań Audi dla brata i mam nadzieję, że dowiem się ciekawych rzeczy na forum. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.