-
Polecone noclegi w Zakopanem lub Karpaczu
Brat był w tamtym roku tutaj: Dom Gościnny Dorota Fajne miejsce, warunki bardzo dobre. Do centrum niedaleko. Bardzo fajna gospodyni. Zadzwoń zapytaj, cena też nie była najwyższa. Aha jeszcze jedno, właścicielka ma szkółkę narciarską. Więc myślę, że jak ktoś śmiga na nartach to warto zapytać. Pzdr
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Wydaje mi się, że nie. Jak się przyjrzeć, to widać tam taki jakby talerzyk, to jest ostrze/nóż. Giętarka ma inne, nazwijmy to profile. https://www.google.com/search?q=gi%C4%99tarka+do+rur&client=aff-maxthon-maxthon4&channel=t28&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=c8j4UtHhA4a4hAfMoIGABQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1634&bih=902
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Ostatnie foto moim zdaniem przedstawiają nóż do cięcia rur. https://www.google.com/search?q=n%C3%B3%C5%BC+do+ci%C4%99cia+rur&client=aff-maxthon-maxthon4&channel=t28&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tbz4Ut-AMoqTtAas24DYDg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1634&bih=902
-
Muzyka w naszych autkach
U mnie ostatnio to puka
-
Swiąteczne wędzenie
Hej Jey_Di Mój tata od lat robi swoje wyroby. Podpytałem go troszkę. Jeżeli chodzi o temperaturę w wędzarniku, to nie ma tam termometru. Mówi, że wędzi zawsze mocnym dymem, do momentu aż wszystko złapie dobry kolor. Zawsze używa do tego "świeżego" drewna: olszyny, śliwa, jabłoń, grusza. Można dołożyć trochę gałązek świeżego jałowca, dla zapachu i koloru. Następnie parzy. I tak odpowiednio: - kiełbasę 20-25 minut w temperaturze ~75 stopni - szynka (ok 1kg) 2-2.20h w temperaturze ~75 stopni, po sparzeniu wrzuca w zimną wodę na chwilę, tzw hartowanie i wiesza - boczek w temperaturze ~75 stopni, i tutaj sposób taty...zabrzmi to co najmniej dwuznacznie, ale do momentu aż wchodzi palec W przypadku, kiedy nie chcesz parzyć kiełbasy po wędzeniu, trzeba ją wędzić do momentu, aż po dotknięciu będziesz czuł, że skórka szeleści Mam nadzieję, że coś Ci pomogłem Pzdr
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Pszę bardzo. Done
-
Potrzebny rysunek z ETKI
kosik1234, o to Ci chodzi?: http://i39.tinypic.com/v81gl.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadaczy wszystkich AUDI. Osobiście posiadam Golfa IV GTI 1.8 Turbo (nie AUDI ale tez VAG :>). Jestem na etapie poszukiwań Audi dla brata i mam nadzieję, że dowiem się ciekawych rzeczy na forum. Pozdrawiam
pusieq
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta