Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. Witam po prosze o sprawdzenie logow sielnik 1.8t AEB 99r mianowicie chodzi mi ze to auto nie ma mocy takiej jak miał jak ja kupiłem Grupy: 003,020,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031,033,034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031,034,115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ahaha dzieki za konkretna odpowiedz bedzie zabawa ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Ja nie byłem
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OOOOOO Dj zabawy triche z tym jest ? no własnie czesto jak jest goraco to mi sie tak robi ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- jakies konkretne te kabelki jak je rozpoznac
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    CZemu nie byłęś omg chyba ze ciagle nawalony ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Problem z moja odpalam i zaraz sam gaśnie zdarzyło sie to 3 raz na 1 mc jakis znaki ze immo pada czy co ? .. A szis odpaliłem zgasł zaraz go odpaliłem chodzi chodzi i taki spadek jak by prądu pszymuliło go i zaczoł chodzic normalnie
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak klys zyjesz po wczorajszym i jak konop rano go cos bolało
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rafał wez mi kubek a wlepa jaka ?
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam transmiter fm gówniana zabawka do spokojnego słuchania tylko
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 02:17 ---------- Poprzedni post napisany at 02:16 ---------- Klys co to jest karminadle
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    HMMMM siema dawno mnie nie było na spocie jak byc cos dzis było zajade .... ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- A mi chyba uszczelka pod głowicą pada kur..
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj nawet jak zdejmowałem wtryski ? to nawet lepiej ze nie musze
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam ktoś moze mnie na kierowac na specialiste od wtrysków w łódzi lub pod łodzią chodzi mi o regulacje
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Klys wiesz 5% dla mnie nie basz zyła ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- Bądz *
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podziwiam, ja nie dałem rady i wolałem zaczekać w sali:decayed: jeszcze raz congrats! Szczerze jak sie dowiedziałem ze juz zaczyna sie to też nie chciałem być ale jak pojechałem i posiedziałem te 9 ha to już było mi lepiej jak sie nasuchałem obok babek jak krzycza itp
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No klys w domu to sie nie pije Córa jak sie urodiła ważyła 3600 i 56 cm spora .byłem nawet przy porodzie 9 godzin 15minut trzymanie za rekę zony ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Na imie Julka ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Ja chce ja chce
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam a o to moja córeczka
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    możesz do niego jechać Siema Wszystkim ...... Bartek dzieki zajade jutro do niego zobaczymy ile kucy żyje u mnie
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema może ktoś słyszał o tej Hamowni i tuning www.g-lab.pl ??
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wpadne nastepny spot bede dzis Mielismy Pompe z jednego Pana z forum rózowej koszuli i krawacie
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak jedziesz na giełde stawaj u tych piaczyn 5 zł dajesz odrazu i k**wa siedza ci koło auta a zreszta kto tyle żeczy bieze na giełde :DDd jak cos bede słyszał dam znac ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- Klys kupiłem led na tablice i led na postojowe ale odtatnie były dostawe beda mieli wiec musisz jechac sam ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Klys kupiłem led na tablice i led na postojowe ale odtatnie były dostawe beda mieli wiec musisz jechac sam
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema Jak jutro wolne do roboty Klys ja sie nie martwie tylko z tego co mi gadałeś mierne 40zeta ale nic jak bedziesz miał kaske to razem kupimy zniszka bedzie
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam i najlepszego sto lat klys a tobie z tego podatku to nie wiem czy starczy na jeden xenon .
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to sie udała impreza
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak impreza sie udała ?
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz niema skoczyła sie
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja mam grilla ale w pracy by było sie karnac po niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.