Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakies ziarenko prawdy jest z tym ze jak bym mial hajs na taki woz to i by mnie nie przejmowalo co sie psuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musisz zatem wymodzic jeszcze jedenm mod. zaslepienie zamka drzwi klika osob z forum miedzy innymi adamoo posiadaja takowy kurde bryka kazdego mazenie!!! ale TOP 10 | Najbardziej awaryjne auta ostatnich 15 lat - Moto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zapomnij o odkreceniu kiery
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to napisz priv jestem ciekaw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w jaki sposob pablo on zabiezpiecza te wozy>?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze tam auto twoje karolu i b5 pabla filmik ma dobry ten co wkleiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam tyle z tym ze chce znalezc cacuszko a tak z innej beczki znalazlem na YT filmik goscia z krakowa znacie go moze on ma wymodzone b2 z silnikiem 4.2 V8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przekonałeś mnie mnie tez, teraz tylko trzeba znalezc odpowiednia sztuke i kupic bo te ktore sa to szrot z kreconymi przebiegami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chce juz b6 no nic bede szukac dalej poki co jest gulf:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ktoś pieknego farmazona walnął lub może dorezał moze dorezal albo sciema ale bylo napisane w specyfikacjach jak i z tylu na znaczku na grillu i w srodku pelna sciema ty sie Pablito nie odzywaj nic juz bo przez ciebie mam metlik jak mi odradzales 3.0 mocno argumentujac
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Chechen Mafia doing donuts in BMW M5 with AK47 - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja gdzies na alledrogo widzialem 2.7tdi Q w b7 ale jedna tylko i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ogladalem kilka ale padla wiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeest do kupienia podobne jak ty miales Karolu tez czarne s-line full 2.0tdi tylko musze jechac oblukac co i jak z nim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z forum A6 :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wiecie cos o silnikach 2.7tdi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stół stolik z silnika TOP GEAR v6 Tychy (2924638838) - motoAllegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jesli to s-line to chyba jakies 400zl ale to sobie sprawdz jest watek Cubera gdzie opisuje wszystkie dodatki s-line z cenami i oznaczeniami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi... Zobaczylem wczoraj na spocie twoja byla 2.0 tdi i powiem ci teraz ze zaluje ze jej nie wziolem:doh: bo wypas:hi:!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie postaram byc ale dopiero po 20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
duzo zdrowia w nowym roku!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co wy mowicie naped quattro to historczyny naped ma 30 lat i swieci triumfy pozatym z najgorszej opresji wyjdziesz dzieki niemu mnie osobiscie sie podoba jazda na tylnym napedzie w bmw ale nie wiem czy chce taki samochod przynajmniej audi juz sprawdzilem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!