Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. jakies ziarenko prawdy jest z tym ze jak bym mial hajs na taki woz to i by mnie nie przejmowalo co sie psuje
  2. musisz zatem wymodzic jeszcze jedenm mod. zaslepienie zamka drzwi klika osob z forum miedzy innymi adamoo posiadaja takowy kurde bryka kazdego mazenie!!! ale TOP 10 | Najbardziej awaryjne auta ostatnich 15 lat - Moto
  3. nie zapomnij o odkreceniu kiery
  4. to napisz priv jestem ciekaw
  5. w jaki sposob pablo on zabiezpiecza te wozy>?
  6. widze tam auto twoje karolu i b5 pabla filmik ma dobry ten co wkleiłem
  7. mam tyle z tym ze chce znalezc cacuszko a tak z innej beczki znalazlem na YT filmik goscia z krakowa znacie go moze on ma wymodzone b2 z silnikiem 4.2 V8
  8. przekonałeś mnie mnie tez, teraz tylko trzeba znalezc odpowiednia sztuke i kupic bo te ktore sa to szrot z kreconymi przebiegami
  9. nie chce juz b6 no nic bede szukac dalej poki co jest gulf:facepalm:
  10. to ktoś pieknego farmazona walnął lub może dorezał moze dorezal albo sciema ale bylo napisane w specyfikacjach jak i z tylu na znaczku na grillu i w srodku pelna sciema ty sie Pablito nie odzywaj nic juz bo przez ciebie mam metlik jak mi odradzales 3.0 mocno argumentujac
  11. Chechen Mafia doing donuts in BMW M5 with AK47 - YouTube
  12. a ja gdzies na alledrogo widzialem 2.7tdi Q w b7 ale jedna tylko i tyle
  13. ogladalem kilka ale padla wiesz
  14. jeest do kupienia podobne jak ty miales Karolu tez czarne s-line full 2.0tdi tylko musze jechac oblukac co i jak z nim
  15. Panowie wiecie cos o silnikach 2.7tdi?
  16. Stół stolik z silnika TOP GEAR v6 Tychy (2924638838) - motoAllegro
  17. jesli to s-line to chyba jakies 400zl ale to sobie sprawdz jest watek Cubera gdzie opisuje wszystkie dodatki s-line z cenami i oznaczeniami
  18. Kerczi... Zobaczylem wczoraj na spocie twoja byla 2.0 tdi i powiem ci teraz ze zaluje ze jej nie wziolem:doh: bo wypas:hi:!!
  19. ja sie postaram byc ale dopiero po 20
  20. duzo zdrowia w nowym roku!!
  21. co wy mowicie naped quattro to historczyny naped ma 30 lat i swieci triumfy pozatym z najgorszej opresji wyjdziesz dzieki niemu mnie osobiscie sie podoba jazda na tylnym napedzie w bmw ale nie wiem czy chce taki samochod przynajmniej audi juz sprawdzilem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.