Treść opublikowana przez michail55
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
poszukaj po allegro ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
donuska musisz kupic obudowe lusterka jesli jest taka mozliwosc lub cale lusterko z wkladem badz bez niego przekladajac wklad ze starego nie kupuj zamiennikow allegro tylko orginaly poniewaz plowieja
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
witam moje piekne panie co u was slychac??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za tydzien ja wapdam na spota mega golfe III
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byc moze jest jak mowisz auto jest ze stanow zarejestrowane w pl ktos jezdzil nie mogl sprzedac to wstawic chyba do komisu wvlepka z tylu jest tylko sprawdzic kody wyposazenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym wolal zostac przy starszym audi niz najnowszym citroenie bo to szmelc myslisz ze czemu ceny takie przystepne za takie samo audi z podobnego roku w podobnym wyposarzeniu trzeba dac 70tys tyle w temacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe nie nie ale jest turbo zaje olejem i laguje strasznie od 3tys na 4 biegu nie ciagnie juz wogule
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok to pozostane przy planie na 110km w golfie hehe turbo sie nie wlacza u mnie wcale
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to w jaki sposob zakladaja jednomas zamiast dwumasa do avf??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm a moze do ahu/1z tez wejdzie poniewaz czeka mnie wymianka tez sprzegła myslisz ze tak jak do ciebie do mnie tez wejdzie p&p
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bez problemow to ci tam wejdzie do skrzyni??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega moj ci to zrobi radimm za jakas dobra cene tylko zalatw kanal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale opel to nie jest dobry pomysl kolega ma corse b i masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tylko sie zapytam po coz ci corsa b jak masz fajne s4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to byl za samochod??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawdzilem wszystko ok z tym ori xenon ale bez drl auto zarejestrowane ale przebie 46tys nie realny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebuje sie pozyczyc kabla vcds lub podjechac z kompem na sprawdzenie auta okolice skawiny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz Fantomas co do tych pasow to w ktorym miejscu jest wytloczona data badz cyfra od daty bo tam jest sporo roznych oznaczen. co najlepsze on z niemiec przyjechal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantomas opowiedz cos wiecej o silniku w swoim wozie na co patrzec przy zakupie i co tam moze sie popsuc i ile mniej wiecej co kosztuje oto powod mojego pytania komis sie znajduje zaraz nie daleko mnie Oferta - Audi A4 - ASR,ESP, SKORZANA MULTIFUNKCYJNA KIEROWNICA, EL.REGULACJA FOTELI, 2 KLUCZYKI, SWIATŁA KSENONOWE, SUPER STAN ZAPRASZAM DO OGLEDZIN I J
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
otoz to. eksploratacja droga z tego co mi widamo ten wynalazek pali do 25l w miescie wiec jest pieknie a jeszcze ten silnik lubi sie popsuc mowie tu o panewce lub co gorsza wale pozatym jest on smieciowy, nie to co gruszki 2,7biturbo ktore wd mnie jest najlepszym silnikiem jaki byl montowany w esach do tej pory, mnie sie auto podoba z wygladu prezentuje sie pieknie recaro itd poprostu cudo z tym ze zwykle mozna tak zrobic zaoszczedzajac na ekslporatacji z tym ze ja juz mialem b6 i drugi raz nie kupie tego samego. Jesli chodzi o diesla to napewno bylby to 3.0TDI Q lub 2.0T Q i samochod to b7, na b8 mnie nei stac poki co. Pozniej dorezanko jakies i auto na lata. PS gruszka ile ty masz swoje s4?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam smaka na ta s4 ciekawe tylko jaki stan jest tego auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piekny prawdda?? tak zawsze chcalem zeby wygladalo moje byle b6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SEDAN MANUAL SZWAJCAR 85TYŚ KM SERWIS RECARO DVD!! (2680375643) - motoAllegro:naughty:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wydawalo mi sie albo dzis kilka godzin stalo a4 lennoxa pod hala
-
Wymiana rozrządu co i za ile
nie wiem czy drogi ale jesli mowisz o napinaczu paska wielorowkowego to tak nie nalezy do najtanszych