Treść opublikowana przez BarthPL
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
Witam, Mam pytanie odnosnie kontrolki ladowania. Jak rano wsiadam do auta i przekrecam kluczyk w pierwsza pozycje czekajac na zagrzanie swieczek to zapala sie tez kontrolka ladowania i nie byloby w tym nic dziwnego zeby nie to ze bezposrednio po odpaleniu nie gasnie. Gasnie dopiero po nacisnieciu pedalu gazu. Czy to normalne czy swiadczy moze o luznym pasku, amoze to jeszcze zupelnie cos innego. Prosze o Wasze opinie i pozdrawiam.
-
Co Cię denerwuje w audi A4
A wedlug mnie Audi ma tylko jedna wade: - Jest najbardziej chodliwym autem wsrod zlodziei pozdrawiam
-
[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)
Pochwale sie napewno tylko musze sie troszke pocieszyc nia [ Dodano: 18-12-2006, 22:49 ] I sa pierwsze wrazenia z jazdy Bardzo pozytywne, autko zbiera sie swietnie tylko trzeba pilnowac wyzszych obrotow bo z dolu slabo jedzie ale jak juz rozgrzeje sie do 90 stopni i mozna pouzywac turbinki to smiga jak wiatr. Az ciekaw jestem jak jezdzi AFN. Do tego to spalanie. Droga do poznania i spowrotem (ok 400km) non stop butowanie i srednio jakies 6l/100km Do tego bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie predkosc maksymalna. Doszedl do 192 km/h i jeszcze ze 3-5 by dociagnal i wcale nie wygladalo ze jest z gorki. Nie wiem tylko na ile mozna ufac wskazaniom licznika ale wynik wydaje mi sie swietny. Mam nadzieje ze problemow nie bedzie zbyt duzo i bede mogl sie cieszyc dieselkiem bez przeszkod pozdrawiam
-
[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)
Wiem wiem ze pogladowa i to jeszcze poprzedniego wlasciciela Ale z czasem cieniutko. Jutro dopiero rejestruje a stoi juz u mnie 2 tygodnie wiec sprobuj sobie wyobrazic jak boli mnie serce z tego powodu
-
[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)
fotka w pierwszym poscie
-
[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)
I ta roznica w mocy najbardziej mnie interesuje wiec spotkanko w najblizszym czasie obowiazkowe
-
[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)
Z czasem bardzo cienko wiec pewnie szybciej wpadne do Wrocka na jakis spocik niz zrobie ladne foty
-
[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)
Siemanko Po 3 miesiacach poszukiwan stalem sie wreszcie, mam nadzieje, szczesliwym posiadaczem A "czworeczki" z silnikiem Tdi 90 KM (B5 - 1995 r) w kolorze "LASERROT" W najblizszym czasie postaram sie wrzucic fotki i troszke wiecej napisac z pierwszych wrazen. Poki co nie mam nawet czasu zeby sie nia nacieszyc bo w pracy caly dzien Na poczatek jedno, pozniej wrzuce jeszcze pare lepszych
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
kielbasek, bolek, Wielkie BRAWO I mysle ze wszystko w tych postach jest powiedziane. 1) Nigdy z mineralnego na polsyntetyk czy syntetyk, podobnie z polsyntetyka nigdy na syntetyk. 2) Faktycznie wiekszosc olejow jest "blendowana" w Polsce, ale z tego co wiem nie dotyczy to ani Motula ani Liqui moly dlatego sa to oleje warte zainteresowania choc w Polsce jeszcze niewiele osob z nich korzysta wiec przeglad sytuacji nie jest tak jasny jak przy Mobil'u czy Castrol'u. Pozdrawiam
-
[B5 1,9] Czy winne są świece żarowe ?
:shock: Sorki za OT ale szczerze wspolczuje warunkow w ktorych zyjesz Na Dol.Slasku jeszcze nie bylo minusow :mrgreen: