Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BarthPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BarthPL

  1. BarthPL opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Mam pytanie odnosnie kontrolki ladowania. Jak rano wsiadam do auta i przekrecam kluczyk w pierwsza pozycje czekajac na zagrzanie swieczek to zapala sie tez kontrolka ladowania i nie byloby w tym nic dziwnego zeby nie to ze bezposrednio po odpaleniu nie gasnie. Gasnie dopiero po nacisnieciu pedalu gazu. Czy to normalne czy swiadczy moze o luznym pasku, amoze to jeszcze zupelnie cos innego. Prosze o Wasze opinie i pozdrawiam.
  2. A wedlug mnie Audi ma tylko jedna wade: - Jest najbardziej chodliwym autem wsrod zlodziei pozdrawiam
  3. Pochwale sie napewno tylko musze sie troszke pocieszyc nia [ Dodano: 18-12-2006, 22:49 ] I sa pierwsze wrazenia z jazdy Bardzo pozytywne, autko zbiera sie swietnie tylko trzeba pilnowac wyzszych obrotow bo z dolu slabo jedzie ale jak juz rozgrzeje sie do 90 stopni i mozna pouzywac turbinki to smiga jak wiatr. Az ciekaw jestem jak jezdzi AFN. Do tego to spalanie. Droga do poznania i spowrotem (ok 400km) non stop butowanie i srednio jakies 6l/100km Do tego bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie predkosc maksymalna. Doszedl do 192 km/h i jeszcze ze 3-5 by dociagnal i wcale nie wygladalo ze jest z gorki. Nie wiem tylko na ile mozna ufac wskazaniom licznika ale wynik wydaje mi sie swietny. Mam nadzieje ze problemow nie bedzie zbyt duzo i bede mogl sie cieszyc dieselkiem bez przeszkod pozdrawiam
  4. Wiem wiem ze pogladowa i to jeszcze poprzedniego wlasciciela Ale z czasem cieniutko. Jutro dopiero rejestruje a stoi juz u mnie 2 tygodnie wiec sprobuj sobie wyobrazic jak boli mnie serce z tego powodu
  5. fotka w pierwszym poscie
  6. I ta roznica w mocy najbardziej mnie interesuje wiec spotkanko w najblizszym czasie obowiazkowe
  7. Z czasem bardzo cienko wiec pewnie szybciej wpadne do Wrocka na jakis spocik niz zrobie ladne foty
  8. Siemanko Po 3 miesiacach poszukiwan stalem sie wreszcie, mam nadzieje, szczesliwym posiadaczem A "czworeczki" z silnikiem Tdi 90 KM (B5 - 1995 r) w kolorze "LASERROT" W najblizszym czasie postaram sie wrzucic fotki i troszke wiecej napisac z pierwszych wrazen. Poki co nie mam nawet czasu zeby sie nia nacieszyc bo w pracy caly dzien Na poczatek jedno, pozniej wrzuce jeszcze pare lepszych
  9. kielbasek, bolek, Wielkie BRAWO I mysle ze wszystko w tych postach jest powiedziane. 1) Nigdy z mineralnego na polsyntetyk czy syntetyk, podobnie z polsyntetyka nigdy na syntetyk. 2) Faktycznie wiekszosc olejow jest "blendowana" w Polsce, ale z tego co wiem nie dotyczy to ani Motula ani Liqui moly dlatego sa to oleje warte zainteresowania choc w Polsce jeszcze niewiele osob z nich korzysta wiec przeglad sytuacji nie jest tak jasny jak przy Mobil'u czy Castrol'u. Pozdrawiam
  10. BarthPL odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    :shock: Sorki za OT ale szczerze wspolczuje warunkow w ktorych zyjesz Na Dol.Slasku jeszcze nie bylo minusow :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.