Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chopie mom 288, ni ma żartów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co Wy wiecie o zimie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U mnie atak zimy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kajś był, w Hurgadzie 3 miesiące?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wesołych Ho, ho, kogo to przywiało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Raczej rozpoczyna się sezon "kawa w macu" niż pieczenie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U mnie śnieg sypie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak coś to mam na handel ringi ori z a6 c5 lift
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nowość
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już se poradziliśmy Ale dzięki za porady
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba da się, mówię o czasach ~2000 rok. Coś takiego: http://allegro.pl/sruby-do-kol-zlodziejki-a3-golf-iv-bora-leon-i4721704695.html Tylko 8 dych
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany nie wiecie, czy można gdzieś w okolicy nabyć przejściówkę do śrub antykradzieżowych? Chyba, że ktoś ma na sell - to dawać na priv... model jakiś z vw, takie płaskie wypusty, nie ostre - z mojej audi nie pasują. Uje.aliśmy przy zmianie koła
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany wiecie gdzie można ładnie odnowić felgi stalowe w okolicy?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Rezanie bixenonu
Tak, ale już widzę, że przetestowałeś, fajnie że działa- Rezanie bixenonu
od postojówek to powinno iść raczej do 86- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Las rąk przewiduję- Nagle Przestało świecić podświetlenie Tablicy Rejestracyjnej
Markety typu tesco, auchan, stacje benzynowe, sklepy motoryzacyjne... gdzieś znajdziesz- Wymiana lamp na polift
Straszne... Przebardzo: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/- xenon słabnie w czasie jazdy
Sprawdzilem rano, zimny silnik. Na wlaczonej klimie i wlaczonych swiatlach - 14.00V Bez obciazenia ok. 14.30V Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2- xenon słabnie w czasie jazdy
Witam, mam problem, otóż zauważyłem, że bardzo słabo świecą mi xenony... Ale gdy wyłączę światła i po chwili włączę to przez chwilę świecą bardzo dobrze.... Ale potem w ciągu minuty znów słabnie. Co może być tego powodem, żarniki czy raczej przetwornice?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.cda.pl/video/141261e4/Melancholijny-powrot-do-domu dobry kot- Zgasło wszystko wewnątrz i nie tylko
Centralny działa dobrze? Głupio zapytam, ale próbowałeś otwierać inne drzwi niż kierowcy?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co za kur*y - Rezanie bixenonu