Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Psze bardzo: A tak serio to zakupiłem komplecik w miarę okazyjnej cenie Tylko w czasie jazdy testowej jeden żarnik mi mrugał czasami, a raz zgasł :grin::facepalm::facepalm:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Huh... w końcu xenon na aucie :kox:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany jakby ktoś chciał robić doświadczenia z emulatorem oleju, to mam na sprzedaż ori czujnik poziomu oleju z lifta. Jest niestety uszkodzony - pokazuje 'oil min' podczas gdy poziom oleju jest dobry Ale nie krzyczy o sensor, temperaturę pokazuje bdb
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Philips Blue Vision... Wytrzymują też niezbyt długo (z rok, półtora), a potem jedna strzela (dwa razy mi się tak zdarzyło, w dwóch różnych autach), na szczęście po wysłaniu na gwarancję, przysyłają nowy komplet... chyba z lepszego sortu bo teraz trzymają już dłużej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie da się ukryć....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster, ogarniesz też vw bora 2000r? Potrzebuję znać cenę dorobienia grotu do zamka, nowego transpondera + zakodowanie kluczyków w aucie. Może być na PW
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Opisz jak możesz w dwóch zdaniach na czym polega ta przeróbka I ile kabli trzeba kłaść
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Fajnie, fajnie Tylko nie pokazałeś najważniejszego - jak to pracuje np. przy próbie obciążania przodu, tyłu itd.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Piękne autko Graty
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
To wiem od czego ta kontrolka. Myślałem, że w standardowym sterowniku i liczniku A4 też da się to uruchomić.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Interesuje mnie jak jest ori, bo wyskoczyła mi kontrolka Czas na inwestycje...
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Jak tą kontrolkę opanowałeś?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Thx
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie czujniki zużycia klocków są tylko z przodu, czy z tyłu też?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Izaak, to srebrne B5 na glebie, które ostatnio zauważyłem na 3wsi, to Twoje? ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Spooko :wink:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko... Hammer na pierwszym spocie, na którym byłem, od razu mi walnął "no, to kiedy gwint, koło..." :grin:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, niestety nie mam aż takiego budżetu, choć rozglądałem się za jakimiś rozsądnymi 16 czy 17, ale to jednak nie ta liga.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany macie ktoś jakieś doświadczenia z oponami Conti EcoContact? Teraz mam Conti PremiumContact i jestem zadowolony, ale już niestety są prawie zjedzone i trzeba coś nowego zapodać... A taką ofertę znalazłem 4x Continental ContiEcoContact 3 2010r 2x6mm i 2x7mm 500zł Wodzisław Śląski
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
CSI Wykop skradziono mi samochód kupiony 5 dni temu - Wykop.pl Bielsko....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też bym wpadł 30-tego jak się uda
-
Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
Tylko w przedliftach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak, wszystko ok. Do tej pory było wszystko git, więc pewnie jednak czujnik padł. No nic, za chwile i tak mam wymianę oleju to muszę się zaopatrzyć w takie coś też. Macie może ktoś numer części tego cudaka? Jaka uszczelka tam pod nim jest? Nr? Bo uszczelkę to bym w ASO zakupił. ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- A, i czy te czujniki różniły się w wersjach silnikowych?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, coś mi się spsuło... Co chwile wyskakuje mi komunikat o minimalnym poziomie oleju, mimo że poziom jest idealny:facepalm: Tylko nie mówcie że to ten czujnik w misce się mógł zepsuć... Ile on może kosztować? Dodam, że na vagu nie ma błędów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zus dopiero jutro się płaci, spokojnie :grin: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE