Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Nie przejmuj się, oni tak tylko wyglądają na kółeczko wzajemnej adoracji....
  2. Marcin6 odpowiedział(a) na RAIZOR temat w Audi A4 B5
    Tylko przy pełnym FISie. Jest, ale tutaj ten sygnał jest wykorzystywany do czego innego.
  3. Wihajster, Ty masz teraz jakieś wczasy, urlop czy coś? Czy trwasz na posterunku? Trzeba mi podjechać do Ciebie po kluczyk kompletny do VW Bora (Golf 4), tym razem już na pewno, jutro albo w czw
  4. http://www.wykop.pl/link/2576563/corsa-na-lato/ U Was już sierść zmieniona?
  5. A tak przy okazji z ciekawośc... to kiedy te skrzynie automat w audi przestały być awaryjne?... W B7 czy C6 już są ok?
  6. Generalnie ostatnio wyszło na to, że do wyboru jest środa albo środa, ewentualnie... środa. Także wybieraj
  7. http://www.sadistic.pl/czy-auto-swiadczy-o-mezczyznie-vt354835.htm
  8. Arturro a co Ci się stanęło w kolorek Thx
  9. Aaa to serio pisałeś... spróbuję!
  10. Bry BTW Panowie polecacie jakieś środek na bezśladowe odklejenie np. winietek z szyby samochodu?
  11. Nieźle Swoją drogą jak o ichniejsze chodzi to potrafią szybko i sprawnie działać
  12. ho szit: http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,29454,-cieszyn-wjechal-w-sklep.html
  13. Może Przema, o ile jeszcze go ma
  14. Ano.. się dzieje się! Robimy kiedy jakieś ognisko zimą jeszcze?
  15. Spoko, ja prawie zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami.
  16. Lepiej już teraz uważać na Insignie, bo ostatnio w TVN Turbo, w Uwaga Pirat był materiał z BB Jeszcze gwiazdą telewizji się zostanie....
  17. Aha... wciągło A to CD/SD jest normalne? Właśnie...: "Sprzęt jest oryginalny wymontowany z samochodu Audi A4."

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.