Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-max-opcja-ID6ydNAN.html miodny wypas Czas chyba załatwiać kredyt
  2. Marcin6 odpowiedział(a) na Tezeusz30 temat w Audi A4 B8
    Pytanie czy na pewno o EDS chodziło Może o CVT mówiliście
  3. Dziś rano ok. 8:20 zjazd z S1 od C-na na Makro jakaś B7 czarna SPS ramki A4 klub
  4. Marcin6 odpowiedział(a) na Tezeusz30 temat w Audi A4 B8
    czyli żadnej audi byś nie kupił... przynajmniej z quattro
  5. Marcin6 odpowiedział(a) na Tezeusz30 temat w Audi A4 B8
    Dlaczego niby miałaby kosztowna i w ogóle, awaryjna? To jest elektroniczna blokada, nie ma tam żadnych mechanicznych blokad, to coś podobnego do ABSu (tylko inaczej działa)... co tam się ma psuć...
  6. Bezpieczenik nie jest luźny przypadkiem?
  7. Wiadomo co najlepsze Któryś z kolei chłop bez "piniendzy" idzie tam do programu
  8. za***iste są te fordy nowe... tylko jedna wada... brak 4wd :/ Dobrze, że najnowsze mondeo już oferują z 4x4
  9. fchoj dobre! orkiestra wymiata
  10. Marcin6 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
  11. http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/aktualnosci/30646/cieszyn-bielsko-biala-w-10-minut
  12. Ja się nie wypowiadam, bo mi jak ostatnio je*ło (niby 1.9, niby eksploatacyjna rzecz - napinacz paska), to razem z lawetą (niestety poza PL :/) wyszło gruuubo
  13. Kurcze a ja z pracy wyszedłem 20:50 Najs:
  14. Ale tu spokój... nic się nie dzieje... Bry
  15. Marcin6 odpowiedział(a) na lapa9 temat w Audi A4 B5
    Hm ciekawe, jakiś rarytasik... albo taxi wersja
  16. Marcin6 odpowiedział(a) na lapa9 temat w Audi A4 B5
    Były, w S4
  17. Mała poprawka: 3 obwody, do postojówek są 2, osobne na lewą i prawą stronę. Prawe i lewe mijania chyba też są rozdzielone, ale bodajże dopiero w skrzynce bezpieczników, dokładnie już nie pamiętam. Tak ale... ten moduł jak widać został zaprojektowany by za pomocą tych złącz jedynie zwierać przekaźnik, czyli pod b. małe natężenie. Nie chce straszyć, ale zbyt duże natężenie (na zbyt cieńkie przewody) może Ci zjarać kable, spalić ten moduł, a nawet doprowadzić do pożaru... :/ Światła trochę pobierają prądu zastosuj przekaźniki, a potem na wyjściu tych przekaźników wepnij się do instalacji świateł, nie musisz aż do manetki ciągnąć kabli, możesz np. w skrzynce bezpieczników, przed bezpiecznikami świateł się wpiąć i powinno być git.
  18. Akurat w B5 jest trochę ciężko z tymi tematami, bo z tego co kojarzę, to obsługa świateł mijania nie jest realizowana przez przekaźniki, tylko przez manetkę, niestety :/ Musisz dokładać swoje przekaźniki i wyjście tych przekaźników wpiąć w obwód zasilania odpowiednio pozycyjnych i mijania. Generalnie jak nie wiesz o czym teraz piszę, albo co kolega Jacek napisał to radziłbym tego nie ruszać samemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.