Treść opublikowana przez Marcin6
-
Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...
np. ŚWIATŁA LED DRL DZIENNE + HALOG VW PASSAT B6 JAFRA (3969006931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...
Są też takie o których piszesz na rynku, tyle że cena ok. 700pln
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, przecież nic nie mówię... każdemu się może je.nąć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
https://www.youtube.com/watch?v=Rpts2gzuEw0
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jeszcze trochę porezasz i będzie w końcu Das Auto w hajlajnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
znowu masz 23 pkt?? :polew::polew: U mnie coś spadło...: ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- tanio: Audi A4 B5 Instalacja samopoziomowania xenon KPL (3971914820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jawor ciacha konta na allegro
-
Spoty Katowice i okolice
w sam raz do rezacza, dobra baza do modów lampy xenonowe bez sprysków ? wychodziły takie ??? Mietek-Stodoła-Line i wszystko jasne.... W takich egzemplarzach trzeba się cieszyć jak ćwiartki nie będą spawane
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie tak
-
Spoty Katowice i okolice
Nie chce tu wszczynać kłótni ale jest to po prostu nielegalne. Takie światło spełnia wymogi światła dziennego (tzn. świeci na wprost, daje tylko jasność ileś tam lumenów itd.), ale na kloszu nie ma wybitej homologacji (przynajmniej w b5) RL. Kiedyś czytałem o tym trochę, nawet na elektrodzie to analizowali. A gliniarz nie prawnik, może się mylić. Akurat spotkań z gliniarzami to najmniej bym się obawiał (wyłączę to i jadę dalej), ale gorzej że w razie W (odpukać) to nawet sprawca kolizji może zwalić winę na pojazd który miał niehomologowane oświetlenie - i np. go oślepiło... Wtedy też kłopoty z ubezpieczalnią. Tak też coś słyszałem, nie wiem na ile jest to prawda na ile fałsz. Jednakże pół forum na tym jeździ i nic się nie dzieje, to może to nie takie głupie :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
dlaczego? ja mam sam DRL przez taki układzik i sobie mega chwale, oszczędność ksenona itd MODUŁ ŚWIATEŁ DZIENNYCH DRL (Światła Dzienne) ŁÓDŹ (3934299186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam juz to ponad 2 lata i śmiga aż miło , na dodatek jest 36 miesięcy gwarancji Nie wiem... trochę się boję że te DRL to nielegal, aczkolwiek mega mi się podobają te DRL'ki w długich
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
A nie wiem, tak pytam bo coś czytałem na śląskich etc... Widocznie źle zrozumiałem Sorka- Spoty Katowice i okolice
Nie montuję takich rzeczy- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur sprzedajesz furę?- Spoty Katowice i okolice
Ja właśnie póki co chce robić bardzo prosto - tak jak pisałem - na jednym/dwóch przekaźnikach, bo znajomy niby ma coś takiego w planie robić na atmedze... zobaczymy Arturoo Ty masz problem z głowy Może jedynie brakować Ci świateł "AUTO", chyba, że to też Ci dorezał- Spoty Katowice i okolice
Multis, te nóżki diody da się przeciąć i przedłużyć kabelkiem, nie?- Spoty Katowice i okolice
za 32 jest już gotowe poskładane- Spoty Katowice i okolice
Interesujące- Spoty Katowice i okolice
No to sorry, nie wiedziałem- Spoty Katowice i okolice
lampka się odpala zawsze a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno ....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 Szczerze, to nie przeszkadza mi to... zostawię na wierzchu jakiś knefel do tego... jak będę często za dnia wysiadał to wyłączę po prostu. Ma być prosto a skutecznie A żeby fotorezystor obsłużyć to już właśnie trzeba się bawić w procesorki... Z tych napędów dołączanych nie ma się co śmiać... jedynie trudniej bokiem polatać, a tak to... włącza się niezauważalnie No i... w zakrętach nie tak pewnie... ale im nie przegadasz przecież- Spoty Katowice i okolice
ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czujesz się dymany? Mnie Tusk wydymał obiecując po studiach pracę, perspektywy, przyszłość itd. Studia minęły, te mendy dalej siedzą na stołkach a mnie został mgr inż. przed nazwiskiem, pracy brak, perspektywy to mam na ogłoszenia pracy a w przyszłość patrzę jedynie czekając aż w końcu ktoś odpowie na moje aplikacje. Jak w końcu się poszczęści i zostanę tym je*anym inżynierem budowy to mam jeszcze kilka lat je*ania się za najniższą krajową bo w tym chorym kraju najdroższe są koszta pracy lecące w rządową studnię bez dna a nie efekt pracy. Bo te obietnice były z dopskiem ** - dotyczy rodziny ludowej PSL :decayed: sucho... Już tam nie narzekaj, i tak masz całkiem nieźle :wink:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
... ? :grin: w pitbullu była scena jak ten jeden odchodził z policji, tekst od mafioza 'może byś porobił z nami?... temat jest ci znany'- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
te tee teeee, Ty już mnie tu dochodzenia nie wszczynaj, ja rozumiem, że zboczenie zawodowe, ale tego :grin: hm.. a mylę się? Ty mi powiedz bo je zamykasz to są potem bez utargu BTW bediks Ty tego concerta cd sprzedałeś?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Hehe spokojnie... tak tylko napisałem... jedno jest pewne.. P&P nie pasuje, i koniec w temacie Trochę się może doczepiłem, wybaczcie, miałem zły dzień, jestem wkur... jak dziwka bez utargu - [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue