Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. To jest największa porażka tego państwa, że odstrasza takich ludzi jak Ty, Szymon Polska
  2. A z AVG nie będzie Ci pasować?
  3. U mnie na stacji robią zdjęcia od czasu gdy mieli ponoć sprawę o podbijanie przeglądów bez wizyt samochodów Wysłane z tel.
  4. Kto by tam seria jeździł Wysłane z tel.
  5. Nom na lewą stronę włożę przelotową... zobaczymy jak będzie, pewnie +10 do mocy
  6. Tak właśnie myślałem, i też nawet te dziury w dokładce zakleję... będzie mu ciepło przynajmniej :grin:
  7. Pany w 2.5 macie obie kratki zderzaka 'przepustowe' ? Ja mam obie pełne Nie wiem czy przypadkiem lewa tam gdzie IC nie powinna być przelotowa.. choć dostaje też powietrze z dziur w dokładce:eusathink:
  8. ostatnio chyba były na forum na sell
  9. Nuda.... wysłane z one v Coś dla Ciebie:
  10. Wypas w sumie fajny, rocznik super, stan na zdjęciach super. Pewne ją kiedyś mijałem, ale nie kojarzę tak żeby wiedzieć które to auto
  11. Widziałem kiedyś podobną w Cieszynie... ale na czeskim numerach
  12. Marcin6 odpowiedział(a) na Go0fi temat w Elektryka i Oświetlenie
    Nie przeszkadza, ale przecież jak kolega chce zmienić lampy na inne, nieoryginalne to możliwe jest że będą tam inne żarówki... Go0fi, nie będziesz musiał nic przerabiać, jeśli wtyczki są takie same, a na aukcji jest napisane: Więc bym się nie martwił, jedynie co to może gdzieś być wyprowadzony kabelek, lub jeśli był wolny to dodatkowy pin do wtyczki to obsługi DRL. Najlepiej zadzwoń do sprzedawcy i się wszystkiego dowiesz u źródła. ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- A to swoją drogą
  13. Jak już chcesz zainwestować w żarówki to Philips Blue Vision
  14. Artur rozwiercisz cylindry trochę będzie 3.0 Z budą trochę gorzej, ale przyjedziesz później, wszyscy już będą %%% to nie poznają
  15. Sorry
  16. hyhyhy dawno się nie widzieliśmy :kox: Po 3-4h od zamontowania się pojawiła, dobry wynik:decayed:
  17. Panowie, ktoś korzystał z tego ACEEF, polecacie? Dorwałem fajny licznik ale ma powypalane piksele... więc chyba wystarczy tylko naprawa tego połączenia, tak? Czy może zapytać się w jakimś serwisie gsm, laptopów czy by tego nie ogarnęli? Co radzicie
  18. :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.