Treść opublikowana przez Marcin6
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
To możliwe że ten koleś http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-avg-kolejny-pelikan-sedanie-211582/
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
U mnie jest dużo śniegu
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Sedan?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie kuś, nie kuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Ty jeszcze masz te RNSe od siemiana czy się już sprzedało?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiem co to RNS-E, ale jak zauważyłeś, mam 1.9 i nie sram kasą Zmieniarka taka tradycyjna nie wchodzi w grę, za dużo roboty z jej umocowaniem itd... a nie mam zbyt czasu, bo mam trasę w przyszłym tygodniu... wajhlowanie płytami czy zmiana częstotliwości co chwile w transmiterze nie należy do przyjemnych rzeczy... ale co tam, dam radę jakoś Lepiej tą stówkę odłożyć na zderzaczek :naughty: Yyyyy.... zmieniarki sama wachluje płytami... ....mam taką...z kubelkiem.......podjedź.......zabieraj ją...kosz dołożę gratis wysłane z one v No nie traktuj mnie jak debila... wiem co to zmieniarka... tylko opisałem mój aktualny problem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiem co to RNS-E, ale jak zauważyłeś, mam 1.9 i nie sram kasą Zmieniarka taka tradycyjna nie wchodzi w grę, za dużo roboty z jej umocowaniem itd... a nie mam zbyt czasu, bo mam trasę w przyszłym tygodniu... wajhlowanie płytami czy zmiana częstotliwości co chwile w transmiterze nie należy do przyjemnych rzeczy... ale co tam, dam radę jakoś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturro, z bazaru: odpuść temat....to bez sensu ....zerowa jakość Szto Ty gawarisz do mnie? Mi nawet na transmiterze fm dobrze gra... tu będzie gorzej? ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Wiadomo, że z CD jest najlepsza jakość, po tym auxie bym się spodziewał podobnej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
I co, macie śnieg torsenowcy?- Brak lampek oświetlenia drzwi
Pewnie, że się da wyrezać, ale zawsze lepsze jest ori, plug & play:decayed:- Brak lampek oświetlenia drzwi
Te podświetlane klamki bajka:slina:, szkoda że w B5 nie było tego ori- [B5 AVG] skromne q w sedanie
Hehe no ja też dosyć długo się za to zabierałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/ Ja regulacje miałem więc miałem "względnie" prosto. A Ty jeszcze będziesz musiał kabelki ciągnąć do silniczków - o ile są w lampach. ---------- Post dopisany 05-12-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 20:11 ---------- Mały mod, a cieszy:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widać, że Święta idą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no, no bajera dla ciemnogrodu zawsze spoko- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dlatego pytam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak z ciekawości, to czym się charakteryzował s-line w A2?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ten vin można gdzieś wpisać tak dla pewności? W sumie żeby zaznaczyć że to mój licznik Wprowadzenie immo 3 było 05.2000 ?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a co tam mam kodować- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nic lepszego nie kupisz Chyba że B8 lub C7, to jaaaa :kox:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Artur dopiero przyjedzie jak założy torsena na tył i na przód szybę podgrzewaną- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Widzę, że szykuje się drugi temat "Efekt wymiany FISa":facepalm:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie jak to było... jak mam teraz immo 2, a kupię licznik z immo 3, to będę musiał dopisywać jakieś viny czy coś?- Spoty Katowice i okolice
O cie c**j... :decayed: - TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...