Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. śmiało rób:wink: nie ma z tym problemów No, no :naughty: ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- Poza tym http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130404_104028_zpsedb014a7.jpg Hyhy pierwsza myśl to że to włókno szklane i robisz, przymierasz osłonę :grin:
  2. Gul skoczył
  3. Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie... Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal Poza tym extra foty, będzie z Ciebie fotograf
  4. Doświadczony skurwol :thumbdown:
  5. To lepsze : :thumbup1:
  6. Eghm... jutro będę próbował jeszcze, ale już tam wciskałem inne klucze i nic Jeszcze w dodatku panel coś przestał łączyć z radiem chyba od tego wyciskania... eh lipa na całego Dam znać jutro.
  7. Witam. Mam pecha, nie mogę wyjąć radia z konsoli - robiłem to już nie raz, ale tym razem włożyłem klucze, wyciągam, ale tylko jedna strona wychodzi, druga nie Tylko parę milimetrów. Macie może jakieś inne sposoby wyjecia radia? Trzeba całą konsole wyciągać? Zdjałem już pierwsze ramki wokół radia klimatronika, i próbowałem tam z boku jakoś wcisnąć ten zatrzask, ale nie wychodzi
  8. Tak ..hehe.........lepiej zbierają na wyższych prędkościach....i +10 do lansu Teraz rozumiem! W końcu passsszat ma większy szacunek na dzielni:decayed:
  9. Aha
  10. Głupie pytanie, ale dużo lepsze od tych ori z Audi?
  11. LOL, magiczny garaż
  12. Kurczę 3.0 w B5 to już by było COŚ!
  13. Póki co jest plan mieć go parę lat, bo za taką kasę nie kupie nic lepszego, a to jest świetny samochodzik, więc może przyjdzie pora na mechaniczne dłubanie ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 10:24 ---------- Pierwszy etap do ksenonów zakończony. Samopoziom onboard
  14. Będzie swap Na 1.9 :grin::facepalm:
  15. AUTO i temp wysoka np. 24 st. Wtedy kompresor klimy chodzi - wyciąga wilgoć, świeczki płynu grzeją... luksus
  16. Arturoo, uruchomiłem dziś samopoziom, extra rzecz, montuj też pieprz imitacje
  17. ŚWIATŁA LED DRL DZIENNE+HALOG FOX POLO CRAFTER T5 (3546545979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2w1
  18. To chyba jakiś felerny trafiłeś, bo tyle ludzi tu z tym jeździ... mnie się to osobiście podoba... lepiej to niż przeciwmgielne poświęcać, lub na nich jeździć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.