Treść opublikowana przez Marcin6
-
Doświetlanie zakrętów, czujnik kąta skrętu A4 B5
A skąd wiadomo ze to akurat to? Jest jakieś info na etce?
-
Doświetlanie zakrętów, czujnik kąta skrętu A4 B5
To akurat bez sensu Nie no, trzeba zacząć od przemierzenie tej kostki, którą autor tematu znalazł. Jak ktoś ma dużo czasu może działać
-
Doświetlanie zakrętów, czujnik kąta skrętu A4 B5
E tam, w nowszych furach jest ze skrętem, a nie z kierunkiem, a z kierunkiem jest jak dla mnie zbyt prymitywne i łatwe Najlepiej by to zrobić na jakimś malutkim procesorku który będzie na bieżąco sprawdzał rezystancję na poszczególnych jego pinach, i w razie potrzeby przekazywał dalej sygnał do przekaźników halogenów.
-
Doświetlanie zakrętów, czujnik kąta skrętu A4 B5
Miernik w dłoń i jazda... podać gdzieś plus albo masę (trza to doczytać) i zacząć mierzyć... bo pewnie to jest na rezystancji.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Raczej do "wpuszczenia w kręgi" nowych A tak fakt, obecne na forum "kółko wzajemnej adoracji" jest bardziej hermetyczne od klubu miłośników gry w bierki elektryczne pod wodą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mieszkam można powiedzieć w górach więc mam info z pierwszej ręki. A tak serio to chyba na początku grudnia, o ile wcześniej nie zacznie ciulać śniegiem Czy wysokie mrozy. ... Iron musisz się przyzwyczaić do obecnego tutaj humoru, wiem - ciężko, ale da się
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak spadnie śnieg
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok, ale chodzi mi o to, czy wyskakuje komunikat jeśli pojawia się jakiś błąd samopoziomowania? W B6 to jest na pewno.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowanie czy w B5 jest sygnalizacja błędu samopoziomowania ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
E tam, dasz w piz*ę tym 3.0 to wszędzie wyjedziesz ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
rodzinny dupowozik ma być- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zupełnie rozsądnie to jak dla mnie C7'ki są pięęękne, z tańszych Audi A6 128500.00 PLN. Góra - otoMoto.pl- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Z rozsądnych?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Toś teraz pojechał z ceną ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Choć za 100k jakieś fajne audi też by się pewnie znalazło- Swiatla dzienne zamiast halogonów
O to chodzi w drl, żeby były z daleka wielkie, jasne, widoczne. Wysłane z tel.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jestem chory... leczę się właśnie ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- A gdzie byś tego spota chciał robić?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Motocyklowa brawura na górskich serpentynach :facepalm:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto tu po angielsko-słowiańskiemu szprecha? :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ano tak, jeszcze coś było o nocnych jastrzębiach- Swiatla dzienne zamiast halogonów
A co konkretnie robiłeś? zalozylem takie zarowki diodowe w halogeny i chcialem to uzywac jako swiatla dzienne . nie polecam Ano, to faktycznie lipny pomysł... Jak dla mnie to albo dedykowane dzienne, albo zwykłe mijania... albo... jeśli ktoś "może" to DRL w długich- Spoty Katowice i okolice
....poducha z przodu off i jest ok wysłane z one v ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ? Trza ciąć, spawać, szpachlować, aż do rozmiaru A6- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:bry nocne ptaszki- Concert 2 Muzyka z Telefonu
Nie zawsze to prawda, ja czasami używam transmiter i jakość jest bdb. Jedyny ból to na trasie trzeba co jakiś czas zmieniać częstotliwość bo wbijają się lokalne rozgłośnie. Wysłane z tel.- Swiatla dzienne zamiast halogonów
A co konkretnie robiłeś? - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81