Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, trochę racji masz, ale jak trafi się kolor np. 200zł droższy to wezmę go, bo malowanko to też 200-300 No ale nic, pierwsze co to czeka mnie batalia z samopoziomem. Zobaczymy z czym to się je ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Majster, a lampy się tylko przerzuca? Podłączenie, wtyczki są takie same?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Lamp ani zderzaka jeszcze nie mam Właśnie dlatego 'etapowo'. Póki co Kuba ma mi niby podesłać samopoziom i zbiornik płynu spryskiwaczy z pompkami i z przekaźnikiem Jak będzie samopoziom zrobiony to potem już tylko przyjemność Kwestia znalezienia kompletnego zderzaka w kolorze, w bdb stanie ze spryskami i wężami etc.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejka....zakładasz u siebie ? Widziałem ,że od Kuby zestaw brałeś ostatnio .... Ja na razie odpuszczam temat...jak byś u siebie wrzucał ...to podjadę "zgapić" . Ano właśnie ma mi to wysłać jutro Tak, chcę wsadzić kompletnego xenona 'po Bożemu', ale z racji ograniczonych funduszy będę to robił etapowo: 1. samopoziom, 2. zderzak ze spryskami, 3. lampki :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo, skończyłeś już temat ksenonów w aucie? Bo coś się interesowałeś samopoziomem ostatnio
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Włączanie świateł mijania z pilota
Ale nie mówimy tutaj o światłach dziennych czy o automatach do zapalania świateł mijania podczas jazdy.- Włączanie świateł mijania z pilota
No nie wiem... dla mnie to osobiście największy problem. Bo diabeł tkwi w szczegółach. Trzeba to zrobić dobrze - mianowicie aby te napięcie na lampy mijania/halogenki szło tylko i wyłączenie po otworzeniu zamków - a nie za każdym razem gdy zapali się oświetlenie kabiny. Przykład - otwierasz drzwi byle kiedy -lampy się włączają.- Nie działa samopoziomowanie lamp A4 B5 lift
Silniczki do regulacji masz zawsze w lampach. A jak tą tapicerkę rozbierzesz to powinna się rzucić w oczy ta kostka, dosyć duża jest. Bodajże jasno-szara z tego co pamiętam.- Włączanie świateł mijania z pilota
W tej chwili tylko kabina się podświetla, nie? Jakbyś znalazł ten kabelek to podtrzymuje wtedy prąd w lampkach / pompce centralnego to potem już by było z górki... Ale z tego co mi wiadomo to jeszcze go nikt nie odnalazł- Nie działa samopoziomowanie lamp A4 B5 lift
Xenon na miliard procent na elektryczną regulacją. Zwykłe halogeny... hmm wydaje mi się że też, tak jak mówię - nie widziałem nigdy żadnej A4 (nawet ze zwykłymi lampami z 95 roku) bez elektrycznej regulacji wysokości świateł. A jakbyś zdjął ten element tapicerki na którym powinno być te pokrętło? Może tam jest kostka do pokrętła:wink: ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- A podpowiesz jak to zrobić? Tu znajdziesz odpowiedź: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-145322/- Nie działa samopoziomowanie lamp A4 B5 lift
Kto dokładał xenon? Ty czy poprzedni właściciel(e)? Na pewno nie masz tego pokrętła: ? Jeśli nie to sprawdź czy masz czujniki poziomu przy wahaczach - z przodu najłatwiej zobaczysz po stronie kierowcy powinno być "takie cuś" połączone z wahaczem dolnym. W ogóle jak masz VAGa to się spróbuj połączyć z samopoziomem- Nie działa samopoziomowanie lamp A4 B5 lift
koszykbb, a masz ksenony? szklara, być może komputer wychwycił zmianę lamp i wie że nie są ustawione... ustawiałeś je? Na VAGu powinien wisieć błąd 'headlight not adjusted'- Tacierzyństwo
Kaj my som- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak w ogóle, Dadok34b to mamy wspólnego znajomego na FB... wczoraj zalajkował Twoje foty, wyświetliło mi się na ścianie, klikam a tu całkiem ładna a4- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Lista na 2.10: 1. Wszyscy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
omg :grin::grin:- A4 B6 komunikat na fisie - jak usunąć usterke
Jak masz vaga to podejpnij i zczytaj błędy - powinno dać odpowiedź który czujnik albo inny element jest uszkodzony:wink:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że Artur rozsyła przekonywujące 'eSy'- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakieś roszczenia z przeszłości?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trza by ogólnie jakaś kawę walnąć w Macu, może next środa? 2 paź.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Noł problemo Od tego tu jesteśmy w tym temacie: odpowiedzi na czas, na miejscu, na pewno i zawsze na temat:decayed:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
No to ekstra, czekamy na zimę- Audi A4 B5 lift - malować czy wymieniać cały element?
Na klapie ta blenda + okolice to raczej standard- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ty gadzie Ja właśnie sprzedałem tego swojego anglika... za 31zł :facepalm: 2zł do przodu, bo kupiłem za 29 :decayed: - Włączanie świateł mijania z pilota