Treść opublikowana przez Marcin6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chociaż jeden co nie pije przy robocie... zawsze w tutorialach tutaj "[...] i czteropak" soul masz łeb i motwację ciekawe tylko czy będzie działać BTW Ty masz non stop urlop czy coś? BTW2 bediks musiał Ci faktycznie ostro pojechać po ambicji
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bo opony używa się takich jakie są napisane w instrukcji... a nie fikacle gwinty dziewiętnastki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
:grin::grin::grin::grin::grin:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Powiem tylko tyle- szacun za determinację :thumbup1: (i dużo czasu) Oby wszystko działało P.S. Już wiem że na pewno tego nie będę robił... za dużo kopania po fabrycznych wiązkach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No wiesz trochę miałem: ściągnięcie koła, ściągnięcie nadkola, odpięcie wtyczek, wymontowanie starego zbiornika. Potem: wyjęcie licznika, ściągnięcie podszybia + wycieraczek, otworzenie puszki ecu, przeprowadzenie przewodu z pod licznika do puszki ecu, z puszki przez te węże (tu była masakra) do komory silnika, a potem to już pikuś , tzn zamontowanie nowego zbiornika, polutowanie przewodów itd itp i składanie wszystkiego do kupy. Fakt, to z 2-3h ciągłej roboty, czyli trochę jest Ale mam nadzieję że się na coś przyda, a nie będzie tylko wku.wiał W zimie bez płynu jest kiepsko z widocznością więc wtedy się najbardziej przyda:wink: No to wrzuć parę I powiedz skąd te wszystkie sygnały ciągniesz, z bezpieczników?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja dziś swapnąłem w końcu zbiornik sprysków na taki z czujnikiem Nawet wiązkę podprowadziłem, podłączyłem i działa Tylko roboty... masakra ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- No to jeszcze teraz kontrola żarówek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właśnie, gadaj Mój pokazywał bagażnik oraz wszystkie drzwi, tzn które bym nie otworzył to pokazywała się ta sama ikonka.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tu masz w miarę ładnie opisane: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index390.html#post3671735 Ja już wcześniej tam miałem kable wpięte, ale mi w kulki leciało bo obojętnie, które drzwi otworzyłem FIS monitował o wszystkich Więc to odłączyłem (aż do dziś ) W toku tematu wyszło że trzeba wyjąć z tej wtyczki podane kable, dać swoje, albo uciąć i przylutować do istniejących (jak np. nie masz pinów). (tzn już dawno tu chłopaki o tym mi mówili ale jakoś nie potrafiłem tego przyjąć, że gdzieś tam dalej nie będzie tego sygnału, ale wychodzi na to że to potem się łączy tylko w jeden kabel, a nie spełnia jakichś szczególnych ról )- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak Jak go kupiłem ~rok temu to miał 151kkm.... ładnie leci- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Korzystając z wolnej, od niepamiętnych czasów, soboty: W końcu te drzwi ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Daj potem znać w końcu jak z tą kontrolą żarówek... i zrób foto pobojowiska jak wygląda kabelkologia w okolicach przekaźników itd- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Alpina B7 COUPE TURBO,KLIMA,SCHIEBEDACH als Sportwagen/Coupé in deurne- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W (nie)każdą środę- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Rutkowski jest miszcz- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No nie, jeśli tylko licznik wymienisz to nic Ci nie przybędzie poza temperaturą oleju I ofkors voltomierz, spalanie itp. RDS z radia, sygnały z drzwi, kontrola płynu spryskiwacza, kontrola żarówek -> to trzeba dorezać. A kontrolę żarówek właśnie z tego co wiem opiera się na przekaźniku 387 ---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- No niestety, ale znów coś musiało być więcej jak za to trzeba było dopłacać w salonie (teraz w sumie też)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1/2 FIS nie obsługuje kontroli żarówek- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ah sorry, okładziny oczywiście obsługuje- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Raczej nie, bo planuje go zamontować kiedyś soul. 1/2 fis nie ogarnia alertów na temat płynu czy 'Brake pad warning active' a kodowanie jest zawsze uniwersalne dla jednego typu elementu - nie zależnie o wersji - full czy 1/2 fis ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- I tak się ciesz, że masz 1/2fis... nie musisz się bawić z sensorem oleju czy temperaturą oleju.... Bo co tu koledzy z tym mieli to masakra Ja na szczęście też miałem 1/2- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Możesz ciągnąć przyczepę, o takiej DMC którą masz w dowodzie samochodu wbite (poz. Q1 - Q2) Wiadomo, że masa zestawu nie może Ci przekroczyć 3500kg- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zdrowia zdrowia, co by wszyscy słyszeli sygnały i się rozstępowali jak morze przed Wiadomo Kim Ja zbiornik z czujnikiem mam już kupiony, leży se gdzieś i czeka na lepsze czasy- Tempomat Audi A4 B5 FL - manetka tempomatu
A przepraszam bardzo, zapomniałem że te manetki da się rozdzielić- Tempomat Audi A4 B5 FL - manetka tempomatu
Z A8 D2 FL będzie pasował też... o ile masz sedana A jeśli avant no to ciężko... A8 nie ma wycieraczki z tyłu- Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
A w tym w kraju gdzie jesteś, dobrze się orientujesz? Tzn język itd? Może byś zadzwonił po szpeców od otwierania zamków i tyle... dokumenty pokażesz to powinni pomóc:wink:- Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
No to chyba nie pozostaje nic innego jak zorientowane się która szyba jest najtańsza.... :kwasny:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właśnie nie chciałbym zbyt skomplikowanych układów ładować tam koło skrzynki... tam ma być czysto i schludnie, jak ori W mojej koncepcji przybyłby tylko jeden najzwyklejszy przekaźniczek mały No ale nic, nie o tym temat, jak kiedyś coś wymodzę to dam znać. - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5