Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Ale nie podłączyłem ich w końcu, tak żeby działało Jak podłączyłem to mi świrował licznik, pokazywał że non stop wszystko otwarte (jeśli tylko choć jedne drzwi otwarte fizycznie). Tu teraz czytam że trza przecinać przewody... hmmm
  2. BTW ciekawe czy te 310 kiedy wykręcisz
  3. już?! Hehe tak wyszło H4mm3R za***ista furka, na żywo robi wrażko :thumbup1:
  4. :bicz: uuu ...................Pane nie ze mną zabawy w pejczyki..... hahaha :grin::polew::polew:
  5. :bicz: A to nie mój kumpel, "kolega" z forum, w sensie jakiś użytkownik:wink: ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- Przypomnę Wam o tym jak Wam się wałki wytrzą :grin: ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- A ch... namówiliście mnie jadę, jak dojadę to będę
  6. Problem taki, że z godzine mi zajmie zanim dojadę ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- To już będzie późno
  7. Ja pierd... i znów kij ze spotu, dopiero z roboty przyjechałem :facepalm:
  8. jak zero...jeden zawsze musi mieć...na NEWBIE...za przywitanie z automata ma 1 posta:grin: To samo mu napisałem... żeby sie przywitał w Newbie
  9. To co, ktoś się dziś wybiera? Też już jeden kolega do mnie na PW pisał w tej sprawie, bo ma zero postów i nie może tu pisać, hehe
  10. Ja bym chętnie wpadł w tą środę się w końcu przywitać w szerszym gronie:hi:
  11. Nigeryjskie dzieci Donaldowi Tuskowi - YouTube
  12. Zczytanie błędów przez VAGa może dużo powiedzieć.
  13. Co Wy jaracie.... Następnym razem pół
  14. A no to mi też to razem ze spryskami zajęło 2min
  15. Toż jakbym miał to bym miał pełnego fisa To na kij bym zmieniał Mój punkty wyjściowy to był 1/2fis To tak jak u mnie. EOT. No ale co z kontrolą żarówek? Bo ściąłeś temat żarówek i sprysków do sprysków
  16. Toż jakbym miał to bym miał pełnego fisa To na kij bym zmieniał Mój punkty wyjściowy to był 1/2fis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.