Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i zagnałem chłopaka do roboty Spokojnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Poszukaj poszukaj Jak coś to jutro jestem rano w cieszynie po to
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tego z CD i dwoma gałkami? Nie tylko Ty :decayed::decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra koniec OT, czekam na pozostałych trzech speców odnośnie tego radia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
E no to powinno pójść w miarę spoko Tylko dużo wolnego czasu i cierpliwości w rozbieraniu tapicerki, plastików to musisz mieć.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Heh... ja z przodu rzadko otwieram, jedynie czas przy przewietrzyć świeżym powietrzem a tak to non stop na AUTO śmigam Ale też mnie to drażni że mam z tyłu korby... dobry bajer ale roboty co nie miara
-
wymiana licznika gdzie kupić?
Na allegro najlepiej albo tu na forum
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Heh... po co w ogóle otwierają te szyby
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie odpaliłem Jedynie podłączałem dla sprawdzenia, foto już dawałem. Chciałem jutro się w to bawić, bo commander już przyszedł, ale kostka do manetki mi nie doszła c**j wie czy w ogóle wysłał Generalnie tak się przygotowuję, bo chciałbym mieć tego RDSa na FISie, sygnały z pozostałych drzwi ale to muszę grzebnąć w prawej stronie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale może gdzieś to już jest włączone... podciągnięte... pytanie gdzie i jak to wykorzystać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hiohio
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie mówiliśmy o pinach w manetce... a jak to jest z dołożeniem pinów do kostek radia? Żeby mieć RDS na wyświetlaczu To są jakieś normalne piny, z kostek ISO albo coś? ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- A teraz wyjąłem radio i patrze że te piny już sa zajęte.... gdzie te kabelki mogą być podprowadzone?? ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Jeszcze jakieś foto: Photo Album - Imgur
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma ktoś pod ręką, bo potrzebuję kostkę do manetki odpowiadającą za fisa z 6 pinami i kawałkami kabli, na tym foto: http://i.imgur.com/GXJUrMj.jpg to taka beżowa po prawej stronie. Jak coś to piszcie
-
Gdzie złacze vag.Dziwna sprawa
A, no możliwe, sorka
-
Gdzie złacze vag.Dziwna sprawa
Może ktoś zrobił takie zabezpieczenie W sensie usunął fabryczne gniazdo, dorobił jakieś nowe, chyba z tego co widzę na RJ-45 i pewnie jakieś przejściówki dorobił... nic nie dostałeś do auta?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jakby ktoś potrzebował mam kolejny szrot na sprzedaż: LICZNIK Zegary Audi A4 B5 LIFT FIS BENZ 99-01 cyfr (3151463780) - motoAllegro
-
szalejący alarm
alarm.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ojejku właśnie, nie lamentujcie! Ja opchnałem anglika z wypalonym fisem za 150zł, i też się nie chwalę Choć na forum to był szrot warty 20zł
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale mnie palce bolą... próbowałem ramkę bezinwazyjnie zmienić w liczniku... i sie poddałem na tą chwilę BTW może będę miał na handel licznik z a4 tdi lift cyfr zegarek EU ori, full fis, stan fisa jeszcze nie znany jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To było fabryczne! Polnische special sport chrom pakiet- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To na pewno... jak ja byłem studentem to miałem biedniejszą kieszeń... Może dlatego, że byłem na zaocznych i płaciłem za nie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok! Dzięki Panowie za support:hi:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie no, już zamówiłem vag commadera, to poczekam i zrobię "po bożemu" - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81