Treść opublikowana przez Marcin6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie nie ma, od 2000 szły elektroniczne Ale liczy się rok modelowy, ja mam prod. 99 a model 2000 i mam cyfrowy (w dodatku radiowy ), więc kolega może też tak ma, a wtedy ten licznik kompletnie nie pasuje bo nie odpali auta (immo)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty widze masz 99 rok samochód, polift? Nie masz przypadkiem cyfrowego zegarka już?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
8 dych dobra cena za ten licznik Po II lifcie też występowały analogowe zegarki, ale białe podświetlenie mają te z cyfrowymi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Montaż tempomatu A4 B5
zasilanie podłączone do manetki?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A o kostkę (i piny) do niego może pytałeś?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To to polega na tym, że płyn do sprysków przewodzi? Przecież jeszcze większa zawartość wody tam niż w wódce to jak to ma nie przewodzić- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To to polega na tym, że płyn do sprysków przewodzi?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pytasz czy stwierdzasz Bo jeśli pytasz to tak, to przedlift do avanta- Montaż tempomatu A4 B5
Oczywiście, że łatwiej jest się wpiąć do przewodów idących z wtyczki tej białej kostki (do gniazda wtedy nie musimy pinów dokładać)- Dziwny dzwiek z okolic panelu sterowania nawiewem
Dźwięk jakby radio kasetę przewijało... może wyjąć radio, odłączyć od kostek i ponownie spróbować Radio ma non stop zasilanie więc może jest jakiś błąd, zwarcie i nie ma znaczenie czy jest wł czy wył.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I co potem? BTW http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/nowy-gruchot-%7C-kubly-bose-galka-s4-kiera-s-licznik-fis-%7C-czesci-256340/#post3218907 te sitza znów Swoją drogą... orientuje się ktoś jak od strony prawnej wygląda rozbieranie anglików? Co, oni przywożą z anglii ze szrotu czy spisują umowę z właścicielem, ale autko nigdy nie jest rejestrowane w PL?- Montaż tempomatu A4 B5
A ja wczoraj dokończyłem montaż w swoim AVG, i rozpiska pinów, kolorów pasowała, wszystko działa :dancing: P.S. dziwne uczucie jak autko samo jedzie- Spoty Katowice i okolice
A wczoraj w Uwadze było o mechanikach samochodowych... no ładnie czasem ciulają ludzi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, ale strasznie mi się podobają te półskóry- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
AUDI A4 B5 FL WNĘTRZE FOTEL FOTELE S-LINE SKÓRA (2840004824) - motoAllegro fajne sitza- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Adapter Kabelbaum MFA FIS Tacho Nachrüstung Audi A4 B5 | eBay Ciekawe co to za adapter Może przedlift do polifta? Ja nie rozkminiam niemieckiego, a wujek google niezbyt zrozumiale to przetłumaczył :/- Spoty Katowice i okolice
Zawsze mnie rozwala ta scena jak te cegły zwala z budynku, i ciągle w tego jednego gościa :grin::polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak możesz podaj ceny i namiary na siebie na PW, zobaczymy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja już wcześniej próbowałem normalnymi wyjmaki, drutami itd.. nie poszło, a nie chcę niczego zniszczyć... jeden dzień mnie nie zbawi.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mówisz tak spróbować?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Pany gdzie w Bielsku albo okolicach jest jakiś dobry sklep CA? Potrzebuję zakupić wyjmaki do radia Audi... rozłączałem aku i mi się zakodowało radio muszę sprawdzić czy nie mam kodu np. naklejonego na obudowie. Podejrzewam, że w Norauto chociażby powinno być, ale jakby nie było to gdzie się udać? A nie chcę na allegro zamawiać bo potrzebuję jak najszybciej- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak myślałem, też mam radiowo ustawiany zegarek- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak z ciekawości... http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/98/73/52/2898735216_1 co to jest to na kablu wpięte w licznik? (pół fis)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://img823.imageshack.us/img823/1488/beztytuuyns.jpg - Montaż tempomatu A4 B5