Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. W Chorusie też da się wysyłać info na fisa?
  2. licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma a czujniki itp?? poziomu oleju, płynu hamulcowego, chłodniczego już masz, pozostają czujniki poziomu płynu do spryskiwaczy, kontrola żarówek oraz podłączenie sygnałów otwarcia ze wszystkich drzwi pojedynczo.
  3. Marcin6 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Dzięki, ja na dziś już odpuściłem, poskładałem graty w środku, kiere, manetkę itd, wiązkę wpiąłem w manetkę, odpaliłem autko i tyle, jutro albo w poniedziałek będę działał z tą wtyczką, musi jakoś pójść, ale fakt, też sobie jakoś porozkręcam te przekaźniki. Mogę jedynie potwierdzić, że manetki z A8 pasują idealnie do A4 (tylko też trzeba uważać na lift'y)
  4. Przegrałem pierwszą bitwę z tempomatem Pierydole, otwieram łache na te smutki
  5. Marcin6 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    No niestety lipa... Nie sądziłem że na takim czymś polegnę, a już wiązka zrobiona, rozebrane wszystko etc.. eh
  6. Marcin6 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie macie jakiś sposób na wyjęcie tego białego gniazda View image: kostkabia a z tej listwy? Bo ja jakoś nie umiem
  7. Ja do poprzedniej fury też lałem Skydda, polecam. Teraz nic nie dolewam :hi:i oby tak zostało
  8. jak już kombinujecie z wsadami to napiszcie coś, żeby przy przekręceniu stacyjki robił się "check" wskazówek, czyli że od 0 do pełnej skali i z powrotem się wskazówki "przeruszały"
  9. No ale chyba na foto już widać tą białą kostkę.
  10. Eh byłem przy aucie, pomęczyłem się z demontażem wszystkiego ale przynajmniej wiem: Czyli muszę instrukcji pod AJM się słuchać. Dzięki bardzo za pomoc i już nie śmiecę tutaj
  11. czytałem czytałem, no ale nic, trzeba wziąć narzędzia i iść na żywca obadać sytuację
  12. a gdzie tych wtyczek niby szukać? żeby mieć pewność przed rozpoczęciem montażu
  13. Hmm.. Dziś tak testowo zajrzałem pod podszybie, i znalazłem... chyba ECU jak w tym temacie? Czyli co, jednak mam się stosować do tego tematu?
  14. zmień temat na np. "montaż ESP" bo na te pytanie które zadałeś w temacie jest tylko jedna odpowiedź: różnica jest taka ze to dwa odrębne systemy, całkowicie inne, EDS to elektroniczna blokada dyfrów, czyli jeśli np. na śniegu / lodzie jedno koło na osi będzie się obracało duuużo razy szybciej niż drugie to zostanie przyhamowane aby przenieść moc na drugie koło, i w konsekwencji (w domyśle) wyjechać z opresji, np. gdy ugrzęźniemy w śniegu i będą nam buksować koła "na krzyż" to dodanie gazu powinno spowodować wyjazd z dziury, tak po krótce A ESP to kontrola trakcji, też przyhamowuje koła, ale w innych sytuacjach, w zakrętach przeważnie, gdy przesadzimy z prędkością BTW ja już ostatnio zdążyłem przetestować EDS, przyszła odwilż, śnieg strasznie zmiękł, i powstała ciapa głębokiego śniegu... powiem tak... po górkę Subaru matka musiała trzy razy próbować, a ja wyjechałem za pierwszym razem jak czołg raz poczułem że jedno koło straciło przyczepność, ale natychmiast poczułem zryw do przodu, więc to chyba to
  15. czyli po kodzie najłatwiej? 4b0, 4z7 to a6'tki.. a a4? 8d0 ?
  16. Mam pytanie, jak rozpoznać licznik poliftowy z zegarkiem cyfrowym, czy jest z A6 czy z A4? Bo to dosyć ważne wychodzi z tego wątku
  17. mam pytanie, czy chcąc dokładać tempomat do mojego polifta z AVG powinienem bardziej się sugerować opisem pod AFN czy pod AJM (inny temat)?
  18. W ubiegłą sobotę widzieliśmy takie cacko na żywo, dźwięk ma okrutny No na pewno, z tego co pamiętam Kornacki mówił, że za wydech 5k pln dopłaty I podziw bierze, że robią RS'y bez turbin
  19. Ostatnio było RS4 B8 :kox:
  20. Zazdroszczę
  21. Przy kościele? No Istebna - Centrum ... na tym skrzyzowaniu przy kościele zawsze była taka mała tak troche w dół jak byś z parkingu koscioła skręcił w lewo na andziałówke to zaraz po prawej stronie. Lody chyba tez tam byly. Aaa teraz wiem choć nigdy tam jeszcze nie jadłem pizzy.
  22. E tam, to ni ma jeden dziewięć te de i... to sie nie godzi... A tak na serio...
  23. Ta antena jest lepsza od SIRIO AS 100?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.