Treść opublikowana przez Marcin6
-
Bardzo pilne. Alarm . Włamanie
A jaki ten alarm, fabryczny czy dokładany? Jeśli dokładany można by spróbować odciąć centralkę od zasilania... A tak właściwie to nie da sie go dezaktywować pilotem po prostu?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A te cewki (?) w antenach coś dają?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, zobaczymy jak będzie, ale apropo pizzy to jak będziecie mieli więcej czasu to sobie pojedźcie trochę dalej na pizze, do Pizzeria u Józefa za***ista, polecam!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mam nówki E no to nie ma stresu, jak byś nawet gdzieś ugrzązł zawsze możesz do mnie zadzwonić jak coś Tam się tylko trudno jedzie jak jest wyślizgane przez latające wieczorami/nocami rwd-ki i awd-ki... takie mini koleiny się tworzą i czasem znosi na zakrętach, ale to będziesz widział
-
Montaż tempomatu A4 B5
od a6 Ci nie podpasi, bo a6 miała osobny włącznik świateł, a a4 ma dwie manteki w jednej, po lewej stronie ---------- Post dopisany 15-12-2012 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 20:10 ---------- a ja mam jeszcze pytanie, czy chcąc dokładać tempomat do mojego polifta z AVG powinienem bardziej się sugerować opisem pod AJM czy pod AFN (inny temat)?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mario, serpentyny na salmpol zdarzają się białe, ale spokojnie da radę jechać ośką Tyle lat miałem ośkę i nigdy problemów nie miałem, nawet w największe śnieżyce nocą Oczywiście opony zimowe wymagane.
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Przepłaciłeś W ASO za przód 105zł brutto wołają W jakim mieście bo u mnie znajomy za przód z tyłem zapłacił coś koło 300zł w lelku w opolu Bielsko-Biała Inter-Welm
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zaślepiasz go, nigdzie nie podłączasz. 1/2FIS pokazuje tylko otwarte drzwi, temperaturę, OK i zużyte okładziny. Nic poza tym. i jeszcze olej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co mam z tobą zrobic...przyjedz Jednak alarm odwołany bo się właśnie okazało, że nie jadę Do zaś
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
President Harry II z tego co pamiętam
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Panowie a jakbyście mieli polecić antene 100cm'ową, to jaką? Jaka najlepsza, najlepsza pod względem jakość/cena itd... Wiem wiem, że 145cm jest najlepsza, ale jednak potrzebuję 100cm, ktoś coś wie, poleca?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster, będziesz miał czas i chęci aby wyjść na mróz w piątek? Podjechałbym do Ciebie z tymi kluczykami, bo u mnie nie trybi to jednak, a będę przejazdem można powiedzieć.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko kaj Wczoraj byłem się przejechać na salmopol, drogi niemalże czarne ... ale dziś sypie od samego rana to może coś być lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie dawno kupiłem Beru i jestem póki co zadowolony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rysiek z Klanu wraca do gry - YouTube- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może bedą skarpety z gotówką :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już mi odpisał, czy mogą być skarpety- Opóźniona reakcja rozrusznika względem kluczyka.
Czy ktoś jeszcze może potwierdzić, że to normalne? Wczoraj przy -14 st.C 5 sekund czekałem na rozrusznik... a dziś nawet więcej, ale już nie mierzyłem:facepalm:- Spoty Katowice i okolice
Mi wczoraj przy -14st. C odpalił od strzału Denerwuje mnie tylko http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/opozniona-reakcja-rozrusznika-wzgledem-kluczyka-249896/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto by nie chciał- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ktoś już sprawdził czy manetki z a8 d2 /d2 lift pasują na pewno do b5 / b5 lift?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
721555561 dzwoń - kończę pracę o 18 i lecę prosto s1 do Jaworza. Ok dzięki! jak się wyrobię to będę dzwonił- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym też chętnie wpadł, tylko może bym się do kogoś w konwój podłączył, żeby nie błądzić (tak, wiem - jest mapka), będę w Bielsku jutro od paru godzin przed 18, pojedzie ktoś z Biela?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu