Treść opublikowana przez Marcin6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja raczej dziś jednak odpadam bo mogę z wioski nie ruszyć Ciągle na letnich a tu śnieg... już miałem gorąco jak z godzinę temu wracałem z Ustronia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja to nazywam krainą wiecznych śniegów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Teraz już przestaje sypać, ale jeszcze kilka minut temu było tak:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No Pany u mnie zima wraca...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A gdzie teraz wypada spot?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też bym chętnie w tym tygodniu podjechał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja na pewno, jak w końcu kupię i założę zimówki
-
Opóźniona reakcja rozrusznika względem kluczyka.
No to trochę to jest daremne... już świece ostygną i będzie w mrozy kiepsko z zapłonem coś czuję...
-
Opóźniona reakcja rozrusznika względem kluczyka.
Witam. Zauważyłem, że czasami w moim aucie po przekręceniu kluczyka w pozycję start, czyli aby już rozrusznik się włączył, ten ani drgnie... czasem dopiero po paru sekundach (ciągle trzymam kluczyk) zaczyna działać i samochód odpala, czy to normalne? Jeśli nie to co może być tego powodem?
-
chorus
Niech będzie i rozterkach U mnie chorus + transmiter gra mniej więcej tak: nagrywane ładnych parę tygodni temu telefonem, więc on też nie oddaje wszystkich dźwięków, ale jak masz jakąś swoją nutkę czy pomysł jak sprawdzić jakość transmitowania to podeślij na PW, spróbuje wykonać :]
-
chorus
To nie temat o moich dywagacjach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spokojnie, dam radę
-
chorus
Takiego porównanie teraz nie mogę zrobić przecież, bo jak juz będę zmieniał radio kiedys to na symphony 2din itd żeby mieć bose w przyszłości. Ale mówię o tym, że bdb gra jak dla mnie, czyli conajmniej tak dobrze jak zwykłe stacje radiowe, czuć basy, średnie tony i wysokie, co tu dużo więcej mówić, to subiektywne odczucie własnie Ja ze swej strony polecam, wydałem ponad 50zł na ten transmiter ale nie żałuję
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale subaru to nie ośka i nie chodzi o objechanie... tylko o fun to bedzie moja pierwsza zima z audi, chce się nauczyć quattro i potem będę śmigał po serpentynach zobaczymy jak wyjdzie, musze poszukać jakieś dużego pustego placu do nauki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Lata ktoś z Was po Salmopolu zimą? Zawsze tam pełno subaru, bmw i golfów... a audi nie widać
-
chorus
Ja też mam to radyjo, dokupiłem transmiter FM i śmiga ładnie, jakość dobra :ok:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jeszcze nawet nie kupiłem... A mieszkam w strefie wysokiego ryzyka Zbliża się listopad a ja nie mam zimówek, pierwszy raz tak mam, a już parę aut miałem
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Przerabiał ktoś temat dokładania tempomatu do 1.9tdi po lifcie, oznaczenie AVG? Czy jest to wszystko to samo z AFN? (oprócz manetki)
-
Spoty Katowice i okolice
Bo ten stadion ma dach przeciwsłoneczny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam tanio oddam Dawaj na PW szczegóły
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ten tydzień jest spot? BTW Panowie nie macie ktoś w okolicy na sprzedaż felg 15" stalówek prostych do Audi po taniu?
-
Oświetlenie na nogi
A oświetlenie wnętrza się zapala przy otwarciu tylko tych jednych drzwi? Dałeś zwykłą żarówkę czy LED może?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale już kilkanaście razy widziałem zegary z 2 x cyfrowym wyświetlaczem ale nie było sterowania radiowo zegarka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ja mam pytanie czy występowały liczniki z pełnym FISem do diesla europa z zegarkiem cyfrowym radiowo sterowanym? Aktualnie w 1/2 fis to mam i nawet fajnie rozwiązanie, zawsze aktualna godzina
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
to już trochę klimat DISCO POLO się robi Volvo ma to w oryginale W kierunkowskazach? Z tego co kojarzę to ma osobne, dedykowane lampki jako obrysowe