Treść opublikowana przez Marcin6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Możesz jeszcze napisać jakie jest immo w roku modelowym 2000 i jak to się adaptuje?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zużycia klocków też? Przecież jak 1/2 FIS robi test to wyświetla się ten symbol klocków. A sygnał otwartych drzwi jest rozdzielony poprawnie na wszystkie 4 + bagar? Tzn jak pokazuje na wyświetlaczu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A powiedz szczere, dużo było kombinowania z przejściem na 1/1 FIS z 1/2 FIS?
-
Dlaczego różnią się głośniki w tylnej półce - sedan
Witam. Mam dwa głośniki w tylnej półce. Ktoś może wie dlaczego są dwa inne? Nie powinny być dwa te same? Czy mogły być np. przez kogoś wymieniane i wstawił złe? Lewa strona: Prawa strona:
-
montarz tylnej elektryki szyb sedan
Może tu coś znajdziesz pomocnego: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-tylne-szyby-elektryczne-103684/
-
Wymiana radia chorus na concert II
A, no to fakt, bo ja mam model 2000
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak dziś zaglądam tutaj co jakiś czas, ale też żadnego info nie znalazłem, więc chyba nie ma nic... a przejechałbym się
-
Co to jest za element?
Dobrze wiedzieć, bo zdaje się jak ostatnio zdejmowałem tapicerkę to widziałem takie urządzonko tam
-
Co to jest za element?
A gdzie to urządzenie się znajduje?
-
Wymiana radia chorus na concert II
Hehe to teraz już całkowicie zgłupłem... Mam 99 i cyfrowy zegarek w liczniku
-
Wymiana radia chorus na concert II
A jak poznać czy na 100% mamy zegary z CAN? Bo rozumiem nie we wszystkich poliftach to jest.
-
Sterownik centralnego zamka
A jeszcze mam pytanie, pompkę o jakim oznaczeniu kupić aby na 100% pasowała do mojego polifta i miała sterowanie pilotem?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A fakt, nawet w pierwszym poście pisze. Ja mam silnik AVG, czyli wychodzi że na VP, czyli wiem na co polować. Co za różnica? Na allegro mogą być rozlewki?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co to znaczy? <wstyd> No spoko, pewno są i jeszcze lepsze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czyli najlepiej kupić Motul 8100 X-max 0W-40
-
Kierunki "autostradowe" do B5
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-komfortowych-kierunkowskazow-2-5-mrygniec-237170/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-modul-komfortowych-kierunkowskazow-doswietlenia-zakretu-85271/
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
Nie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czym przyjechać to wiem zapytałem CZY
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
No mi się raczej nie wydaje żebym to ja nacisnął bo miałem dwóch pasażerów z prawej strony i nic nie zgłaszali że jest szyba otwarta przy zamykaniu... hm. Dodatkowo całkowicie wyciągnąłem pompkę, rozebrałem i wygląda na całkiem ok:
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
Właśnie się dobrałem do tej pompki - jest tam sucho jak na pustyni, wszystkie kostki siedzą solidnie, przy ruszaniu kablami nic się nie dzieje. Robi się ciekawie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam wszystkich. Tydzień temu kupiłem autko, wypadałoby wpaść i się przywitać Spoty środowe są ciągle w modzie? W tym tygodniu gdzie wypada? No i czy można wpaść
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
Hm... pompka czyli prawą stronę bagażnika rozbierać? Dziś sprawdziłem połączenia buda <-> drzwi zarówna pasażera jak i kierowcy, dodatkowy zrzuciłem boczki i też nic niepokojącego w kablach nie widziałem, czysto, sucho, nic nie poprzecierane. Spróbuję jeszcze dziś się dorwać do tej pompki. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- A co pompka może mieć wspólnego z otwieraniem szyb? Czy ona steruje "modułem komfortu" kiedy przytrzymuję kluczyk w zamku i się szyby otwierają/zamykają?
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
Dziś sprawdziłem, wygląda ok :/
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A 505.01 jakoś mocno się różni? Ponieważ taki mi zalecony do wymiany. Co powiecie na: MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 5W-40 5L + GRATIS (2549462038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
-
zegary bez fis zmiana na takie z fisem czy da rade ?
Da radę generalnie, poczytaj wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/ dobra lektura