Treść opublikowana przez Marcin6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie, z innego tym razem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podziękował
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ktoś podpowie? Takie uszkodzenie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Widzę, że gdzieś śniegu brakło
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a to ja potrzebuje szybkę tylko, ta szybka jest zintegrowana z mocowaniami?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To mam ułamane, więc nie wiem co trzeba... chyba dupe?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie ma ktoś na sprzedaż jakiś licznik poliftowy na cześci? Potrzebuję obudowę z niepołamanymi mocowaniami
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
W polifcie te diódki świecą razem ze światłami postojowymi, non stop, nie tylko przy otwartych drzwiach - to by było bez sensu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki za wyjaśnienie! Teraz już wszystko wiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Że się wtrącę... wczoraj dla próby wsadziłem do mnie tego anglika, i wszystko działa, i piszczy tylko o żarówki i płyn sprysków, czyli to co w full fisie dochodzi. Zauważyłem że w 1/2fis nie mam dodatkowej wtyczki ani żadnego gadżetu który kiedyś tu myśleliśmy że odpowiada za radiowy zegarek... a mam radiowy... dziwne Może tylko w jeagerach były te cyngle dodatkowe do radia? BTW ta zielona wtyczka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
łoch to taką kwotę mi chciałeś zaproponować wtedy:grin: tak w ogóle to przeje.ane jest lekko teraz... aż sam bym się teraz bał zmieniać te licznik jak Ty masz takie problemy :/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wystawiłem dziada na licytację BCM LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ już jest 50zł... nawet nie wiedziałem kiedy fajnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ciekawy pomysł Powiedz że jak będą chcieli więcej jak 50zł to wjedziesz tam z wojskiem i nie będzie kolorowo
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Gdzieś czytałem, że to zależy czy masz elektroniczny gaz czy nie, ponoć jeśli jest e-gaz (jak w tdikach) to bardzo podobnie się to robi. A jeśli nie to... trochę roboty jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany jakby ktoś potrzebował na części czy coś: LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ Złom z BCM
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W każdym razie nie bajka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Próbowałeś wpisać tylko 1 klucz? U mnie było to samo, ale 1 przechodziło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na każdą ekspresówkę i autostradę osobną winietę? jedna Git, czyli kupuję gdzieś na granicy winietę, np. na miesiąc i miesiąc popylam po tym kraju gdzie chce i jak chce?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na każdą ekspresówkę i autostradę osobną winietę?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jak to jest z jazdą po Czechach, tam trzeba winiety kupować, nie? Są jakieś rodzaje? Czy np. na jednej winiecie można jeździć po wszystkich drogach (autostradach)?
-
Moduł Komfortu-Jaki kupić gdy nie ma ?
Nie no, miałem na myśli zdalne sterowania zamka przez pilot - scyzoryk Czyli potrzebujesz pompki z obsługą zdalnie sterowanego zamka, np. 8D0 862 257 E 8D0 862 257 D 8D0 862 257 B Tu masz fajną rozpiskę digakom - digitale automobil kommunikationstechnik ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- A domykanie szyb to domykanie szyb Na pewno masz przynajmniej z przodu elektryczne szyby. Jak już będziesz miał pompkę na miejscu, zakodowany kluczyk etc, to po przytrzymaniu przycisku otwierania/zamykania zamka na pilocie będzie skutkowało otwieraniem/zamykaniem jednoczesnym wszystkich (elektrycznych) okien w samochodzie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Autoryzację żądam Możesz wykorzystać w tutku, noł problemo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Już Ci kiedyś pisałem: XZN 12 Niektórzy też nazywają ten typ kluczy SPLINE Bez trudu dostałem to w castoramie albo liroyu, nie pamietam już
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak ktoś by potrzebował to macie tu moich kilka luźnych fot z rozbierania kiery i manetki Photo Album - Imgur
-
Moduł Komfortu-Jaki kupić gdy nie ma ?
Kluczyki masz scyzoryki? ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- W ASO na pewno Ci powiedzą jaką trzeba kupić, ale równie dobrze można się tego na forum dowiedzieć Kwestia tego czy potrzebujesz funkcje sterowania radiowego (i alarmu nawet jeśli inne komponenty się ostały)