Treść opublikowana przez Marcin6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na razie się jaram tym - bo silnik zimny: Hehe i tak mega Nom nie znów takie 3 minuty Zbiornik musze wymienić, podprowadzić od niego kabel z komory do kabiny... A z żarówkami to chyba w ogóle makabra, tam trzeba wszystkie kable przecinać od świateł? (przy bezpiecznikach)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ooooo pany pół godziny temu wziąłem się za wymiany szybki / ramki na takie z a6 polift z seryjnymi ramkami... Teraz w ciemności jest efekt.... :shock3: Warte tylu godzin dłubania na lekkim mrozie.... http://i.imgur.com/InIdYEf.jpg http://i.imgur.com/fKqjcso.jpg No, jeszcze teraz ta zagadka odnośnie drzwi, a kontrole żarówek i sprysków to zostawiam na lato jak będzie chęć
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie, non stop świeci że wszystko otwarte :/ Tzn oprócz kierowcy jak zamknę. Powiem Tylko jak widzisz trochę choojowo to zrobiłem, jak uda się poprawić to potem zdam relację. Nie odciąłem, ale wstawiłem kostkę i tak jakby rozdwoiłem ten sygnał. Teraz leci tam gdzie leciał i jednocześnie do licznika I działa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jestem z Ciebie dumny Ja jeszcze z siebie nie do końca... bo podprowadziłem kabelki do prawej puszki, znalazłem odpowiednie przewody, wlutowałem się, odpalam licznik a tu non stop otwarte wszyskie drzwi Się okazało na mierniku że tam non stop jakies przebicie jest niewielkie i licznik to odczytuje jako otwarte drzwi :/ Eh musze gdzie indziej szukać tych sygnałów.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ahaaaa... takie buty z tym resetem:facepalm:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
The a4, Ty masz anglika? Masz z nim problemy? Bo jak chcesz w nim naprawiać fisa, to się zastanów, np. mam na handel europe z 2.5tdi chyba nawet z radiowo sterowanym zegarkiem ale nic se za to uciąć nie dam tyle że wyświetlacz wypalony, ale przynajmniej europejski i zero problemów chyba, nie? ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- bediks, mały akcent: :banan:pikne ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 23:10 ---------- Aha, mam jeszcze jedno pytanie. Nie udało mi się zmienić przebiegu na swoj w tym nowym liczniku... Klikalem change, write, potem reset ecu ale wyskakuje blad ze reset ecu mozliwt tylko dla licznikow vdo/mm... Nie wiecie co to może być? Dodam ze jak teraz sie łącze to po read wyswietla mi sie juz ten zmieniony przebieg- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A bo myślałem że to jakiś skrót Póki co temat zawieszony, już poczekam na tą paczkę,- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
strasznie wyrafinowane marzenia masz ..... Hyhy Do kogo przepraszam? Bo nie kojarzę- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
eu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ehhh a już myślałem że to będzie biegło do jakiegoś CANa czy coś No nic, na dzisiaj kończe, udało mi się odczytać pin z nowego licznika, zakodować jeden kluczyk jeszcze przez commandera (vag-com nieaktywny ) no i odpalić furkę Wygląda nawet na to, że temp. oleju mi działa, bo chwilę zostawiłem żeby pochodził, temp. wody się dźwigła do koło 70 st, a temp. oleju leciutko się podniosła.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chorus- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale gdzie by mogły być... skoro mam tylko 1/2 fis... bediks PW już nie ważne, poradziłem sobie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie nic nie doradzicie odnośnie tego radia i data ena clock?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Marzę o tym, żeby rozbierać pół auta i sie pieprzyć z mierzeniem pinu :facepalm:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nom ale jeszcze trzeba wiedzieć jakiego typu sa to piny Jak sie to robi to ja wiem Dlatego szukam konkretnie tej kostki bo będzie najłatwiej i najpewniej- wymiana licznika gdzie kupić?
A tak jeszcze na poważnie, to jeśli nie chcecie się bawić w druciarstwo, i to co było Wam wystarczy - w sumie 1/2 fis nie jest taki zły - to wystarczy kupić taki sam, byle do diesla i europa, zakodować kluczyki i śmigać dalej. Chyba że to jeager był, to mogą być jakieś jaja z immo...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, ale gdybym to ja jeszcze wiedział jakie to piny trzeba i skąd na pewno można wziąć Spoko, jak jutro nie znajde ori tej kostki to odpuszczam, poczekam aż przyjdzie ta paczka...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No możliwe, że jutro sobie wycieczkę przez Jaworze zrobię, bo i tak do Bielska jadę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dokładnie tak, ale chyba już łatwiej wtyczkę z pinami niż same piny wynaleźć W sumie to już zamówiłem u jednego kolesia z forum, ale wychodzi na to że nie wysłał, bo nie dostałem do dzisiaj, a chciałem jutro to robić- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzięki- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mnie się ogólnie podoba, tylko jeszcze do końca sie nie orientuję z jakiegoś modelu trzeba kupować, czy a4 b6, b7, czy z a6... - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5